ضخامت ساندویچ پانل ماموت:

ساندویچ پانلضخامت ساندویچ پانل ها بسته به ضخامت عایق و نوع ورق مورد استفاده متفاوت است. مقدار جابجایی حرارتی و همچنین مقدار بار فشاری بر ساندویچ نیز بر تعیین ضخامت ساندویچ پانل تاثیر گذار هستند

ضخامت ساندویچ پانل دیواری:

عرض ثابت ساندویچ پانل های دیواری ۱٫۱۶ متر و مفید آن ۱٫۱۴ متر میباشد.ضخامت این پانل های دیواری از ۴ الی ۱۲٫۵ سانتی متر است که البته به درخواست مشتری در ضخامت ۱۵ سانتی متر هم تولید میشود.

در ساندویچ پانل طرح ذوزنقه ای عرض ثابت ۱٫۰۸ متر و با ۷ سانتی متر اورلپ عرض مفید ان به ۱٫۰۱ متر کاهش میابد و طول آن ۲ الی ۱۲٫۲۰ متر به دلخواه مشتری است.

ضخامت ساندویچ پانل سقفی:

ساندویچ پانل سقفی ماموت معمولا در عرض ۱٫۰۸ و با ۷ سانتی متر اورلپ ۱٫۰۱ متر تولید میشود.این پانل در ضخامت های مختلف از ۴ الی ۱۰٫۰۸ سانتی متر تولید میشود و طول آن نیز به درخواست مشتری از ۲ الی ۱۲ متر میباشد.

ضخامت ساندویچ پانل سردخانه ای:

ضخامت این ساندویچ پانل از ۸ الی ۱۵ سانتی متر است. عرض ثابت آن ۱٫۱۶ با سانتی متر اورلپ عرض مفید آن ۱٫۱۴ متر میباشد و در طول های ۱ الی ۱۳ متر به درخواست مشتری تولید میشود.

ضخامت ساندویچ پنل پیچ مخفی و اتاق تمیز:

از ساندویچ پانل های پیچ مخفی و دو رو صاف معمولا در ساخت اتاق های تمیز مورد استفاده قرار میگیرد.

ضخامت ساندویچ پانل پیچ مخفی ۵ سانتی متر است و همچنین ساندویچ پانل های اتاق تمیز دارای ضخامت ۵ الی ۸ سانتی متر هستند.

قیمت نهایی و تمام شده ساندویچ پانل بر اساس ابعاد و ضخامت و مواد مورد استفاده و ... تعیین میشود جهت دریافت لیست قیمت ساندویچ پانل کلیک کنید.

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • شرکت ماموت بزرگ ترین تولید کننده ساندویچ پانل در خاورمیانه

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است اطلاعات بیشتر لیست قیمت