"<yoastmark

درز بندی در ساندویچ پانل ها چیست

درز بندی در ساندویچ پانل ها  نصب ساندویچ پانل ها و آب بندی ساندویچ پانل ها را شامل می شود و در نصب ساندویچ پانل ها دقت لازم باید به عمل آید.

نصب ساندویچ پانل‌ها

در نصب ساندویچ پانل ها نکات ظریف و دقیق باید رعایت شود. آن این است که نیازمند افراد باتجربه و متخصص در این زمینه داریم. اسپری پلی یورتان محل درز را پر می کنند. این کار سبب می شود که باعث چسبندگی بیشتر ساندویچ پانل به یکدیگر شود. نیز آببندی در محل اتصال در ساندویچ پانل ها بیشتر می شود. فواید دیگر درز بندی در ساندویچ پانل ها پایین آمدن تبادل حرارتی در محل اتصال می باشد. در زیر سازی ساندویچ پانل ها خصوصا ساندویچ پانل های دیواری ارتفاع ساندویچ پانل، عرض نهایی، محل نصب ساندویچ پانل و شدت وزش باد از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

نکات مهم در درز بندی در ساندویچ پانل‌ها

در درز بندی در ساندویچ پانل ها مونتاژ نرو مادگی پانل ها باید رعایت شود. جهت نصب پانل ها از پیچ های واشردار مخصوص استفاده می شود. از روش های دیگر برای درز بندی پانل ها می توان به فلاشینگ ها و آبروها اشاره کرد. رعایت فاصله مجاز و استفاده از تکیه گاه مناسب جهت بستن پیچ از دیگر نکات درز بندی ساندویچ پانل ها می باشد.

نحوه آب بندی کانال های تهویه

در ترکیب ساندویچ پانل از ورق های فولادی که با فلزهایی از قبیل آلومینیوم و روی پیوند داده می شود. همانطور که گفته شد ساندویچ پانل دارای وزن بسیار کم و مقاومت بسیار بالا در برابر خوردگی و پوسیدگی دارد. درز بندی در ساندویچ پانل ها به این صورت انجام می شود که بین کانال هوا و ساندویچ پانل آب بندی و درزبندی انجام شود. برای جلوگیری از پوسیدگی و خوردگی در ساندویچ پانل ها معمولا مصالح بنایی مانند گچ و سیمان استفاده نمی کنند. به دلیل آن که گچ و سیمان بعد از مدتی از ورق جدا می شود و مناسب نمی باشد. نیز از مواد نفتی مانند قیر و ایزوگام استفاده نمی کنند چون بعد از گذر زمان باعث خوردگی و پوسیدگی در ساندویچ پانل می شود.

ماموت

ماموت با داشتن سالیان سال تجربه در زمینه تولید ساندویچ پانل از قبیل ساندویچ پانل سقفی و ساندویچ پانل دیواری توانسته است گامی در برآوردن نیازهای بشر بردارد و در این زمینه به موفقیت های چشمگیری در سطح خاورمیانه و جهان رسیده است.   ساندویچ پانل در مواردی نظیر سوله، کانتینر، ساختمان های پیش ساخته، مجتمع مسکونی، اداری، تجاری ، مجتمع های مسکونی، کانکس های یخچال دار و سالن های پرورش قارچ، مرغداری و گلخانه ها کاربرد دارد.

دسته دسته بندی مقالات ورق, سولهبرچسب ها ,