دستگاه ساندویچ پانل بر

دستگاه برش ساندویچ پانل

دستگاه ساندویچ پانل بر در شرکت هایی که ساندویچ پانل تولید می کنند تهیه می شود. از این دستگاه برای برش دقیق استفاده می شود به طوری که باید اندازه آن بر طبق سفارش مشتری انجام شود. می توان گفت این دستگاه بر طبق استانداردهای جهانی ساخته می شود. دستگاه برش شامل اره دستی و اره قطب نما می باشد. برای اینکه به سطح پانل آسیب جدی وارد نشود کار با ابزارهای آن باید با سرعت انجام شود. برای تبدیل پانل ها به قطعات کوچکتر نیاز داریم که از دستگاه برش استفاده نماییم.

توصیه هایی جهت برش و نصب ساندویچ پانل

از اره نواری یا اره سینی جهت برش ساندویچ پانل استفاده می شود. اگر برش سریع تر انجام شود هزینه برش در ساندویچ پانل پایین می آید. سوهان کشیدن محل برش بعد از برش الزامی است. استفاده از دستکش ژله ای برای بلند کردن و حمل کردن ساندویچ پانل نیاز است. استفاده از پیچ های خودکار بکسی برای نصب ساندویچ پانل نیاز داریم. پیچ ها نباید بیش از حد سفت شوند. پیچ ها باید دارای 3 نوع  واشر از نوع قیری، لاستیکی و فلزی باشند. از دریل های مخصوص جهت بستن پیچ ها استفاده می کنیم. برای آب بندی درزها از چسب سیلیکون و چسب پلی اورتان استفاده می کنیم.

دستگاه پانل بر چوبی

از دستگاه پانل بر چوبی برای برش پانل های چوبی بر طبق اندازه های مشتریان و با دقت بالا انجام می شود. دستگاه پانل بر چوبی به صورت اتوماتیک بوده و در مواردی نظیر استفاده در MDF و پانل های چوبی کاربرد دارد. در شرکت هایی نظیر تولیدکننده مبلمان ماشین پانل بر افقی چوب مورد نیاز است. از ویژگی های این محصول می توان به موتورهای پرقدرت، کنترل های الکترونیکی و طراحی مکانیکی پیشرفته نام برد. این دستگاه شامل دو خط برش عمود بر هم می باشد. تولید این دستگاه به روش طراحی مدولار امکان پذیر است.

شرکت ماموت

شرکت ماموت با ارائه بهترین ساندویچ پانل از نوع ساندویچ پانل دیواری و ساندویچ پانل سقفی توانسته است گامی در جهت برآورده ساختن نیازهای مشتریان بردارد و با تحویل فوری ساندویچ پانل رضایت مشتریان را برآورده سازد. با مراجعه به سایت می توانید از قیمت نصب ساندویچ پانل مطلع شوید.

دسته مقالات ساندویچ پانلبرچسب ها ,