ساندویچ پانل در لرستان

هدف از نوشتن این مقاله بررسی موضوع تولیدکنندگان ساندویچ پانل و کناف در استان لرستان خرم اباد است. در صورتی که میخواهید در مورد تولیدکنندگان ساندویچ پانل و کناف در استان لرستان خرم اباد اطلاعات بیشتری کسب نمایید میتوانید با ما در ادامه این مقاله همراه باشید.

ساندویچ پانل ماموت در استان لرستان:

ساندویچ پانل ماموت در خرم آباد یکی از دستاوردهای مهم تکنولوژی در صنعت ساخت و ساز است که می توان آن را جایگزین مصالح ساختمانی سنتی قدیم کرد و از آن‌ها برای ساخت و ساز انواع ساختمان های صنعتی، اداری و مسکونی استفاده کرد. همچنین  ساندویچ پانل در خرم آباد برای ساخت گلخانه‌ها و سوله های صنعتی استفاده مورد استفاده قرار می‌گیرد.

از مزایای ساندویچ پانل می‌توان به:

 • مقاومت در برابر حریق (خاصیت دیر سوز یا نسوز بودن)
 • مقاومت در برابر زلزله
 • عایق صوت، رطوبت و حرارت

و…اشاره کرد.ساندویچ پانل در خرم آباد را به نام ساندویچ پانل در خرم آباد نیز می توان تهیه کرد.

ساندویچ پانل ماموت در اقصی نقاط کشور را به صورت:

 • ساندویچ پانل نو
 •  ساندویچ پانل دست دوم
 • ساندویچ پانل قسطی

می‌توان تهیه کرد. ساندویچ پانل ماموت در خرم آباد به: ساندویچ پانل آلوزینک و ساندویچ پانل پلی اورتان محدود می شود. زیرا این نوع از ساندویچ پانل‌ها در شهر خرم آباد مورد استقبال و استفاده قرار گرفته اند. و باید بگوییم این دو نوع از بهترین انواع ساندویچ پانل ماموت هستند. زیرا برای ورق های آلوزینک بکار رفته در ساندویچ پانل آلوزینک شرکت گارانتی ۲۰ ماهه می دهد. و این ساندویچ پانل تایید شده شرکت است. ساندویچ پانل پلی اورتان نیز یکی از بهترین ساندویچ پانل هاست،که در مقابل آتش نیز مقاوم است. و می توان به وسیله آن ساختمان را در برابر آتش ایمن کرد.این سازه نوعی سازه آماده محسوب می‌شود.

از انواع دیگر سازه‌های آماده نظیر:

 • اسکلت فلزی
 • پوشش سوله
 • کناف
 • کانکس
 •  دیوار پیش ساخته

است.از این سازه‌ها می‌توان در ساخت ساختمان‌ها و سوله‌ها و کارخانه‌ها استفاده کرد. به صورتی که هزینه و زمان ساخت را بسیار کاهش می‌دهد که بهره‌وری بیشتری نسبت به سازه‌های سنتی دارد. در مرکز این استان صنایع بسیاری در حال ساخت و راه اندازی هستند. می‌توان در ساخت این بنا و ساختمان‌ها از سازه‌های آماده نظیر :ساندویچ پانل، کانکس، دیوار پیش‌ساخته و … استفاده کرد.

موقعیت جغرافیایی استان لرستان:

استان لرستان یکی از استان‌های غربی ایران است،به مرکزیت خرم آباد است. این استان با نرخ بیکاری ۲۰ درصد  بالاترین نرخ بیکاری را در کشور دارد. مرکز این استان،خرم آباد بیستمین استان پرجمعیت کشور است. استان لرستان استانی کوهستانی است،و به همین دلیل اکثر فعالیت مردم این منطقه دامپروری و کشاورزی است. از لحاظ صنعتی این استان در حال توسعه است.

صنایع فعال در استان لرستان:

صنایعی مانند :صنایع ساختمانی، سیمان، فلزی، پوشاک و… در حال فعالیت است.این استان از لحاظ منابع معدنی وضعیت مناسبی دارد.

نمایندگی مجتمع صنعتی ماموت در لرستان:

ساندویچ پانل ماموت در لرستان یکی از پر کاربرد ترین مصالح ساختمانی در بین مصالح ساختمانی است. که در صنعت ساخت و ساز استفاده می شود. به طور مثال ساندویچ پانل پشم سنگ در محل های مرطوب که امکان آتش سوزی در آن‌ها وجود دارد،بسیار کاربرد دارد. در مناطقی که در این حشرات به فراوانی یافت می شوند،و حشرات به دلیل بودن در فضاهای باز و طبیعت بسیار هستند. ساندویچ پانل در لرستان مانند،سایر انواع ساندویچ پانل‌ها توسط نمایندگی های ماموت عرضه می شود.و می توان برای سفارش این ساندویچ پانل ماموت آن‌ها را به طور حضوری به شرکت ماموت سفارش داد، و یا به صورت اینترنتی و تلفنی سفارش دهید. در هر سه صورت بهتر است که از مشاوره مشاورین ماموت برای تهیه ساندویچ پانل در لرستان استفاده شود. تا بهترین نوع ساندویچ پانل برای کاربری و اقلیم ما انتخاب شود.اما در مورد طرح و رنگ ساندویچ پانل خود مشتری می تواند،کاملا انفرادی تصمیم گیرد. شایان ذکر است،در صورتی که مشتری بخواهد، می تواند ساندویچ پانل را خود انتخاب کرده و سفارش دهد. ولی در این صورت شرکت ماموت هیچ مسئولیتی در قبال ساندویچ پانل انتخابی شما نخواهد داشت.

شرکت ماموت در لرستان توسط نمایندگی های ماموت که در لرستان قرار داده است.

به طرق مختلف:حضوری، تلفنی، اینترنتی سفارش ساندویچ پانل گرفته و آن‌ها را تولید می کند. لازم به ذکر است که شرکت ماموت از سال ۱۳۷۰ شروع به کار در زمینه های صنعت ساخت و ساز و صنعت حمل و نقل کرده است و این فعالیت توام است با کسب اعتماد و اطمینان مردم و همچنین افتخارات فراوان داخلی و خارجی، صادرات به کشورهای مختلف بخصوص کشورهای خاورمیانه که یکی از درخواست کنندگان بزرگ ساندویچ پانل در این شرکت هستند.

نمایندگی های شرکت ماموت امکان ساخت :

 • ساندویچ پانل
 • دیوار پیش‌ساخته
 • کانکس‌های باکیفیت

با بهترین مواد اولیه موجود در بازار و با قیمت مناسب را دارد.

افرادی که در این شرکت کار می‌کنند دارای چندین سال تجربه و بسیار آموزش دیده هستند.

برخی از شهر های مهم استان لرستان: خرم آباد، بروجرد، دورود ،کوهدشت، الیگودرز، دلفان، ازنا ،سلسله، پل دختر، دوره، ازنا

برای مشاهده پروژه های ساندویچ پانل ماموت در سراسر کشور اینجا کلیک کنید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از مشخصات فنی ساندویچ پانل به صفحه مربوطه در سایت ساندویچ پانل سازان مراجعه فرمایید.

از همراهی شما سپاسگزاریم

دسته استان