ساندويچ پانل ديواري شركت كيان پانل

پانل دیواری شرکت کیان یکی از بهترین گزینه‌ها جهت پوشش دیواره‌های :

  • فضاهای صنعتی
  • ، سردخانه‌ها،
  • کانکس‌ها،
  • ساختمان‌های پیش‌ساخته و.. است.
  • این پانل با عرض مفید ۱ متر سهولت در طراحی فضاها را فراهم می‌کند.

 

ساندویچ پانل دیواری شرکت کیان

ساندویچ پنل دیواری نوعی از مصالح ساختمانی آماده است که از دو لایه ورق که مابین آنها فوم تزریق شده است تشکیل شده است و جهت پوشش دیوار و برای نما به کار میرود و در طرح ها و ابعاد مختلف قابل تولید می باشد. ورق ساندویچ پانل دیواری گالوانیزه،آلوزینک و آلومینیوم می باشد که ورق آلوزینک علاوه بر خواص ضدزنگ آلومینیوم،بدلیل مقاومت بسیار زیاد و خوردگی بسیار پایین و قیمت مقرون به صرفه بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و کارایی بیشتری دارد.اين نوع ساندويچ پانل بيشتر مناسب براي ديوارها و پارتيشن هاي داخلي در پروژه هاي مختلف با ضخامت ۴ الي ۶ سانتيمتر مي باشد كه داراي دو رو ورق آلوزينگ ، دو رو گالوانيزه و يا يك رو آلوزينگ از بيرون و يك رو گالوانيزه از داخل ميباشد که با ايجاد شيار روي آنها استحكام فشاري را ميتوان تا حد مطلوبي بالا برد .

 

ساندویچ پانل دیواری شرکت کیان

گستره ضخامت از ۳ تا ۲۰ سانتی متر در این نوع پانل امکان ایجاد پوششی مناسب جهت آب و هواهای مختلف را فراهم می‌کند. با استفاده از عایق فوم پلی‌یورتان و بهترین کیفیت ممکن (فوم آلمانی)، پانل دیواری کیان را بهترین گزینه جهت پوشش سردخانه‌ها و یخچال‌های صنعتی می‌کند.

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • شرکت ماموت بزرگ ترین تولید کننده ساندویچ پانل در خاورمیانه

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است اطلاعات بیشتر لیست قیمت