کانکس تاشو

همه ما بارها کلمه تاشو را شنیده ایم و به خوبی با معنی این کلمه آشنایی داریم چراکه محصولات زیادی اعم از صندلی، تخت خواب به صورت تاشو ساخته می شوند و در میان عموم مردم کاربرد فراوان دارد. اما احتمال اینکه تا به حال کانکسی با قابلیت تاشدن دیده باشید بسیار کم است.شاید برای شما این سوال پیش بیاید که این نوع کانکس ها چطور ساخته می شوند. در این مطلب قصد داریم در مورد کانکس تاشو و عملکرد و سیستم کانکس تاشو اطلاعاتی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. با ما همراه باشید.

ویژگی های کانکس تاشو

یکی از مهمترین خصوصیات منحصر به فرد کانکس تاشو سرعت نصب بالای این نوع کانکس ها است. این به این معنی است که زمانی که به صورت پک به محل مورد نظر منتقل می شود، در مدت یک ساعت و توسط دو نفر به راحتی مونتاژ می شود.این نوع کانکس ها به نحوی ساخته شده اند که دیواره های آن بر روی یکدیگر تا شده و سقف آن نیز بر روی کف قرار می گیرد. در نتیجه فضای کمتری را اشغال می کند و این هزینه های ناشی از حمل و نقل را تا حدود زیادی کاهش می دهد.همچنین اگر می خواهید این کانکس ها را به مکانی دیگر انتقال دهید. به راحتی می توانید قطعات کانکس را از هم جدا کرده و مجددا در محلی جدید بدون اینکه کوچکترین آسیبی به آن وارد شود، مونتاژ نمایید که این یکی از ویژگیهای منحصر به فرد کانکس تاشو است.

کانکس های تاشو در برابر شرایط آب و هوایی مختلف سازگاری بسیار بالایی دارند و در مناطق مختلف اعم از گرمسیر و یا سردسیر قابل استفاده می باشند.این نوع کانکس ها در برابر عوامل متعددی مانند سرما، گرما، بارندگی و یا وطفان بسیار مقاوم هستند و آسیب چندانی نخواهند دید. این نوع سازه ها با توجه به قابلیت تا شدن یکی از بهترین گزینه ها برای دفاتر فنی و درپارتمان مهندسی هستند.عمدتا مقاضیان این نوع کانکس ها افرادی هستند که فعالیت های پروژه ای نظیرپروژه های نیروگاهی، ساختمانی، راه سازی، فرودگاهی، معادن، سدسازی و موارد مشابه هستند. همچنین از این کانکس ها می توان به عنوان انبارهای موقت می توان برای ذخیره کردن محصولات استفاده نمود.

مزایای عمده کانکس تاشو

 • یکی از عمده ترین مزایای کانکس های تاشو قابلیت حمل و نقل آنهاست که این امر موجب شده طرفداران زیادی را به خود اختصاص دهد.
 • جابه جایی ده عدد کانکس 20 فوتی با قابلیت تا شدن به راحتی با یک عدد تریلر امکان پذیر است. در حالی که فقط دو عدد کانکس ثابت را می توان با یک تریلر جابه جا نمود.
 • به دلیل اینکه این نوع کانکس ها حجم کمی دارند به راحتی می توان 300 عدد کانکس را در فضای با مساحت 400 متر نگهداری نمود.
 • نصب کانکس های تاشو در کمتر از 15 دقیقه انجام می گیرد و به همین دلیل مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است.
 • یکی از نکته های مثبتی که در مورد این کانکس ها می توان گفت این است که با یک زیر سازی مقدماتی قابلیت اجرا دارند.
 • برای نگه داری کانکس تاشو نیازی به فضای مسقف نیست و قابلیت انبارش این کانکس ها در فضای باز هم وجود دارد.
 • همچنین برای این نوع کانکس ها امکان اتصال چندین کانکس کنار یکدیگر وجود دارد، به این ترتیب می توانید از این نوع کانکس به عنوان فضاهای آموزشی و یا جلسات مختلف استفاده نمایید.
 • همچنین امکان حمل و نقل کانکس های سیار در کانتینرجهت صادرات نیز وجود دارد ( می توانید به راحتی 10 عدد کانکس 20 فوتی را در یک کانتینر 40 فوتی جای دهید.)

کانکس تاشو

مشخصات فنی کانکس تاشو

 • طول 5970 میلی متر
 • عرض 2370 میل یمتر
 • ارتفاع 2650 میلی متر
 • جنس دیوارها ساندویچ پانل پلی اورتان به ضخامت 40 میلی متر
 • درب و پنجره از جنس UPVC و یا آلومینیوم همراه با شیشه
 • جنس کفپوش ورق 18 MDF میلی متر

کانکس تاشو

قیمت کانکس تاشو

قیمت این نوع از کانکس ها نسبت به محصولات مشابه خارجی کمتر است و با توجه به این موضوع که برای ساخت این نوع کانکس ها از با کیفیت ترین متریال بهره گرفته شده است و تمامی استانداردهای کانکس سازی در آنها رعایت شده است به راحتی می تواند با مدل های مشابه خارجی رقابت نماید.اما به طور کلی می توان گفت با توجه به مزیت های منحصر به فردی که این نوع کانکس نسبت به کانکس های دیگر دارد حتی اگر قیمت بالایی هم داشته باشند ارزش خرید را دارد.

در صورتی که تمایل دارید از قیمت مدل های مختلف کانکس اعم از کانکس نگهبانی، کانکی اداری به ویژه قیمت کانکس تاشو و مصالحی که برای ساخت این نوع کانکس استفاده می شود، آگاهی بیشتری کسب نمایید، می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت با ما در ارتباط باشید. کارشناسان مجرب ما در سریعترین زمان ممکن قیمت این محصول را براساس ابعادی که در نظر دارید، محاسبه نموده و اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما عزیزان قرار می دهند.

دسته کانکسبرچسب ها ,