شرکت ترک پانل:

ترک پانل این شرکت به عنوان نماینده ی رسمی و انحصاری شرکت ترک پانل ترکیه ای در ایران مشغول به فعالیت است .شرکتی که در مورد آن بحث شد، وارد کننده ی انواع ساندویچ پنل سقفی و دیواری با ورق آلوزینک و فوم پلی یورتان از ترکیه به ایران و بعضا اجرای برخی پروژه های مهم آن می باشد .

زمینه های فعالیت شرکت ترک پانل :

  • ساخت سوله های صنعتی
  • ساخت سردخانه های زیر صفر و بالای صفر
  • ساخت ویلای پیش ساخته
  • ساخت انواع کانکس مسکونی ، اداری ، نگهبانی ، مهندسی و ..

این مجموعه علیرغم واردات ساندویچ پانل با کیفیت به دلیل دوری مرکز تولیدی از مرکز مصرفی ، انعطاف ناپذیری در تولید ابعاد درخواستی مشتریان ، طولانی بودن مسیر و طولانی بودن زمان تحویل ساندویچ پانل ها از زمان اخذ قرارداد مورد استقبال عمومی قرار نگرفته و سطح فروش آن بطور چشمگیری کاهش پیدا کرده است . در حال حاظر عمده درآمد شرکت ترک پانل از راه نصب ساندویچ پانل و ساخت سوله است . این شرکت با سعی و تلاش فراوان می خواهد جایگاه خود را در بازار فروش ساندویچ پانل حفظ کرده و فروش خود را با تبلیغات گسترده افزایش دهد ولی متاسفانه همچنان جزء شرکت هایی است که فروش قابل ملاحظه ای ندارند و هر لحظه ممکن است بطور کلی از بازار رقابت ساندویچ پانل حذف شود .

این شرکت مانند شرکت اصفهان صنعت از جمله شرکت های معروفی است که در زمینه تولید ساندویچ پانلهای سقفی و دیواری فعالیت دارد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد  شرکت فوق می‌توانید از طریق شماره تماسهای ذکر شده در سایت با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.5ففف
دسته لیست تولید کنندگان ساندویچ پانلبرچسب ها