ساندویچ پانل در همدان

ساندویچ پانل ماموت در استان همدان:

هدف از نوشتن این مقاله ارزیابی تولیدکنندگان ساندویچ پانل و کناف در استان همدان است. برای اطلاعات بیشتر در خصوص تولیدکنندگان ساندویچ پانل و کناف در استان همدان ما را در این مقاله همراهی نمایید.

در ساخت بناها و ساختمان‌ها می‌توان هم از سازه‌های تر مانند ملات و … استفاده کرد و هم از سازه‌های خشک مانند:

دلیل این که به این سازه‌ ها عنوان سازه‌های خشک را می ‌دهند، این است که مانند دیوارهای سنتی نیاز به تهیه ملات و … ندارند.و بعد از اتمام ساخت ساختمان مواد زائد و نخاله ای باقی نمی گذارد  و بسیار به صرفه تر و کم هزینه تر است و در ساخت آن نیاز به تعداد زیاد کارگر است و سرعت ساخت ساختمان را افزایش می دهد ساندویچ پانل یکی از سازه های خشک می باشد که معمولا در پوشش ساختمان ها و کارخانه ها استفاده می شود. این سازه به دلیل ساختار خاصی که دارد مقاومت بسیار بالایی دارد که بهترین پوشش برای ساختمان هاست از دیگر سازه های خشک می توان به دیوار پیش ساخته اشاره کرد.

این دیوار جنس های مختلف است و به می تواند به جای دیوار های سنتی به کار رود. اکثر کانکس های موجود در سراسر شهر همدان از کانکس های شرکت ماموت است. این شرکت انواع کانکس های کارگری ، کارگاهی  ، فروشگاهی ، نگهبانی ، مهندسی و… را تولید می کند. برای مشاهده لیست پروژه های ساندویچ پانل ماموت در سراسر ایران اینجا کلیک کنید مشخصات و فواید ساندویچ پانل:

  • عایق صوت،حرارت،سرما و گرما هستند
  • برای انواع اقلیم و در طرح ها و رنگ های متنوع قابل تولید می باشد
  • برای انواع کاربری ها قابل استفاده می باشد.
  • در انواع مختلفی مانند نسوز و دیر سوز موجود می باشند
  • در نوع اتاق تمیز از ورود آلاینده های غیر مجاز،گرد و غبار،آلودگی و… جلوگیری می کند
  • نوع پشم سنگ و پشم شیشه که در آن ها از ورود حشرات با فراهم آوردن محیط نامناسب،جلوگیری می شود
  • مقاوم در برابر باد، رانش زمین و زلزله
  • قابلیت شستشو
  • استفاده از ورق های فلزی ضد زنگ

موقعیت جغرافیایی استان همدان:

استان همدان به مرکزیت شهر باستانی همدان یکی از استان‌های غربی ایران است. همدان در سال ۱۳۵۲ از استان کرمانشاه جدا شد، و این استان از لحاظ جمعیت چهاردهمین استان پرجمعیت و از لحاظ وسعت بیست و سومین استان است. استان همدان با استان های :زنجان، قزوین ، لرستان ، مرکزی ، کردستان ، کرمانشاه دارای مرز مشترک است. استان همدان به دلیل موقعیت زمین شناختی خاصی که دارد،دارای معادن بسیار زیادی است. به صورتی که با وسعت کمی که دارد،دارای رتبه هشتم در بخش ذخایر معدنی است(حدود ۲۷۱ معدن فعال).

نمایندگی مجتمع صنعتی ماموت در استان همدان:

ساندویچ پانل در همدان از شرکت ماموت که بهترین شرکت تولید کننده آن است تولید می شود. ساندویچ پانل در همدان رفته رفته رو به افزایش است زیرا طبق آمار در این شهر ساندویچ پانل از شرکت ماموت حدودا ۳۰% بیشتر از سال گذشته به فروش رفته است.ساندویچ پانل که از سه لایه شامل دو لایه محافظ از جنس آلومینیوم،آلوزینک،گالوانیزه تشکیل شده است و لایه میانی آن از جنس: پلی اورتان،پلی استایرن،پشم سنگ و … عایق کاری شده است را می توانیم برای انواع مصارف استفاده کنیم و به دلیل طول عمر بالای این سازه می توان در طولانی مدت از خاصیت های عمده آن بهره مند شد.

این سازه پیش ساخته را می توانید از شرکت های ما تهیه کنید و به دلیل داشتن نمایندگی های متعدد در اکثر شهرهای کوچک و بزرگ می توان در بهترین شرایط و با بهترین قیمت،ساندویچ پانل را دریافت کرد. این ساندویچ پانل ها را که در صورت نیاز هم می توانید برای اطلاعات بیشتر در سایت انواع آن ها را مطالعه بفرمایید،اگر با توجه به مشاوره تیم مشاورین تهیه کنید می توان این اطمینان را به شما داد که از سازه ساخته شده و نصب شده راضی خواهید بود.ساندویچ پانل ارزان را از شرکت ماموت تهیه کنید و یا اگر می خواهید در هزینه های مصرفی خود بیشتر صرفه جویی کنید،ساندویچ پانل دست دوم را به شما پیشنهاد می کنیم. جهت دریافت اطلاعات بیشتر از کاربرد ساندویچ پانل و محصولات شرکت ماموت به صفحه مربوطه در سایت نمایندگی ساندویچ پانل ماموت مراجعه فرمایید. با ما همراه باشید
دسته استان