ساندویچ پانل در ایلام

ساندویچ پانل ماموت در استان ایلام:

در این مقاله در خصوص تولیدکنندگان ساندویچ پانل و کناف در استان ایلام اطلاعاتی در اختیار شما قرار داده شده است. توصیه میکنیم برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه تولیدکنندگان ساندویچ پانل و کناف در استان ایلام مقاله زیر را مطالعه نمایید.

ساندویچ پانل نوعی از مصالح ساختمانی پیش ساخته است.که در انواع مختلف با توجه به طرح و رنگ مورد نظر در کارخانه به صورت پیش ساخته تولید می‌شود ،و به مشتری تحویل داده می‌شود.باید توجه داشته باشید،که نوع ساندویچ پانل و ضخامت آن علاوه بر نظر مشتری به عوامل مهم دیگری نیز وابسته است که این عوامل باعث می‌شوند،که با توجه به بودجه مشتری،مشاورین ماموت ساندویچ پانل پیشنهادی خود را اعلام کنند.

ساندویچ پانل در ایلام یکی از بهترین مصالح ساختمانی است.که در برابر آب و هوای آنجا از دوام بالایی به نسبت سایر مصالح ساختمانی برخوردار است. در انواع ساندویچ پانل ها مشخصه کلی سه لایه است :که لایه میانی آن به اسم هسته ساندویچ پانل مهمترین بخش است و دو لایه دیگر به عنوان محافظ هسته عمل می‌کنند. عوامل دخیل در انتخاب ساندویچ پانل در ایلام :اقلیم و کاربری مد نظر است.

در مجموع فواید ساندویچ پانل به صورت خلاصه :

 • عایق انرژی، حرارت و برودت
 • عایق صوت و رطوبت
 • مقاوم در برابر زلزله و آتش سوزی
 • سهولت در نصب و جا به جایی
 • صرفه جویی در زمان و هزینه

ساندویچ پانل ماموت در ایلام را می‌توانید از طریق تماس با ما در سایت به نمایندگی های ماموت در ایلام سفارش داده و پس از مدت اندکی آن را تحویل بگیرید. ساندویچ پنل ماموت را در ایلام می توانید به صورت ساندویچ پانل ارزان تهیه کنید و در صورتی که برای خرید ساندویچ پانل ارزان در ایلام به مشکل خوردید می توانید از ساندویچ پانل به صورت قسطی و همچنین دست دوم استفاده کنید تا در هزینه ها صرفه جویی قابل توجهی شود. پیشنهاد ما به شما مطالعه بیشتر در مورد ساندویچ پانل و یا تماس با ما و درخواست اطلاعات بیشتر در مورد ساندویچ پانل است تا در مورد این مصالح ساختمانی بسیار مفید دانش بیشتری پیدا کنید.

موقعیت جغرافیایی استان ایلام:

استان ایلام به مرکزیت شهر ایلام یکی از استان‌های غربی کشور است،که با کشور عراق مرز خارجی دارد که در غرب ایران و در ناحیه‌ای کوهستانی و نیمه گرم قرار گرفته‌ است. این استان از استان‌های جنگلی ایران به شمار می آید، و به خاطر زیبایی طبیعتش  و قرار گرفتن در دامنه رشته کوههای زاگرس از آن با نام عروس زاگرس یاد می‌شود. این استان کوهستانی حدودا ۱٫۲درصد از مساحت کشور را به خود اختصاص داده است.بدلیل :

 • چاههای نفتی
 •  پالایشگاه های گازی
 •  واحد پتروشیمی
 • شهرک های صنعتی

در استان ایلام این استان جزو استان ها ی نفت خیز کشور به شمار می آید.استان ایلام دارای ۱۱ درصد منابع گاز ایران است. و روزانه ۱۵۴ بشکه نفت خام از چاههای نفتی دهلران استخراج و از طریق لوله به پالایشگاه ها در جنوب ایران منتقل می نماید. با این وجود اکثر فعالیت های اقتصادی مردم استان :

 • بر پایه کشاورزی
 •  دامداری
 • پرورش زنبور عسل

متمرکز است. مهم ترین محصول کشاورزی استان ایلام گندم است.منابع معدنی استان منحصر به منابع رسوبی و به طور عمده شامل کانی های غیر فلزی می شود. قابل ذکر است که این استان از لحاظ ذخایر نفت و گاز غنی است.مردم این استان اکثرا کرد و لر هستند.اقتصاد این استان بیشتر بر پایه دامداری و کشاورزی است،و زمینه‌های مساعدی برای  پرورش زنبور عسل دارد.

بخش صنعت در قسمت اشتغال این استان سهم ناچیزی داشته دارد. در این استان به علت شرایط خاص اقتصادی و اجتماعی صنایع رونق چندانی نیافته است .بخش صنعت سهم بسیار ناچیزی از اشتغال را نسبت به بخش خدمات و کشاورزی به خود اختصاص داده است. البته با گشایش مرز مهران می‌توان امید به بهبود اقتصاد این منطقه داشت.این استان دارای یکی از بزرگترین منابع نفتی و گازی کشور است.این استان ۱۵ درصد منابع گازی کشور را در اختیار دارد،و دارای پالایشگاه‌های گازی هم هست. اما با این وجود تعداد بیکاران این استان از دیگر استان‌ها بسیار بیشتر است،و جزء محروم‌ترین استان‌های کشور است. در بخش صنعت استان ایلام یکی از محروم ترین استان های کشور محسوب می شود.

با تمام این اوصافی که در بالا ذکر کردیم سهم استفاده از سازه های آماده نظیر:

در این استان به حد نیاز است. کانکس‌هایی که در سراسر این استان و شهرستان‌های آن وجود دارد:

 • کانکس کارگری
 • کانکس bts
 • کانکس های فروشگاهی

و استفاده از کناف برای: طراحی داخلی منازل، و زیبا سازی آن و اسکلت فلزی برای ساخت ساختمان‌ها و کارخانه‌های معروف نشان از استفاده شهروندان و کارفرما ها از این سازه‌های آماده دارد.

از جمله شهرک‌های صنعتی این استان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

شهرک صنعتی ایلام ، دهلران ، مهران ، سرابله ، ایوان ، دره شهر ، ابدانان

شرکت ماموت و شرکت کانکس سازی میهن کانکس نیز در این استان دارای نمایندگان معتبر هستند که پروژه های بسیاری را در شهرک صنعتی این استان انجام داده اند از جمله شهر های مهم این استان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

شهر های ایلام ، دره شهر ، ایوان ، دهلران ، ابدانان ،  ملکشاهی ، مهران ، شیروان و چرداول

قیمت ساندویچ پانل ماموت را می توانید از طریق لینک تماس با ما تهیه کنید و از این طریق اطلاعات بیشتری بدست آورید.

نمایندگی مجتمع صنعتی ماموت در ایلام:

در استان ایلام نیز همانند دیگر استان ها از محصولات مجتمع صنعتی ماموت برای کاربردهای مختلف استفاده می شود. از جمله استفاده های محصولات شرکت ماموت در این استان می توان به کانکس های مهندسی ، کارگری ، نگهبانی واداری برای پروژه های مختلف اشاره کرد. کانکس مهندسی یا کمپ مهندسی جهت استفاده در پروژه های عمرانی و جهت اسکان موقت مهندسین و تکنسین ها است در جایی که امکان ساخت خانه وجود ندارد یا هزینه ها بسیار افزایش پیدا می کند می توان از کانکس یا کمپ مهندسی استفاده کرد.(امکان ساخت این کانکس ها با دیوار پیش ساخته  وجود دارد.)

یکی از مزیت های عمده ای که کانکس های ساخته شده با ساندویچ پانل نسبت به خانه های سنتی دارد این است که می توان پس از اتمام پروژه و ساخت و ساز ، این کانس ها را به جای دیگر انتقال داد یا با قیمت مناسب به فروش رساند. کیفیت بالا و همچنین عایق بندی ویژه ، کانکس مهندسی را به بهترین راهکار برای اسکان مدیران پروژه ، مدیران اجرایی و مهندسان در محل پروژه تبدیل کرده است. هر کانکس دارای یک عدد کانکتور ورودی برق بصورت نرو مادگی می باشد که برق ورودی از طریق این کانکتور به تابلو برق داخل کانکس وارد و از طریق آن با فیوزهای مربوطه به داخل اتاق ها تقسیم می گردد.

یکی از ویژگیهای تابلو برق ها  محافظ جان می باشد که امکان برق گرفتگی در داخل کانکس را به حداقل می رساند. در داخل هر اتاق یک عدد سنسور دود با آلارم نصب می گردد که در موقع وقوع آتش سوزی با آلارم زدن ساکنان را خبر دار می کند. تولید انواع کانکس های مدیریتی و مهندسی دکوراتیو و غیر دکوراتیو سفارشی با طرح و نقشه دلخواه و انحصاری جهت سازمان ها و شرکت ها جهت کاربری مدیریتی ، نمایشگاهی ، فروشگاهی ، نگهبانی و خدماتی با بهترین متریال و کیفیت و قیمت رقابتی تنها یکی از خدمات انحصاری برای شرکت و ارگانها است.سیستم برق کشی و تلفن کانکس بصورت روکار و داخل داکت های PVC

مطابق استاندارد BS می باشد که کلیه کلید و پریزهای مورد استفاده از مارک های اروپایی می باشد.

نمایندگی شرکت ماموت در شهرستان های استان  ایلام :

ایلام –مهران – ایوان – سرابله – ملکشاهی  – سیروان – آبدانان – دره شهر – دهلران .

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از مشخصات انواع ساندویچ پانل، ورق، لیست نصابان و لیست تولید کنندگان ساندویچ پانل مانند شرکت ایلیا پانل به صفحه مربوطه در سایت ساندویچ پانل سازان مراجعه فرمایید.

امید دارم با خواندن مطلب تولیدکنندگان ساندویچ پانل و کناف در استان ایلام  اطلاعاتی در زمینه استان ایلام به دست آورده باشید. از همراهی شما متشکریم

دسته استانبرچسب ها , , ,