ساندویچ پانل

ساندویچ پانل

ساندویچ پانل

ساندویچ پانل عنصری پیش‌ساخته است که در ساخت انواع سازهها کاربرد دارد و سرعت ساخت را افزایش میدهد. ساندویچ پنل یک متریال صنعتی است که در تمام شاخصهای اساسی برتر از مصالح سنتی عمل میکند و بازدهی و کارایی به مراتب بیشتری دارد. ورقهای طرفین نقش تقابل با شرایط محیطی و هسته نقش عایق را برعهده دارد. برای هر نوع نیاز و هر میزان بودجهای، ساندویچ پانل متناسبی میتوان یافت.
ساندویچ پانل

دیوار پیش‌ساخته

اصلی‌ترین دلیل طولانی شدن فرآیند ساخت، زمان‌بر بودن اجرای دیوارها و سقف است. دیوار پیش‌ساخته از جنس ساندویچ پانل نه تنها سرعت ساخت و تکمیل ساختمان‌ها را افزایش می‌دهد بلکه همزمان وظیفه عایق‌بندی حرارتی و صوتی جداره‌ها را هم بر عهده می‌گیرد. با استفاده از دیوار پیش‌ساخته می‌توان ساختمان‌های چند طبقه را در کمتر از یک ماه تکمیل کرد و مورد بهره‌برداری قرار داد.

ساندویچ پانل ماموت؛
متفاوت در تولید، متمایز در کیفیت

خط تولید ساندویچ پانل در شرکت ماموت از تکنولوژی انحصاری ابداع شده در کشور آلمان بهره می‌برد. این تکنولوژی متفاوت و برتر موجب می‌شود تا ساندویچ پانل تولیدی ماموت کیفیتی کاملاً متفاوت از سایر تولیدات متفرقه داشته باشد. بیشترین تأثیر این تفاوت در دوام و ماندگاری بسیار بیشتر تولیدات ماموت قابل مشاهده است. ساندویچ پنل ماموت با گذشت زمان دچار افت بازدهی و کاهش بهره‌وری نمی‌شود.

طرح فروش  ویژه