ساندویچ پانل طرح آجر

معرفی ساندویچ پانل طرح آجر

در این مقاله قصد داریم به معرفی و ارزیابی یکی دیگر از نمونه های ساندویچ پانل به نام ساندویچ پانل طرح آجر، مزیت های آن و قیمت این نوع از ساندویچ پانل بپردازیم. با ما همراه باشید.

بسیاری از افراد تصور می کنند که برای ساخت ساندویچ پانل طرح آجر، مصالحی مانند آجر استفاده می شود. اما این تصور کاملا اشتباه است. برای تولید این نوع ساندویچ پانل به هیچ عنوان از آجر استفاده نشده است بلکه روشها و ترفندهایی خاص مورد استفاده قرار گرفته شده که در ادامه در مورد این روش ها توضیحاتی خواهیم داد.یکی از این روش ها استفاده از برچسب هایی با طرح آجر که به صورت سه بعدی طراحی شده اند و بر روی بدنه سازه مورد نظر چسبانده می شوند.

نکته ای که در مورد این نوع از پانل ها قابل ذکر است این است که از این برچسب ها فقط برای تولید پانل های دیواری استفاده می شود. در صورتی که برای ساندویچ پانل سقفی از این برچسب ها استفاده شود از زیبایی ظاهری سازه ی ما کاسته می شود. لذا به شما توصیه می شود که فقط برای ساخت ساندویچ پانل دیواری از این برچسب های مخصوص استفاده شود.

مزایای ساندویچ پانل طرح آجر

این نوع از ساندویچ پانل ها نسبت به پانل های دیگر هیچ نوع برتریت خاصی ندارند و تمامی ویژگیهای سایر ساندویچ پانل ها اعم از عایق بودن در برابر صدا، مقاومت بالا در برابر سرما و گرما، سرعت بالای حمل و نقل و مونتاژ و بهینه سازی مصرف انرژِی را دارند. تنها خصوصیتی که در آنها تغییر کرده است تفاوت در طرح آنهاست، طرح های متنوعی که برای این نوع ساندویچ پانل ها استفاده می شود موجب زیبایی بخشیدن به سازه مورد نظر می شود.

برای سازه هایی که زیبایی آنها در اولویت اول قرار دارد ساندویچ پانل طرح آجر، گزینه ی بسیار مناسبی است چرا که از طرح ها و رنگ های متنوعی برخوردار است و مشتریان می توانند براساس سلیقه و دلخواه خود، طرح مورد نظر خود را انتخاب و بر روی سازه مورد نظر خود پیاده سازی نمایند.

ساندویچ پانل طرح آجر

کاربرد ساندویچ پانل طرح آجر

استفاده از این محصول تنها به ساخت خانه و... محدود نمی شود.ساندویچ پانل طرح آجر مانند سایر پانل ها ماهیت یکسانی داشته و قابلیت استفاده در ابعاد و مکان های متفاوت را دارد. به عنوان مثال این نوع ساندویچ پانل برای پوشش دهی اتاق های حمل بار که با استفاده از ساندویچ پانل ساخته شده اند، مورد استفاده قرار م. همچنین از پانل های با برچسب طرح آجر برای ساخت سوله ها نیز می توان استفاده نمود البته اگر قبل از ساخت به درستی سفارش داده شود.

قیمت ساندویچ پانل طرح آجر

 پانل های طرح آجر در طرح ها و رنگ های متفاوتی ظاهر می شوند و در مقایسه با سایر ساندویچ پانل ها از قیمت مناسبی برخوردار هستند. بدیهی است با توجه به آشفته بودن بازار به دنبال نوسانات قیمت ارز، نمی توان قیمت مشخصی برای ساندویچ پانل طرح آجر تعیین نمود. فاکتورهای متفاوتی اعم از مواد و متریالی که برای ساخت ساندویچ پانل طرح آجر مصرف می شود، ابعاد درخواستی قیمت  نهایی ساندویچ پانل طرح آجر را تعیین می کنند. لذا برای تعیین قیمت کلی این مصالح بایستی مجموعه ی فاکتورهای ذکر شده در نظر گرفته شوند.

جهت مطلع شدن از آخرین قیمت ساندویچ پانل، شما عزیزان می توانید با کارشناسان فروش ما از طریق راه های ارتباطی که در سایت قرار داده شده، با ما تماس برقرار نموده و آخرین اطلاعات در مورد قیمت و مشخصات فنی ساندویچ پانل طرح آجر را به آسانی دریافت نمایید. کارشناسان فروش ما به صورت تمام وقت آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشند.

همچنین به منظور کسب اطلاعات بیشتر در مورد سایر ساندویچ پانل ها اعم از ساندویچ پانل کامپوزیت، ساندویچ پانل آکوستیک و سایر مصالح می توانید از طریق لینک به صفحه مربوطه مراجعه نموده و اطلاعات لازم را در این خصوص دریافت نمایید.

دسته مقالات ساندویچ پانل