قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل
قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل

در این مقاله قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل دیواری به صورت تخصصی مورد ارزیابی قراتر گرفته است. در صورتی که می‌خواهید اطلاعاتی کاملی در مورد قیمت ساندویچ پانل داشته باشید پیشنهاد می‌کنیم با ما در این مقاله همراه باشید.

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل به عوامل زیادی بستگی دارد. از جمله جنس ساندویچ پانل که می توان هسته آن را از جنس :

  • فوم تزریقی پلی یورتان
  •  فوم تزریقی پلی استایرن و فوم XPS
  •  پشم سنگ
  • و پشم شیشه استفاده کرد. ساندویچ پانل دیواری برای پوشش دیوار ها استفاده می شود.

و به همین منظور انواع ساندویچ پانل دیواری را با توجه به کاربری و اقلیم مورد نظر شما می توان تهیه و تولید کرد. عموما ساندویچ پانل های ماموت چه از نوع سقفی و چه از نوع ساندویچ پانل دیواری به صورت سفارشی و از پیش ساخته در کارخانه و به سفارش مشتری تهیه می شوند. به همین دلیل قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل دیواری ممکن است،با انتخاب مشتری و پا را از استانداردها فراتر گذاشتن تغییر کند. اما در مجموع ورق های مختلف به عنوان پوشش ساندویچ پانل استفاده می شوند:

  •  مانند ورق آلوزینک
  •  ورق گالوانیزه
  • و ورق آلومینیوم که هر سه این ورق ها فلزی است.

و می توان از آن ها برای ساخت یکسری از ساندویچ پانل ها استفاده کرد. قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل ممکن است،تغییر کند.

عوامل تاثیر پذیر بر فیمت هر متر مربع ساندویچ پانل

به دلیل نوسانات قیمت مواد اولیه ساندویچ پانل در بازار که این امر باعث می شود،که خواسته یا ناخواسته قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل دیواری عوض شده و به روز بشود. همچنین می توان از ورق فایبرگلاس ، ورق پلی کربنات و ورق شیشه نیز برای ساخت ساندویچ پانل های طرح چوب و ساندویچ پانل شیشه ای یا شفاف استفاده کرد که قیمت هر متر مربع را متحمل تغییراتی هرچند کوچک می کند. تمامی موارد ذکر شده دلیلی است برای اینکه قیمت ساندویچ پانل به صورت آنلاین بر روی سایت قرار نمی گیرد. تا هیچگونه مشکلی بوجود نیاید و راه حل این مورد نیز تماس با شرکت است تا قیمت روز ساندویچ پانل را دریافت کنید.

دسته مقالات ساندویچ پانلبرچسب ها , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *