توصیفی از ساندویچ پانل:

ساندویچ پانل سازه ای از دو رویه قوی و نازک است که یک هسته ضخیم با چگالی پایین را در برگرفته و همراه با عامل اتصال به هسته چسبانده شده است.هرچه قطر هسته ساندویچ پانل بیشتر شود، سختی و سفتی کل پانل افزایش خواهد یافت.ولی این ازدیاد سختی به هیچ وجه با افزایش وزن پانل قابل مقایسه نیست.موادی که می‌توانند به عنوان هسته عایق و یا رویه انتخاب شوند از نظر جنس و شکل فیزیکی دارای تنوع هستند. ساندویچ پانل با افزایش روز به روز جمعیت و توسعه‌ی جوامع انسانی شهر نشین پدید آمد.استفاده از ساندویچ پانل در ساختمان‌ها به دلیل استحکام و کیفیت بالا رواج یافت.از مواردی که به استفاده بیشتر از ساندویچ پانل در سازه‌ها می توانیم اشاره کنیم، یکسان بودن زمان عرضه و تقاضا و نصب این سازه است.

انتخاب نوع مواد تشکیل دهنده ساندویچ پانل با توجه به کاربرد سازه و نحوه بارگذاری آن، استحکام مورد نیاز، شرایط محیطی، هزینه ،مدت زمان استفاده ، امکان تهیه مواد، مقدار پیچیدگی ساخت، وزن، قابلیت تعمیرپذیری و …. انجام می پذیرد.پانل ساندویچی با آلیاژهای فولادی در هر دو طرف خارجی و داخلی پوشش داده شده و با پر کردن عایق حرارتی در صنعت ساخت و ساز بسیار کارآمد است.ساندویچ پانل ماموت سازه ایست پیش ساخته که توسط شرکت ماموت تولید می شود.این ساندویچ پانل را می توان به صورت :

 • ساندویچ پانل دیواری
 • ساندویچ پانل سقفی

یافت که هر دو این ساندویچ پانل را می توان در طرح‌ها، قیمت و رنگ های متنوع تهیه کرد.ساندویچ پانل ماموت در جنس های مختلف از نظر هسته و لایه بیرونی ساندویچ پانل وجود دارد.به طور مثال می توان از هسته پلی اورتان برای ساندویچ پانل استفاده کرد.و همچنین از ورق گالوانیزه در لایه های بیرونی ساندویچ پانل نیز می‌توان استفاده کرد.

ساندویچ پانل ماموت

 

ساندویچ پانل شرکت ماموت:

ساندویچ پانل نوعی سازه آماده است که جهت پوشش دیوار و سقف سوله‌ها و ساختمان‌ها و کارخانه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد این سازه از ۳ لایه تشکیل شده است که همین ترکیب باعث به وجود آمدن مقاومت بالای سازه می‌شود:۱ لایه عایق که در بین ۲ لایه ورق تزریق می‌شود. برای تولید این محصول نیاز به دستگاه های پیشرفته و کاملا مدرن است.زیرا باید به نحوی تولید شود که کاملا نیازهای خواسته شده را برآورده  کند.عایق از مواد با کیفیت تولید می شود،تا بتواند فضایی مناسب ایجاد کند،که دور از هرگونه رطوبت، سرما و گرمای ناخواسته و … به داخل سازه است.شرکت ماموت برندی معروف و شناخته شده در عرصه داخلی و خارجی در سال ۱۳۷۰  در زمینی به مساحت ۵۰۰ هزار متر مربع شروع به کار کرد.و با گسترش روز افزون و احداث چندین کارخانه وسعت مجتمع صنعتی ماموت را به بیش از ۱ میلیون متر مربع مشغول فعالیت است ساندویچ پانل ماموت یکی از پرفروش ترین پانل های موجود در صنعت ساخت و ساز است این شرکت در عرصه های داخلی و خارجی ، تولیدات خود را در تعداد بسیار بالا در صنعت ساخت و ساز پخش کرده است.این مجتمع دارای زیر مجموعه های بسیار همچون:

 • ماموت تلکا
 • سازه سوله ماموت
 • ماموت سیستم

و...است و دارای محصولات متنوعی است.یکی از محصولات این شرکت ساندویچ پانل است،که همانند سایر محصولات این شرکت یکی از باکیفیت ترین محصولات کشور محسوب می‌شود. تحویل فوری ساندویچ پانل جز برترین ویژگی های ساندویچ پانل ماموت است.

به عنوان بزرگترین و بهترین تولید کننده ساندویچ پانل، این شرکت امکان تولید انواع ساندویچ پانل در طولهای مختلف با استفاده از انواع ورق‌ها را دارد.با توجه به اینکه در مکان های مختلف و با شرایط اقلیمی متفاوت و بر حسب شرایط، ممکن است نیاز به استفاده از ساندویچ پانل های مختلف در ابعاد و رنگهای متفاوت باشد.بنابراین با اطمینان خاطر از اینکه بتوانیم گزینه مورد نظر خود را در این شرکت بیابیم، می‌توان به این شرکت مراجعه کرده و با آسودگی سفارش لازم را بدهیم.برای نمونه طبق سفارش بعضی از مشتریان، ساندویچ پانل هایی خواسته می شود برای صنایع غذایی که جنس آن از ورقهای استیل باشد.یا سفارشی داده می شود برای مصارف ساختمانی که جنس ورق آن از آلومینیوم باشد.باید به این نکته توجه کنیم که خواص مکانیکی و شیمیایی ورق‌ها باهم فرق دارد بنابراین به هنگام سفارش نوع و کاربردهای آن باید بسیار مورد توجه قرار گیرد.برای آشنایی بیشتر با آنچه از ساندویچ پانل انتظار داریم یا جهت اطلاع کامل از نصب ساندویچ پانل و قیمت ساندویچ پانل با کارشناسان شرکت ماموت ارتباط برقرار کنید و از مشاوره رایگان در این زمینه بهره مند شوید.ساندویچ پانل‌ها را می توان،از شرکت های متعددی تهیه کرد.به طور مثال :

 •  میهن پانل
 • ایران پانل
 • پانل مهدی
 •  ایلیا پانل
 • زیمنس پانل
 •  شرکت ماموت و …

ساندویچ پانل ماموت

که همگی این شرکت‌ها در تلاش اند تا با تولید بهتر و جذب مشتری بیشتر به موفقیت های بیشتری دست پیدا کنند.که این بین ساندویچ پانل ماموت و یا پانل ماموت شرکتی است،که در عرصه های داخلی و خارجی به موفقیت های زیادی دست پیدا کرده است.تا جایی که امروزه این شرکت به اکثر کشورهای بخصوص خاورمیانه ساندویچ پانل صادر می کند و توانسته در عرصه بین المللی نیز خود را نشان دهد.کارخانه ماموت که امروز مساحت آن به ۲۰۰ هکتار می رسد،به صورت کاملا مکانیزه محصولات خود را تولید و مونتاژ می کند.تفاوت ساندویچ پانل این شرکت با سایر رقبا این است .این پانل های کاملا مکانیزه ،است .در نصب آن، مرحله ای به نام بررسی ساندویچ پانل نیز وجود دارد،که در این مرحله سازه پیش ساخته توسط بازرس ساندویچ پانل بررسی می شود.

تا از بروز هرگونه مشکل احتمالی جلوگیری شود.پس از بررسی ، آن را تحویل مشتری می دهند.که این امر باعث می شود تا هم مشتری از سالم بودن و ایمنی سازه پیش ساخته خود مطمئن شود.و هم تیم نصابان ماموت کاری بی نقص را تحویل دهند.این شرکت  ۲۵ ساله بتواند اعتماد اطمینان افراد زیادی را به خود جلب کند.

برای ساخت سازه های پیش ساخته از آن‌ها استفاده  می شود .به طور مثال ساخت کانکس های پیش ساخته ای که توسط شرکت ماموت انجام می شود ، به طوری است که به صورت کاملا پیش ساخته با استفاده از نظر مشتری در کارخانه تولید می شود.این کانکس های سفارشی را می توان به شکل ثابت و متحرک تهیه کرد ، به طوری که کانکس متحرک برای استفاده در پروژه‌هایی که در جابه جایی هستند استفاده می شود و آن را می توان پس از اتمام کار از جایی به جای دیگر منتقل کرد.کانکس ثابت نیز کانکسی است که بر روی زمین نصب می شود و قابل جابه جایی است.اما نه به سادگی جابه جایی کانکس متحرک ، به این صورت که پس اتمام پروژه باید تمامی قسمت‌ها جدا شود.و پس از آن می توان ، آن را بار کامیون و … زده و در جای دیگر نصب و اجرا کرد.

کانکس شرکت ماموت

کانکس :

 • یک اتاقه
 •  کانکس دو اتاقه
 •  کانکس سه اتاقه
 • کانکس دوبلکس
 • کانکس نگهبانی
 • کانکس مدیریتی
 • کانکس یک طبقه
 • کانکس دو طبقه
 • کانکس سرویس بهداشتی

همه از این دست است.و به دو صورت متحرک و ثابت قابل استفاده است..همچنین به وسیله ساندویچ پانل های ماموت می توان،بهترین انواع اتاق حمل بار کامیون را تولید کرد.به این صورت که اتاق حمل بر یخچالی، اتاق حمل بار مخزن دار و … همه از این دست است.این اتاق های حمل بار از بهترین کیفیت برخوردارند و عایق صوت ، حرارت و رطوبت است.سازه های پیش ساخته توسط این مصالح ساختمانی مدرن اعم از ویلای پیش ساخته است.ساختمان های اداری، تجاری، صنعتی و مسکونی همه از این دست است.همچنین می توان سوله‌ها و گلخانه‌ها را نیز از این دست تهیه کرد ، لازم است بدانید در انواع ساندویچ پانل ما ساندویچ پانل شفاف را داریم که بیشتر در ساخت گلخانه‌ها از آن استفاده می شود و می توان آن را برای داشتن نور در محیط استفاده کرد.

ساندویچ پانل ماموت

انواع ساندویچ پانل‌های ماموت:

ساندویچ پانل پلی اورتان:

ساندویچ پانل پلی اورتان از عایق بسیار قدرتمند پلی اورتان تشکیل شده است.این ترکیب از پلی یول و ایزوسیانات و مواد کاتالیزور تشکیل شده است.ساندویچ پانل پلی اورتان ساخته شده مجتمع صنعتی ماموت با دانسیته ۴۰ کیلوگرم بر متر مربع و جذب رطوبت کمتر از یک درصد حجمی و مقاومت فشاری بالا، به یکی از بهترین مواد پیش ساخته در کشور تبدیل شده است.ساندویچ پانل پلی اورتان به تبعیت از سایر محصولات ساندویچ پانل قابلیت استفاده در سقف و دیواره های سازه‌ها را دارا می باشد.
عناصر سازنده این ساندویچ پانل لایه های ورق بعلاوه هسته مرکزی می باشند که هر جز ویژگی های منحصر به فرد خود را دارا می باشد.عایق صوتی و حرارتی بهتر نسبت به سایر محصولات ویژگی خاص پلی اورتان می باشد. ساندویچ پانل با فوم پلی اورتان در عملکرد خود بهره وری انرژی را دو برابر نسبت به محصول مشابه آن یعنی پلی استایرن از خود نشان داده است.پلی اورتان در واقع در زمره بهترین ساندویچ پانل از لحاظ ویژگی های مکانیکی و عایق حرارتی قرار گرفته است. این ساندویچ پانل جز ساندویچ پانل دیر سوز است.زیرا این ساندویچ پانل بخاطر استفاده از این فوم تا ۱۰۰۰ درجه تغییر شکل نمی دهند.و حرارت روی آن‌ها تاثیر نخواهد داشت.

ساندویچ پانل ماموت

ساندویچ پانل پلی استایرن:

ساندویچ پانل پلی استایرن یک مدل از ساندویچ پانل‌ها است که خود دارای دو نوع عمده فوم پلی استایرن، پلاستیک پلی استایرن معمولی است.پلی استایرن ششمین پلاستیک پرمصرف در جهان است که در ۳ درجه عمده تولید شده و استفاده‌های گوناگونی دارد. ساندویچ پانل پلی استایرن از دو طرف به یک لایه ۰.۵ میلی‌متری از ورق گالوانیزه مجهز می‌شود که نمای کار بوده و استحکام و زیبایی کار را افزایش می دهد.

ساندویچ پانل ماموت

ساندویچ پانل پشم شیشه:

ساندویچ پانل پشم شیشه از دیگر انواع محصولات شرکت ماموت است که آن را جزو دسته ساندویچ پانل دیر سوز‌ها می دانند،به طوری که دمای خیلی بالا باعث سوختن آن و تغییر شکل می شود. بعد از پانل پشم معدنی از گران ترین هاست، این نوع از ساندویچ پانل را می توان به صورت ساندویچ پانل قسطی و ساندویچ پانل دست دوم تهیه کرد.پس از انتخاب محصول مورد نظر خود با توجه به مشاوره مشاورین می توانید ثبت سفارش کرده و در مدت کمی آن را تهیه کنید.

ساندویچ پانل پشم سنگ:

ساندویچ پانل پشم سنگ از فوم بسیار قوی و مقاوم در مقابل سرما و گرما و رطوبت نسبت به فوم پلی استایرن و پلی اورتان است.
ویژگی بارز ساندویچ پانل پشم سنگ نسبت به دیگر پانل‌ها مقاوم بالای آن در برابر آتش است.پشم سنگ از ترکیبی از مواد معدنی به دست می آید. یکی از انواع پانل است که در رده گران ترین محصولات در لیست قیمت ساندویچ پانل قرار گرفته است.الیاف پشم سنگ یا پشم معدنی تشکیل دهنده هسته این پانل است.این الیاف از بازمانده سنگ های آتش فشانی آذرین است که از بازمانده سنگ های آتش فشانی است. این الیاف نسوز هستند و به اصطلاح به آن‌ها ساندویچ پانل نسوز می گویند.زیرا شعله های آتش را در محل وقوع آتش محبوس نگه می‌دارند و اجازه پخش شدن آن را نمی دهند.به علاوه در این پانل ماموت مانند سایر ساندویچ پانل های نسوز ، دما تا ۱۰۰۰ درجه باعث تغییر شکل و سوختن ساندویچ پانل نمی شود.

ساندویچ پانل گالوانیزه:

این ساندویچ پانل به دلیل اینکه از ورق های گالوانیزه در ساخت آن استفاده شده است.هر دو رو لایه این ساندویچ پانل از ورق گالوانیزه است،به اسم، نام گذاری می شود.

ساندویچ پانل گالوانیزه ماموت

ساندویچ پانل آلوزینک:

این محصول که هم به صورت دیواری و هم به صورت سقفی قابل استفاده است.از ورق آلوزینک به صورت دو رو ورق استفاده می شود. قیمت این پانل ماموت از سایر ساندویچ پانل‌ها از نظر ورق های پوشش ساندویچ پانل ماموت گران تر است،و دلیل این امر کیفیت آن است.زیرا این ورق‌ها ضد زنگ هستند.و خمیدگی،بریدگی و یا شکستگی پیدا می کنند.و به همین دلیل می توان آن‌ها را بهترین نوع و قابل گارانتی از طرف شرکت ماموت دانست. لازم به ذکر است که ساندویچ پانل آلوزینک را می توان به صورت گارانتی تهیه کرد.

ساندویچ پانل آلومینیوم:

این ساندویچ پانل نیز مانند دو پانل ماموت قبل همانطور که ذکر شد، از ورق آلومینیوم است.به دلیل استفاده هر دو طرف هسته ساندویچ پانل ماموت این نام را گرفته است.این ساندویچ پانل‌ها غیر قابل شستشو هستند زیرا لک آب روی ورق آلومینیوم می ماند. از فواید دیگران می توان به -خاصیت چکش خواری -مقاومت نسبی بالا-جوش پذیری -خاصیت خمش پذیری -امکان تقویت در صورت نیاز و غیره نام برد.

ساندویچ پانل طرح چوب:

ساندویچ پانل طرح چوب از شکیل ترین انواع ساندویچ پانل‌ها هستند.اما یکسری تفکرات قدیمی و طبق مصالح ساختمانی سنتی در مورد این ساندویچ پانل‌ها وجود دارد.آن هم اینست که به دلیل استفاده از ساندویچ پانل چوبی، در برابر رطوبت و آب ضعف نشان خواهد داد که این کاملا اشتباه است.زیرا دو ورق این ساندویچ پانل ماموت از ورق فایبرگلاس که ورقی است ضد آب و رطوبت استفاده می شود که بسیار مقاوم است.

ساندویچ پانل شفاف:

این پانل‌ها را می توان در انواع پانل ماموت با ورق پلی کربنات و ساندویچ پانل شیشه ای که با شیشه تهیه می شود.و شیشه دو ورق پوشش آن را تشکیل می دهد، استفاده کرد.بیشترین کاربرد آن برای گلخانه‌ها و ساخت اماکن با نفوذ نور است.

ساندویچ پانل xps:

این نوع ساندویچ پانل از فوم تزریقی XPS تهیه می شود.این فوم تزریقی بسیار نازک است و در بین لیست قیمت پانل ماموت در رده متوسط قرار گرفته است.این فوم تزریقی فشرده در بسیاری از کاربری‌ها از بهترین انتخاب هاست.

ساندویچ پانل اتاق تمیز:

ساندویچ پانل اتاق تمیز از انواع ساندویچ پانل ماموت است که بیشتر به عنوان ساندویچ پانل دیواری استفاده می شود. این محصول برای ساخت اتاق تمیز هایی استفاده می شود که میزان ورود آلاینده‌ها در آن‌ها بسیار اهمیت دارد به طوری که باید تمامی این آلاینده‌ها مانند گرد و غبار و … را کنترل کرده و در جای ممکن از ورود آن‌ها درونشان جلوگیری کرد. نباید در این ساختمان بخار آب، گرد و غبار، آلاینده های معلق در هوا و مواد شیمیایی عبور کند.به علاوه برای ورود افراد به این ساختمان و اتاق، دوش هوا و لباس های مخصوص تعبیه شده،که همه افراد در زمان ورود باید از آن‌ها  استفاده کنند.

ساندویچ پانل سردخانه ای:

ساندویچ پانل سردخانه ای که برای ساخت انواع سرخانه‌ها استفاده می شود و کاربرد دارد و این ساندویچ پانل‌ها در برابر سرما و گرما بسیار مقاوم هستند و عایقی بسیار مقاوم در برابر حرارت دارند که از ورود و خروج های دما جلوگیری کرده و باعث صرفه جویی در هزینه های مصرفی انرژی می شوند. که امروزه به دلیل:

حفظ سرما در داخل سردخانه‌ها، و سیستم تبدیل انرژی مصرفی داخل سردخانه به گرما و سپس دوباره تبدیل به سرما از محبوبیت ویژه های برخوردارند. زیرا در طولانی مدت باعث صرفه جویی بسیاری در هزینه های مصرفی می شوند.

ساندویچ پانل ماموت

ساندویچ پانل دست دوم:

این ساندویچ پانل‌ها را نمی توان به صورت سفارشی تهیه کرد .مگر در لیست انتظار بمانید،تا پانل ماموت دست دوم مورد نظر شما بدست شرکت برسد.قیمت ساندویچ پانل فوق تقریبا نیمی از قیمت ساندویچ پانل نو است.

ساندویچ پانل اقساطی:

این نوع از محصولات پانل ماموت به صورت اختصاصی توسط برخی از نمایندگی های ماموت در تهران عرضه می شود بدین صورت که ساندویچ پانل در تهران را می توانند در پی چند قسط تهیه کنند.

ساندویچ پانل ارزان:

این ساندویچ پانل‌ها که قیمت آن‌ها از قیمت سایر رقبا در بازار ارزان تر است.شرکت ماموت ارائه می شود و به دو صورت ساندویچ پانل دیواری و سقفی به بازار عرضه می شود.

قیمت ساندویچ پانل های فوق را می توانید با توجه به موارد ذکر شده (انتخاب خود ) ، دو رو یا یک رو بودن ساندویچ پانل و نوسانات قیمت بازار بدست آورید ، همچنین طرح مورد نظر مشتری نیز در قیمت گذاری ساره پیش ساخته موثر است.

ساندویچ پانل دیواری:

ساندویچ پانل دیواری مجموعه ای که متشکل از سه لایه می باشد لایه میانی ان فوم ضد حریق است و فولاد محافظ این فوم از آهنی است که با روی پوشانده شده است.ساندویچ پانل دیواری سازه ای است که جایگزین مناسب دیوارهای بتنی و آجری است که در برابر رطوبت و شرایط خورنده محیطی دچار آسیب های ناشی از خورندگی نمی شود و به علت عدم پوسیدگی و از نظر بهداشتی نیز مطمئن می باشد عایق حرارتی بسیار قوی است و دستیابی به فضای بیشتر به علت ضخامت ناچیز ساندویچ پانل‌ها و کارایی موارد مصرف بالایی دارد و کاربرد ساندویچ پانل شرکت ماموت در صنعت،ساختمان های مسکونی و مهم ترین کاربرد آن در ساخت سولهها و کارخانه‌ها است .

ساندویچ پانل دیواری ماموت

قیمت ساندویچ پانل دیواری:

ساندویچ پانل دیواری از مصالح پیش ساخته برای سازه های گوناگون می باشد قیمت ساندویچ پانل دیواری بسیار به صرفه است مخصوصا برای شرکت های پیمانکاری موارد مصرف بالایی دارد در برآورد هزینه برای ساخت و ساز قیمت این نوع پانل کمک به سزایی به کارفرمایان می کند.و همچنین با کیفیت بالایی که ساندویچ پانل ماموت دارد قیمت ساندویچ پانل دیواری مناسب می باشد در مورد انواع مختلف ساندویچ پانل و موارد تشکیل دهنده‌ی ان قیمت پانل‌ها با هم تفاوت آشکاری ندارند و در این مورد می توانیم برای آگاهی از قیمت روز ساندویچ پانل با کارشناسان و مشاوران شرکت ماموت تماس حاصل فرمایید.

ساندویچ پانل سقفی:

ساندویچ پانل سقفی همان طور که از اسم ان مشخص است برای پوشش سقف کاربرد دارد.ساندویچ پانل سقفی در دو نوع معمولی و ضد حریق در ساندویچ پانل ماموت تولید می شود ساندویچ پانل سقفی را می توان به شکل های دیگری نیز مورد استفاده قرار داد ساندویچ پانل سقفی دو رو ورق – ساندویچ پانل سقفی یک رو ورق یک رو نایلون –ساندویچ پانل سقفی یک رو ورق یک رو فویل ،ساندویچ پانل سقفی یک رو ورق یک رو کاغذ بنا به نیاز مشتری تولید گردد.که از فواید استفاده از ساندویچ پانل سقفی در مناطقی که بارندگی زیاد است از نفوذ آب جلوگیری می کند در پوشش سقف سوله‌ها انبارها ،سالن های ورزشی ،پوشش سقف مرغداری‌ها و سیلوها مورد استفاده قرار گیرد. تفاوت ساندویچ پانل سقفی با ساندویچ پانل دیواری در این است که در ساندویچ پانل سقفی از فلاشینگ استفاده می شود.ورق گالوانیزه ،ورق آلوزینک ،ورق آلومینیوم از موارد به کار رفته در ورق ساندویچ پانل سقفی است که از خواص کلی این ورق‌ها ،ضد زنگ بودن ، عایق حرارتی بودن،عایق صوتی ،و عایق رطوبتی بودن آن اشاره نمود.

انواع ساندویچ پانل ماموت

قیمت ساندویچ پانل سقفی:

قیمت ساندویچ پانل سقفی یکی از مواردی است که در تعیین هزینه‌ها است و برای ساختمان سازان و طراحان سازه از عوامل اصلی انتخاب سازه ساندویچ پانل می باشد چون در صرف هزینه کمتر قیمت ساندویچ پانل بسیار موثر است و این امر موجب رواج بیشتر ساندویچ پانل ماموت می باشد.در این بین قیمت ساندویچ پانل دیواری با ساندویچ پانل سقفی برابر است .و این از مزیت های ساندویچ پانل محسوب می‌شود.با اینکه موارد تشکیل دهنده ساندویچ پانل از لحاظ قیمت ثابت نیستند ولی از کیفیت بالایی برخوردارند و نمی توان قیمت واحدی برای ان تعیین نمود و در این زمینه و صرف هزینه‌ی کمتر می توان به ساندویچ پانل دست دوم نیز فکر کرد زیرا قیمت ساندویچ پانل دست دوم با قیمت پانل ساندویچی که همین حالا در کارخانه تولید شده است متفاوت می باشد .

سردخانه با ساندویچ پانل ماموت:

سردخانه‌ها،محل هایی هستند،برای نگه داری ایمن و سالم محصولات به طوری که به طور مثال از فاسد شدن آن‌ها و … جلوگیری کنیم و به نگهداری بیشتر آن‌ها کمک کنیم .سردخانه‌ها باید دمای محیط را به وسیله یک دستگاه گرفته،و  به سرما در داخل سردخانه تبدیل کنند،و سرما را اشاعه و هدر ندهند.به همین دلیل از ساندویچ پانل برای ساخت آن‌ها استفاده می شود،که عایق سرما و گرما هستند،و می توانند در مصرف انرژی باعث صرفه جویی شوند.اتاق تمیز با ساندویچ پانل تهیه می شود،و هیچ مصالح ساختمانی دیگری در این حوزه وجود ندارد که با این دقت باشد،و بتوان به آن اطمینان داشت.این پانل ماموت اتاق تمیز بسیار مستحکم و قوی است،به طوری که حتی مواد شیمیایی نیز از آن عبور نمی کند.

ساندویچ پانل ماموت

عایق و ورق ساندویچ پانل ماموت:

عایق نوعی ماده سبک و مقاوم است که در بین ۲ لایه ورق تزریق می‌شود  که همین عایق دارای  باعث مقاومت بالای سازه است. این عایق می‌تواند از جنس های مختلف باشد  که از پرکاربردترین عایق‌ها می‌توان به  پلی اورتان ، پلی استایرن ،  xps و پشم سنگ اشاره کرد.ورق در ساندویچ پانل به لایه نازکی گفته می‌شود که از جنس های مختلف است و لایه بیرونی ساندویچ پانل را تشکیل می‌دهد.از جمله ورق های پر کاربرد می‌توان به گالوانیزه ، آلوزینک و آلومینیوم اشاره کرد.

اجزای ساندویچ پانل ماموت:

همانطور که گفته شد ، ساندویچ پانل دارای ۳ لایه است که در زیر به آنها اشاره می‌کنیم . از جمله روش های تولید ساندویچ پانل می‌توان به کانتینیوز و دیسکانتینیوز اشاره کرد.

ورق ساندویچ پانل:

ورق هایی که معمولا در ساندویچ پانل استفاده می‌شوند ورق های گالوانیزه ، آلوزینک و آلومینیوم هستند که هرکدام دارای مزایا و معایب خاصی هستند و کاربرد های خاصی دارند.

عایق ساندویچ پانل:

از انواع عایق های مورد استفاده در ساندویچ پانل می‌توان به عایق پلی اورتان ، پلی استایرن ، پشم سنگ ، xps  و .. را اشاره کرد.به عنوان مثال معمولا در ساندویچ پانل سردخانه ای از عایق پلی اورتان به دلیل درجه انتقال حرارت بسیار پایین اشاره کرد یا از ساندویچ پانل پشم سنگ به عنوان عایق نسوز نام می‌برند. جهت دریافت لیست قیمت ساندویچ پانل کلیک کنید.

کاربرد ساندویچ پانل ماموت:

 • سوله های صنعتی و گلخانه ای و صنایع غذایی ، مرغ داری ،  کشاورزی ، تولیدی ، نظامی ، شیمیایی ، پلیسی
 • مکانهای تفریحی و سیاحتی، اورژانسی، بیمارستانی ( صحرایی )، مراکز امداد و نجات جاده ای
 • ساختمان های اداری ، تجاری ، پزشکی ، لوازم بهداشتی ، داروخانه‌ها
 • ساخت انواع کانکس های یخچال دار و سیار
 •  ساخت اتاق های سردخانه ای ثابت و متحرک
 • ساخت سالن های ورزشی و سازه های صنعتی
 • سردخانه های صنعتی و نیمه صنعتی
 •  ساخت دیواره و سقف سوله و انبارها
 •  ساخت اتاق های ایزوله و بیمارستان های سیار
 • سالن های ورزشی، استخرهای سرپوشیده
 • کانتینرها و اتاق حمل بار نیسان، کامیون، کامیونت
 • کف و سقف سازه‌ها،واحدهای مسکونی
 •  دفاتر کارگاهی و تجاری
 • میادین میوه و تره بار
 • کمپ‌ها، انواع انبارها
 • سالن های تولیدی

اتاق حمل بار ماموت

مزایای ساندویچ پانل ماموت:

 • عایق بسیار مناسب و باکیفیت در برابر سرما و گرما
 • تاثیر ناپذیر بودن در مقابل عوامل محیطی
 • قیمت مناسب قابلیت جابه جایی سازه
 • پانل ماموت دارای وزن بسیار سبک است
 • عایق دربرابر رطوبت و صوت
 • مقاوم در برابر آتش
 • مقاوم در برابر خوردگی
 • مقاوم در برابر ضربه
 • ایمن و قابل بازیافت
 • نمای ظاهری زیبا

فروش، اجرا و قیمت ساندویچ پانل:

شرکت های زیادی در زمینه تولید ساندویچ پانل مشغول فعالیت هستند جهت دریافت لیست این شرکت‌ها به صفحه لیست تولید کنندگان ساندویچ پانل مراجعه کنید.یکی از شرکت های مهم در این حوزه شرکت ماموت است که دارای چند ده سال سابقه و همچنین دارای پروژه های بسیاری در سراسر کشور می‌باشد.جهت دریافت لیست قیمت ساندویچ پانل کلیک کنید.

 

شرکت ماموت:

شرکت ماموت یکی از شرکت های صنعتی شناخته شده در عرصه بین‌الملل و کشور می باشد.شرکت ماموت در زمینه های مختلف صنعتی همانند تولید ساندویچ پانل ، ساختمان های پیش ساخته ، کانکس و تریلر فعال است. بیش از یک‌ دهه با احداث چندین کارخانه در وسعتی بیش از یک‌ میلیون مترمربع مشغول به فعالیت است.

سفارش به شرکت پانل ماموت:

پس از سفارش ساندویچ پانل با کمک و راهنمایی مشاورین ماموت (انتخاب از نظر جنس ساندویچ پانل دیواری ، طرح و رنگ ساندویچ پانل که با توجه به نقشه سازه مورد نظر و اقلیم و کاربری محل این انتخابات البته به جز رنگ انجام می‌شوند.شما می توانید سفارش ساندویچ پانل خود در شرکت پانل ماموت را ثبت کنید.و پس از تولید آن در مدت کمی در محل مورد نظر تحویل بگیرید.ساندویچ پانل ماموت پس از نصب توسط تیم نصابان خبره ماموت به دست بازرس شرکت پانل ماموت سپرده می شود.و توسط ایشان بررسی ساندویچ پانل و سازه پیش ساخته انجام می شود.و اگر همه چیز خوب بود و ساندویچ پانل ماموت در سلامت و صحت به شکل سازه پیش ساخته در آید،، آن را تحویل مشتری می دهند.شرکت پانل ماموت را می توانید از طریق آدرس شرکت ، تلفن های شرکت و همچنین ایمیل دنبال کنید و برای اطلاعات بیشتر ،مشاوره با مشاورین ماموت ، سفارش ساندویچ پانل ، نصب ساندویچ پانل و … با شرکت ماموت از طریق تلفن های ذکر شده تماس حاصل فرمایید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از دیگر مشخصات سازه‌های پیش ساخته به صفحه مربوطه در سایت ساندویچ پانل ماموت مراجعه فرمایید.از همراهی شما سپاسگزاریم

ساندویچ پانل ماموت

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
 • شرکت ماموت بزرگ ترین تولید کننده ساندویچ پانل در خاورمیانه

  شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت استاطلاعات بیشتر لیست قیمت