اتاق حمل بار چادری

امروزه برای جا به جایی هر کالا و یا محصولی اتاق هایی ساخته می شوند که بر روی کامیون ها ، کامیونت ها و یا وانت ها نصب می شوند. این اتاق ها هر یک به منظور خاصی ساخته شده اند و هر کدام برای جا به جایی محصول مشخصی  مورد استفاده قرار می گیرند، ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با انواع مختلف اتاق های حمل بار آشنا کنیم و اهمیت و کاربرد آنها را برای شما ذکر کنیم.

اتاق حمل بار یخچالی

اتاق های حمل بار یخچالی برای جا به جایی محصولات فاسد شدنی مانند مرغ ، گوشت ، میوه ها و…مورد استفاده قرار می گیرند، این اتاق ها باید به گونه ای طراحی شوند  که از فاسد شدن محصول و حدر رفتن بی دلیل انرژی جلوگیری کنند،به همین دلیل در ساخت  آنها از پانل ساندویچ استفاده می کنند ، این نوع پانل ها از سه لایه تشکیل شده اند که دو روو ورق که جنس های متنوعی را تشکیل می دهند و لایه میانی که از جنس دو فوم پلی یورتان و پلی استایرن می باشد  که در لایه میانی قرار می گیرد ساخته شده اند این عایق از حدر رفتن انرژی جلوگیری می کند.

اتاق حمل بار چادری

علت استفاده از ساندویچ پانل ها در اتاق های یخچالی چیست؟

ساندویچ پانل ها سازه های آماده ای هستند که در ساختمان ها ، کانکس ها ، اتاق های حمل بار و …مورد استفاده قرار می گیرند، دلیل استفاده گسترده از پنل ها در صنعت ساختمان سازی ویژگی های منحصر به فرد آنها می باشد.این نوع سازه ها  در سرعت ساخت نقش پر رنگی را ایفا می کنند، زیرا که آنها به صورت پازل در کنار هم قرار می گیرند و به وسیله پیچ و مهره به هم متصل می شوند.آنها ها در انواع مختلفی عرضه بازار شده اند و  رال رنگی ساندویچ پانل  با هر نوع سلیقه ای موجود می باشند، برای هر  شرایط آب و هوایی و هر  سلیقه و نقشه ساختمانی می توان از ساندویچ پانل ها استفاده کرد به همین دلیل از پانل ها استفاده گسترده ای هم در صنعت ساختمان سازی و حمل و نقل می شود. پانل های ساندویچی  به گونه ای طزاحی شده اند که می توانند دما را تا حد ممکن ثابت نگهدارند و از حدر رفت انرژی تا حد امکان جلو گیری کنند .

اتاق  حمل بار نوشابه

در این نوع از اتاق های حمل بار ساندویچ پانل ها به گونه ای طراحی شده اند که از باکس های نوشابه محافظت می کنند، نوشابه ها نوشیدنی هایی گاز دار هستند که در هنگام تکان خوردن شدید طعم اصلی خود را از دست می دهند پس بهتر است در هنگام جا به جایی از اتاق هایی استفاده شود که در هنگام جا به جایی تکان شدید نخوردند.

اتاق حمل بار

اتاق حمل بار جوجه

جوجه ها موجودات حساسی هستند که فضا و دمایی که درآن زندگی می کنند از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و این  نکته ی مهمی است که در هنگام جا به جایی آن ها باید به مکان و دمای اتاق حمل بار اهمیت داده شود ،در اتاق حمل بار جوجه دستگاه اتومات گرمایشی و سرمایشی قرار داده می شود تا جوجه ها در دمایی مناسب قرار داشته باشند و محفظه ای که در آن قرار می گیرند به گونه ای ساخته می شود که در  هنگام جا به جایی ضربه نبینند.

اتاق حمل بار چادری

در هنگامی که دارید کالای خود را در مسیر طولانی جا به جا می کنید امکان بارندگی وجود دارد پس بهتر است آنها را به گونه حمل کنید که در هنگام بارندگی آسیب نبینند. به همین دلیل اتاق های حمل بار چادری امروزه جزو پر استفاده ترین محصولات می باشد این چادر ها از جنس پلیمر می باشد که از مقاومت بالایی برخوردار هستند.

اهمیت و کاربرد اتاق های حمل بار امروزه به وضوح دیده می شود و کاربرد های متنوع  آن ها باعث شده است تا سازندگان به ساخت اتاق های چادری با کیفیت بیشتر بپردازند، شما می توانید برای مشاهده برای مشاهده لیست قیمت اتاق حمل بار وانواع مختلف آنها کلیک کنید.

دسته اتاق حمل بار, اتاق حمل بار و یخچالیبرچسب ها , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *