خصوصیات ساندویچ پانل آلوزینک:

ساندویچ پانل آلوزینک ماموت با ساختاری مرکب متشکل از دو ورق فلزی آلوزینک و یک لایه فوم عایق می باشد.ساندویچ پانل آلوزینک ماموت ترکیبی از دو لایه ورق فولادی است که با آلومینیوم و روی پوشش داده شده است. ساندویچ پانل آلوزینک همان ساندویچ پانلی است که دو رو ورق آن آلیاژ آلوزینک بوده و به ساندویچ پانل آلوزینک معروف می‌باشد. در بین از نوع پانل های ساندویچی یک لایه عایق پلی اورتان سخت با ساختار سلول بسته قرار دارد.که ساختار پلی اورتان را در زمره بهترین عایق صوتی و حرارتی قرار داده است .ورق آلوزینک نوعی فلز نورد شده از آلیاژهای گوناگون می‌یاشد. این آلیاژها ترکیبی از ۵۵% آلومینیوم،۴۳٫۴% روی ۱٫۶% سیلیکون هستند. فلز آلوزینک با یک لایه پرایمر مخصوص و ۲۵ میکرون رنگ پلی استر کوره ای پوشانده شده است. ورق آلیاژی آلوزینک از نظر مقاومت در مقابل ورقهای فولادی دیگر بسیار مقاوم تر است. اگر خط و خشی روی ورق های آلوزینک بی افتد دچار زنگ زدگی نخواهد شد. پوشش ساندویچ پانل با آلوزینک باعث می شود که مقاومت پانل را نسبت به خوردگی بالا ببرد. ورق آلوزینک در برابر ورق‌های فولادی مقاومت بسیار بیشتری دارد.و درصورت ورود خط و خش به روی آن دچار زنگ زدگی نمیشود  و در مقابل سایر ورق‌ها از طول عمر بیشتری برخوردار است.به همین دلیل ساندویچ پانل آلوزینک نیز نسبت به سایر محصولات ساندویچ پانل مزایای خاص خود را دارا می باشد. اگر صدمه ای به این ورق‌ها وارد گردد از جمله خط و خش در روی آن به ندرت دچار زنگ زدگی می‌شود . طول عمر این محصول نیز نسبت به سایر پانل های مشابه بیشتر می باشد.ساندویچ پانل آلوزینک از ورق های آلوزینک در رنگ های متنوع و با پوشش از نوع سوپر پلی استر کوره ای به ضخامت ۲۵ میکرون در قسمت بیرون و ۷ میکرون رنگ پرایمر کوره ای از داخل (جهت چسبندگی فوم به ورق) و با ضخامت های ۰٫۵ ، ۰٫۶ ، ۰٫۷ میلیمتر بستگی به نوع استفاده ساندویچ پانل‌ها و سفارش مشتری تولید و اجرا می شود.

رال رنگ ساندویچ پانل آلوزینک ماموت:

ساندویچ پانل آلوزینک ماموت در رنگ بندی مختلف تولید می شود و بسته به انتخاب مشتری می‌باشد.
رنگ های موجود جهت تولید ساندویچ پانل آلوزینک ماموت:رنگهای : آبی ، سفید ، زرد ، سبز ، قرمز ، نقره ای ، سفید ، قهوه ای ، کرم و … می‌باشد. رنگ ساندویچ پانل تاثیر بسیار زیادی در نمای ساختمان و سالن کارخانه و یا کارگاه تولیدی دارد. جهت مشاهده قیمت ساندویچ پانل ماموت می توانید روی لینک کلیک کنید.

ساندویچ پانل آلوزینک

انواع ساندویچ پانل آلوزینک:

ساندویچ پانل آلوزینک به دو نوع سقفی و دیواری تقسیم می شوند. در پانل سقفی ورق آلوزینک بصورت کویل وارد دستگاه شده و پس از تغییر شکل و گام دار شدن ورق (ورق نورد شده ذوزنقه ای) در تولید ساندویچ پانل استفاده می شود. در ساندویچ پانل های دیواری ورق های آلوزینک پیش رنگ شده بصورت نورد شده داخل دستگاه قرار گرفته و بین آن‌ها فوم تزریق می شود.

ساندویچ پانل سقفی شرکت ماموت با ورق آلوزینک جهت استفاده در سقف کاربرد دارد.این نوع از ساندویچ پانل‌ها به صورت گامهای ذوزنقه ای و شکل اورلپ تولید می شوند.این ساختار مانع نفوذ آب به داخل سازه می‌شود و در طولهای بلند قابلیت اورلپ شدن روی هم می دهد.ساندویچ پانل سقفی ماموت به دو صورت دو رو ورق آلوزینگ و یک رو ورق آلوزینگ تولید می شود.

ساندویچ پانل دیواری آلوزینک ماموت در دیواره های سوله ، کارگاهی ، مسکونی و اداری به کار برده می شود.این نوع پانل‌ها بیشتر مناسب برای دیواره سوله، جهت اجرای ساختمان پیش ساخته و سردخانه های صنعتی و جهت اجرای کانکس و دیوارها و پارتیشن می باشند.ضخامت پانل دیواری آلوزینک ۴ الی ۱۲ سانتیمتر می‌باشد. دارای دو رو ورق آلوزینک و یا یک رو آلوزینک می‌باشد و با ایجاد شیار روی آنها استحکام فشاری را می‌توان تا حد مطلوبی بالا برد.

ساندویچ پانل آلوزینک

کاربرد ساندویچ پانل آلوزینک:

کاربرد ساندویچ پانل ماموت در صنعت صنایع مختلف غیر قابل انکار است.ساندویچ پانل آلوزینک ماموت برای اتاق تمیز و ساندویچ پانل سردخانه ای و ساخت سوله و انبار و ساختمان پیش ساخته و ویلا و انواع کانکس و کانتینر تابت و متحرک و اتاق نگهبانی و کیوسک روزنامه فروشی کاربرد دارد.کاربردهای ساندویچ پانل‌ها در صنایع مختلف عبارتند از :

  • ساخت کانکسها
  • کانتینرها
  • کانکس های یخچال دار ثابت و سیار
  • سازه‌ها و ساختمانهای پیش ساخته
  • کمپهای محل های اقامت موقت
  • ساخت سوله 
  • اسکلت‌ها و سازه های فلزی
  • انبارها
  • مجتمع‌ها و سالن های ورزشی
  • کارخانجات صنعتی و …

مزایای ساندویچ پانل آلوزینک:

ورق آلوزینک بدلیل مقاومت بسیار بالا نسبت به خوردگی و سایش، سختی بسیار بالا، منعکس کننده قوی نور و گرما، خم پذیری و شکل پذیری بسیار زیاد و قیمت مقرون به صرفه نسبت به سایر ورق‌ ها از کیفیت بالاتری برخوردار می باشد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از مشخصات فنی ساندویچ پانل به صفحه مربوطه در سایت ساندویچ پانل ماموت مراجعه فرمایید.

از همراهی شما سپاسگزاریم

دسته مقالات ساندویچ پانلبرچسب ها , ,