کانکس مهندسی یا کمپ مهندسی جهت استفاده در پروژه‌های عمرانی و جهت اسکان موقت مهندسین و تکنسین‌ها است. در جایی که امکان ساخت خانه وجود ندارد. یا هزینه‌ها بسیار افزایش پیدا می‌کند،می‌توان از کانکس یا کمپ مهندسی استفاده کرد. (امکان ساخت این کانکس‌ها با دیوار پیش‌ساخته نیز وجود دارد)

این کانکس‌ها هم همانند کانکس‌های دیگر امکان پارتیشن بندی دارند،و بسته به نیاز مشتری می‌توان پارتیشن بندی کرد. یکی از مزیت‌های عمده‌ای که کانکس‌های ساخته شده با ساندویچ پانل نسبت به خانه‌های سنتی دارد.

این است که می‌توان پس از پایان پروژه و ساخت و ساز ، این کانس‌ها را به جای دیگر انتقال داد. یا با قیمت مناسب به فروش رساند. کیفیت بالا و همچنین:

عایق‌بندی ویژه

کانکس مهندسی را به بهترین راهکار برای اسکان مدیران پروژه

مدیران اجرایی

و مهندسان در محل پروژه تبدیل کرده است.

 

کانکس مهندسی

 

هر کانکس دارای یک عدد کانکتور ورودی برق بصورت نرو مادگی است. که برق ورودی از طریق این کانکتور به تابلو برق داخل کانکس وارد،و از طریق آن با فیوزهای مربوطه به داخل اتاق‌ها تقسیم می‌گردد. یکی از ویژگیهای تابلو برق‌ها  محافظ جان است،که امکان برق گرفتگی در داخل کانکس را به حداقل می رساند. در داخل هر اتاق یک عدد سنسور دود با آلارم نصب می‌گردد،که در موقع وقوع آتش‌سوزی با آلارم زدن ساکنان را خبر دار می‌کند. تولید انواع کانکس‌های مدیریتی و مهندسی دکوراتیو و غیر دکوراتیو سفارشی با طرح و نقشه دلخواه و انحصاری جهت:

سازمان‌ها

و شرکت ها جهت کاربری مدیریتی

نمایشگاهی

فروشگاهی

نگهبانی

و خدماتی

با بهترین متریال

و کیفیت

و قیمت رقابتی

تنها یکی از خدمات انحصاری برای شرکت و ارگان‌ها است. سیستم برق‌کشی و تلفن کانکس بصورت روکار و داخل داکت‌های PVC مطابق استاندارد BS است. که کلیه کلید و پریزهای مورد استفاده از مارک‌های اروپایی است .

کانکس مهندسی شرکت ماموت ، اتاق های پیش ساخته

 

کانکس مهندسی

کانکس مهندسی ، نمای داخلی کانکس ، کانکس شرکت ماموت ، خانه پیش ساخته

 

لیست شرکت های سازنده کانکسکارخانه تولید کننده کانکسقیمت خانه پیش ساختهکانینر های دست دومهزینه تولید کانکس اداریلیست قیمت کانکس اداری ماموتقیمت کانکس اداری دست دوم

شرکت های تولید کننده کانکس:

شرکت ماموت پانل

شرکت میهن کانکس

شرکت تجهیز کانکس

شرکت پیش ساخت کانتین

 

شرکت اصفهان صنعت

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • شرکت ماموت بزرگ ترین تولید کننده ساندویچ پانل در خاورمیانه

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت استاطلاعات بیشتر لیست قیمت