ویژگیهای ساندویچ پانل سقفی پنج گام

هدف از نوشتن این مطلب بررسی و ارزیابی ویژگیهای ساندویچ پانل سقفی پنج گام است. در صورتی که می‌خواهید اطلاعات بیشتری در مورد ویژگیهای ساندویچ پانل سقفی پنج گام داشته باشید توصیه می‌کنیم با ما در ادامه این مقاله همراه باشید.

ساندویچ پانل سقفی پنج گام یکی از کاربردی ترین ساندویچ پانل ها است که از پنج گام تشکیل شده است و به دلیل وزن سبک و مزایای متعددی که دارد توانسته به یکی از کارآمد ترین نوع ساندویچ پانل ها تبدیل شود.در این مطلب قصد داریم در مورد مزیت، کاربرد و قیمت ساندویچ پانل سقفی پنچ گام اطلاعاتی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. لذا چناچه قصد دارید اطلاعات بیشتری در مورد این نوع ساندویچ پانل کسب نمایید می توانید در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

ساندویچ پانل سقفی پنج گام چیست؟

این نوع ساندویچ پانل یکی از پرکاربرد ترین نوع ساندویچ پانل ها است که دارای ویژگیهای متعددی است اما یکی از منحصر به فرد ترین ویژگیهای این نوع ساندویچ پانل وزن سبک آنهاست که به دلیل همین موضوع مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است.

این نوع ساندویچ پانل دارای ضخامت ها و رنگ های متفاوتی است به نحوی که مشتریان می توانند با توجه به نوع کاربری که دارند یکی از این نوع ساندویچ پانل‌های سقفی را انتخاب و برای اجرای پروژه خود از آن استفاده نمایند.یکی از نکاتی که بایستی به خاطر داشته باشید این است که ساندویچ پانل سقفی پنج گام را بایستی از تولید کننده های معتبر خریداری نمایید.

کاربرد ساندویچ پانل سقفی پنج گام

امروزه ساندویچ پانل سقفی پنج گام به جهت کاربردی که دارد طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. از مهمترین و اصلی ترین کاربرد این سازه می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • به منظور ساخت کانکس می توان از ساندویچ پانل سقفی پنج گام استفاده نمود.
 • این نوع ساندویچ پانل را برای ساخت سوله ها و انبارهای مختلف می توان مورد استفاده قرار داد.
 • به منظور طراحی و ساخت ساختمان های مختلف ساندویچ پانل سقفی پنج گام کاربرد دارد.
 • به منظور طراحی آشیانه های هواپیماها می توان از این نوع ساندویچ پانل استفاده نمود.

انواع ساندویچ پانل سقفی پنج گام

یکی از مهمترین موضوعاتی که در مورد این نوع از ساندویچ پانل ها وجود دارد تنوع مربوط به این سازه ها می باشد.ساندویچ پانل سقفی پنج گام انواع مختلفی دارند که برای هر کدام از آنها از مواد و متریال متفاوتی بهره گرفته می شود که از مهمترین آنها می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • ساندویچ پانل سقفی پنج گام آلومینیومی
 • ساندویچ پانل سقفی  پنج گام دو رو فویل
 • ساندویچ پانل های سقفی پنج گام یک رو فویل و یک رو ورق
 • ساندویچ پانل های سقفی پنج گام دو رو ورق
 • ساندویچ پانل های سقفی پنج گام آلوزینک

استفاده از ساندویچ پانل سقفی پنج گام دارای چه مزیت هایی است؟

ساندویچ پانل سقفی پنج گام یکی از پرکاربردترین نوع ساندویچ پانل ها است که استفاده از آن مزیت های زیادی به دنبال دارد که از مهمترین این مزیت ها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • ساندویچ پانل سقفی پنج گام دارای طرح و رنگ بندی متفاوت است.
 • ساندویچ پانل سقفی پنج گام در سریعترین زمان ممکن اجرا می شود و سرعت نصب و مونتاژ بسیار بالایی دارد.
 • این نوع از ساندویچ پانل ها مقاومت بسیار بالایی در برابر نورخورشید دارند و در صورت قرار گرفتن در معرض نورخورشید آسیبی نمی بینند.
 • استفاده از ساندویچ پانل سقفی پنج گام باعث می شود سازه مورد نظر از قیمت مقرون به صرفه تری برخوردار شوند و این به نفع افرادی است که در حال ساخت سازه خود با این نوع ساندویچ پانل ها هستند.
 • ساندویچ پانل سقفی پنج گام با قابلیت جابه جایی طراحی شده اند و به راحتی می توان آنها را به مکانهای دیگر جابه جا نمود.
 • ساندویچ پانل سقفی پنج گام قابلیت بازیافت داشته و می توان از آنها به صورت مجدد استفاده نمود.

قیمت ساندویچ پانل سقفی پنج گام

یکی از مهمترین موضوعاتی که می توان در مورد ساندویچ پانل سقفی پنج گام اشاره نمود قیمت مرتبط به آنهاست.همانطور که قبلا توضیح داده شد ساندویچ پانل ها با توجه به متریال و مواد متفاوتی که برای آنها استفاده می شود متفاوت است و قیمت ثابتی برای این محصولات وجود ندارد.

قیمت ساندویچ پانل های دارای پنج گام با توجه به این موضوع که برای ساخت آنها از مواد و متریال متفاوتی استفاده می شود نیز متغیر است و قیمت ثابتی برای آنها نمی توان اعلام نمود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید، نصب و قیمت ساندویچ پانل سقفی و ساندویچ پانل دیواری و انواع مختلف ساندویچ پانل مانند ساندویچ پانل کامپوزیت، ساندویچ پانل لانه زنبوری، ساندویچ پانل گالوانیزه می توانید از طریق شماره تماسهای مرتبط با ما در تماس باشید و از طریق شماره تماسهای ذکر شده با ما در تماس باشید.

دسته مقالات ساندویچ پانل