عوامل موثر بر قیمت ساندویچ پانل

ساندویچ پانل امروزه یکی از پرمصرف ترین مصالح در صنعت ساختمان سازی به شمار می رود. یکی از عمده ترین مصارف این محصول جهت پوشش دهی سقف و دیوارهای ساختمان ها می باشد.بدون شک ممکن است ذهن بسیاری از شما مشتریان عزیز به این موضوع مشغول باشد که چه فاکتورهایی می توانند بر قیمت ساندویچ پانل تاثیر بگذارند. در این مقاله قصد داریم توضیحاتی در مورد اینکه چه مواردی تعیین کننده قیمت کلی ساندویچ پانل ها هستند اطلاعاتی مفید در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

از مواد اولیه ای که برای تولید این نوع مصالح استفاده می شود، می توان به عایق، جنس ورق اعم از گالوانیزه، کاغذ کرافت و آلومینیوم اشاره نمود.شاید ذهن بسیاری از افراد به این نکته مشغول شده باشد که چه عواملی می توانند در قیمت ساندویچ پانل تایثر گذار باشند.در این مقاله  قصد داریم در مورد فاکتورهایی که می توانند در قیمت نهایی ساندویچ پانل تاثیر گذار باشد صحبت نماییم.

فاکتورهای موثر در تعیین قیمت ساندویچ پانل

  • نوع ورق گالوانیزه
  • کیفیت تزریق فوم در ساندویچ پانل
  • نوع ساندویچ پانل

نوع ورق گالوانیزه

به خاطر داشته باشید که ورق گالوانیزه دارای کیفیت های متفاوتی می باشد، بنابراین چناچه از نوع ارزان این نوع ورق ها استفاده شود، قطعا قیمت ساندویچ پانل کمتر خواهد شد، برعکس چناچه از ورق های گالوانیزه با کیفیت بسیار بالا برای تولید ساندویچ پانل استفاده شود، مسلما بایستی هزینه بیشتری برای این نوع مصالح پرداخت نمایید.

معمولا برای تولید ساندویچ پانل های ارزان از ورق های گالوانیزه نامرغوب استفاده می نمایند و آن دسته از افرادی که هزینه ساندویچ پانل برای آنها از اهمیت بیشتری برخوردار است، از ساندویچ پانل هایی که از قیمت کمتری برخوردار است، استفاده نمایند.

کیفیت تزریق فوم در ساندویچ پانل ها

چناچه ساندویچ پانل ها به طور استاندارد و اصولی ساخته شوند بایستی فوم در بین ورق ها به طور یکنواخت تزریق شوند. برخی از اوقات ممکن است هنگام تزریق فوم در بین ورق های گالوانیزه مقداری هوا هم به داخل آنها نفوذ نماید. این امر در دراز مدت موجب می شود ساندویچ پانل دچار فرورفتگی و یا آسیب دیدگی شود که این موضوع به سازه اصلی آسیب وارد می نماید.

نوع ساندویچ پانل

می توان گفت نوع ساندویچ پانل اعم از سقفی و یا دیواری هم می تواند تعیین کننده ی قیمت ساندویچ پانل ها باشد. به دلیل اینکه ساندویچ پانل های سقفی دارای گام های مختلف هستند، در نتیجه قیمت آنها در مقایسه با ساندویچ پانل دیواری که از لحاظ ظاهری با سقفی متفاوت هستند، تفاوت اندکی دارد.

عوامل موثر بر قیمت ساندویچ پانل

کدام ساندویچ پانل را بهتر است خریداری نماییم؟

هر فرد برای خرید بهترین نوع ساندویچ پانل معیارهای متفاوتی دارد، اما بهترین نوع این مصالح که به صورت استاندارد تولید می شوند، بایستی عوامل متفاوتی مانند هزینه، خدمات پس از فروش و خرید محصول با کیفیت در نظر بگیرید.

  • هزینه

یکی از مهمترین عواملی که نقش بسیار اساسی در انتخاب مشتری دارد هزینه است. قطعا در صورتی که کیفیت ساندویچ پانل متناسب با هزینه آن تعیین شده باشید، مشتری تمایل پیدا می کند تا مصالحی را خریداری نماید که عمر و دوام بیشتری دارند. در این صورت مجبور نخواهد شد در مدت کوتاهی نسبت به تعمیر و یا تعویض آنها اقدام نماید.

  • تضمین پس از فروش

برخی از اوقات ممکن است ساندویچ پانل در مدت کوتاهی دچار پوسیدگی و خوردگی شود. در چنین شرایطی برخی از شرکت هایی که شناخته شده و دارای اعتبار هستند خدمات پس از فروشی برای مشتریان فراهم می کنند که تا مدت مشخصی اعتبار دارد و در صورت خراب شدن پانل در این زمان، شرکتی که از آن ساندویچ پانل را خریداری نموده اید، نسبت به تعویض این محصول برای شما اقدامات لازم را انجام می دهد.

  • خرید محصول با کیفیت

متاسفانه برخی از افراد در هنگام خرید ساندویچ پانل از این محصول اطلاعات کافی ندارند، در نتیجه برخی از افرادی که تولید کننده ی معتبر ساندویچ پانل نیستند، محصولاتی با کیفیت درجه دو را به عنوان محصولات درجه یک به آنها می فروشند. لذا برای جلوگیری از بروز این اتفاقات به شما عزیزان توصیه می شود قبل از خرید ساندویچ پانل حتما از اعتبار شرکت های تولید کننده اطمینان داشته باشید و از خرید این محصول از افرادی که دارای اعتبار نیستند جدا خوداری نمایید.

در صورتی که می خواهید در مورد با کیفیت ترین نوع ساندویچ پانل و قیمت ساندویچ پانل اطلاعات بیشتری کسب نمایید، می توانید از طریق راههای ارتباطی که در سایت ذکر شده است، با کارشناسان فروش ما در ارتباط بوده و از آنها اطلاعات لازم را در مورد انواع ساندویچ پانل و بهترین نوع محصولی که با توجه به نوع کاربری خود می توانید استفاده نمایید، مشاوره رایگان دریافت نمایید.

دسته قیمت ساندویچ پانلبرچسب ها ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *