اتاق حمل بار جوجه

تاکنون در مورد انواع اتاق حمل بار صحبت کردیم. در این مطلب قصد داریم به صورت تخصصی به معرفی و ارزیابی یکی دیگر از انواع اتاق حمل بار به نام اتاق حمل بار جوجه بپردازیم.

اتاق های حمل بار جوجه همانطور که از اسم آنها مشخص است برای حمل و جابه جایی جوجه های یک روزه به کار می روند. این نوع از اتاق های حمل بار در ابعاد متفاوتی قابل استفاده هستند و بسته به ابعاد این نوع اتاق های حمل بار شما می توانید تعداد مشخصی جوجه را به مکان های مورد نظر منتقل نمایید.

به منظور ساخت این نوع از اتاق حمل بار از مصالح پیش ساخته ای به نام ساندویچ پانل استفاده می کنند، چراکه این مصالح دوام و مقاومت بسیار بالایی دارند و از سازه در برابر هر نوع آسیب دیدگی محافظت می نماید. برای قسمت دیوار از ساندویچ پانل دیواری و برای قسمت سقف این اتاق های حمل بار از ساندویچ پانل سقفی استفاده می شود. با استفاده از این مصالح این نوع از اتاق ها به مکانی ایزوله برای نگه داشتن انواع جوجه تبدیل می شود.

مشخصات فنی اتاق حمل بار جوجه

عمدتا ورق هایی که برای ساخت این اتاق های حمل بار مورد استفاده قرار می گیرند، ورق های گالوانیزه است. عایق به کار رفته برای این نوع از اتاق ها، عایق پلی یورتان است. این عایق یکی از بهترین عایق های موجود در بازار است که مانع از به هدر رفتن انرژی می شود.

شاسی این نوع از اتاق های حمل بار ساخته شده از جنس فولادهای بادوام است که مقاومت بسیار بالایی در برابر خورده شدن و پوسیدگی دارند. دیواره های این نوع از اتاق های حمل بار از جنس ساندویچ پانل های مخصوص است که موجب افزایش ایمنی و کیفیت این اتاق ها می شود.

ساختار داخل این نوع از اتاق ها به گونه ای است که به راحتی می توانید از مواد شوینده و ضد عفونی کننده استفاده نمایید. رنگی که برای ساخت این نوع از اتاق ها استفاده می شود، از نوع کوره ای بوده  که امکان استفاده از این اتاق ها را برای مدت طولانی بدون اینکه دچار پوسیدگی و یا خوردگی شوند، فراهم می نماید. همچنین قفسه هایی که در داخل این نوع اتاق ها تعیبه شده است به صورت متحرک هستند که امکان شستشوی آنها وجو دارد و بعد از هر بار استفاده می توان آنها را با مواد مختلف شستشو داد.

دو عدد روشنایی درر داخل و بیرون اتاق های حمل بار تعبیه شده است که در شب روشنایی کافی را برای این نوع اتاق ها تامین می کند. به این ترتیب حتی در شب هم می توان از این اتاق های حمل بار برای حمل جوجه استفاده نمود و هیچ گونه محدودیتی ندارد.

اتاق حمل بار جوجه

تهویه

سیستم تهویه یکی از مواردی است که وجود آن در این نوع از اتاق های حمل بار از اهمیت ویژه ای برخوردار است. سیستم تهویه به خوبی هوای داخل را به خوبی تصفیه نموده و موجب می شود دمای داخل اتاق بیش از حد معینی بالا نرود.جوجه ها به ویژه جوجه هایی که تازه به دنیا آمده اند تا چند هفته نسبت به سرما و گرما حساس هستند و در صورتی که سرما و گرمای این اتاق های حمل بار بیش از حد مشخصی افزایش یا کاهش یابد، موجب خسارت های فراوانی می شود

قیمت اتاق حمل بار جوجه

به دلیل اینکه برای ساخت این نوع از اتاق ها حمل بار از متریال و مصالح متفاوتی استفاده می شود، نمی توان قیمت مشخصی برای این نوع از اتاق های حمل بار تعیین نمود.در صورتی که می خواهید در مورد قیمت اتاق حمل بار جوجه اطلاعات بیشتری کسب نمایید می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با ما در ارتباط باشید، اتاق حمل بار و متریالی که می خواهید برای ساخت این نوع از اتاق ها استفاده شود را به کارشناسان ما اعلام نمایید تا در اسرع وقت کارشناسان ما قیمت این نوع از اتاق های حمل بار را استعلام و به شما اعلام نمایند.

نتیجه گیری

به طور کلی می توان گفت در صورتی که اتاق های حمل بار جوجه با استفاده از مصالح و متریال با دوام ساخته شوند، از دوام و استحکام بسیار خوبی برخوردار هستند به نحوی که می توانید به راحتی در مسافت های طولانی از این نوع اتاق ها استفاده نمایید.

دسته اتاق حمل بار