ساندویچ پانل پیچ مخفی چیست؟

این ساندویچ پانل به دلیل مخفی ماندن پیچ‌ها به هنگام نصب آن بر روی سازه با این عنوان نامیده می‌شود.نوع دیواری آن این نوع ساندویچ پانل‌ها یکی از پرکاربرد ترین نوع پانل‌های ساندویچی است.نوع سقفی آن برای پوشش دهی سقف استفاده میشود و استفاده از آن زیبایی ظاهر سازه ها را افزایش می‌دهد.تفاوت آن با ساندویچ پانل های دیگر در ضخامت، عرض مفید و فرم لبه های عرضی می باشد در ساختمان هایی که زیبایی ساختمان‌ها مد نظر باشد از این ساندویچ پانل ها استفاده می شود. در زمان نصب آنها ابتدا لبه یکی از پانل‌ها بر روی اسکلت سازه پیچ شده و محکم می شود. سپس اورلپ پانل دوم روی آن قرار می گیرد و به این صورت باعث پوشش پیچ می شود. در این مدل از ساندویچ پانل دیواری به دلیل شکل خاص اورلپ آن بعد از نصب،پیچ‌های نصب زیر اورلپ آن مخفی است،و نمای بسیار زیبایی ایجاد می‌شود.ساندویچ پانل پیچ مخفی با ضخامت ۵ سانتی‌متر تولید می‌گردد،و تفاوت آن در مدل و شکل لبه‌های ساندویچ پانل‌ها در عرض آن‌ها است.

اغلب کارشناسان جهت زیباتر شدن پوشش سازه  و کیفیت بهتر از این پانل‌ها استفاده می کنند.این پانل با ورق های گالوانیزه،آلوزینک و آلومینیوم قابل تولید می باشد. ورق آلوزینک بدلیل خوردگی کم، مقاومت و خواص ضد زنگ نسبت به بقیه ورق‌ها کارایی بیشتری دارد.ساندویچ پانل ماموت یکی از با کیفیت ترین و پرفروش ترین پانل های موجود در ایران می باشد.امروزه دیواره های پیش ساخته پانلی به دلیل سبک بودن پدیده ای نوین در صنعت ساخت و ساز محسوب می شود.پس از نصب دیوارهای پانلی به صورت یکپارچه در می آیند در نتیجه در برابر زلزله مقاوم هستند.

ساختار این نوع ساندویچ پانل

جنس ورق های استفاده شده در این نوع ساندویچ پانل  از آلوزینک و گالوانیزه می باشد. این نوع پانل‌های ساندویچی به دلیل وجود شیارها روی پانل های آن‌ها باعث استحکام در برابر فشارهای ناشی از زلزله می شود. از ساندویچ پانل با فوم پلی اورتان جهت زیبایی نمای بیرونی ساختمان های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.این نوع ساندویچ پانل‌های دیواری به گونه ای طراحی می شود که دارای فرورفتگی و برآمدگی باشد.این نوع پنل‌ها به گونه ای طراحی شده است که در برابر مواد شیمیایی واکنش نشان می دهد و در برابر جریان الکتریسیته بی اثر است.غیرقابل اشتعال بوده و در برابر نفوذ آب مقاومت نشان می دهد.عملکرد سازه ی این نوع ساندویچ پانل‌ها به گونه ای است که در معرض بار مکش باد و فشار باد هستند.مهندس سازه مسئولیت فواصل تکیه گاهی پوشش و مشخص کردن بارهای باد را برعهده دارد.چگالی این نوع فوم  عایق ساندویچ پانل دیواری ۴۰+_۲ و ۳۰+_۲ می باشد.

دوام و پایداری ساندویچ پانل دیواری پیچ مخفی بسیار بالا می باشد.ساندویچ پانل پیچ مخفی سبب می شود که دیوارها دارای نمایی یک دست و زیبا داشته باشند.رنگ فوم عایق ساندویچ پانل پیچ مخفی سفید می باشد اما می توان آن را با رنگ های دیگر ترکیب کرد.پروفیل ساندویچ پانل پیچ مخفی به گونه ای طراحی شده است که دارای اتصال ناپیدا باشند.

جهت دریافت کاتالوگ ساندویچ پانل پیچ مخفی بر روی لینک کلیک کنید

ساندویچ پانل پیچ مخفی

مشخصات فنی ساندویچ پانل پیچ مخفی:

در این نوع ساندویچ پانل به دلیل شکل خاص اورلپ آن بعد از نصب پیچ های نصب زیر اورلپ مخفی شده و نمای بسیار زیبایی را ایجاد می‌کنند.این نوع پانل‌ها با ضخامت ۵٫۵ سانتی متر تولید می‌شود و تفاوت آن در شکل لبه های ساندویچ پانل است. عرض ثابت این مدل‌ها از ۱٫۱۶ متر است،و  دارای ۱٫۱۲ متر عرض مفید است. لبه‌های فوق به گونه‌ای طراحی شده،که ابتدا یک پانل به سازه با پیچ بسته می‌شود. و سپس لبه اورلپ پانل بعدی روی پیچ قرار گرفته و آنرا مخفی می‌کند که این باعث هر چه بهتر شدن ظاهر کار و کیفیت نهایی می‌گردد. ساندویچ پانل دیواری پیچ مخفی در طول‌های ۲ الی ۱۳ متر در رنگ‌های متنوع قابل تولید است.جهت کسب اطلاعات بیشتر از مشخصات فنی ساندویچ پانل به صفحه مربوطه در لینک وارد شوید.

استفاده از این پانل  باعث زیبا شدن پوشش سازه و کیفیت بهتر سازه می‌شود . این پانل با ورق های آلوزینک ، گالوانیزه و آلومینیوم قابل تولید است. قیمت این پانل بر اساس مواد به کار رفته، ضخامت و عرض آن متفاوت خواهد بود جهت مشاهده لیست قیمت ساندویچ پانل کلیک کنید.

موارد استفاده ساندویچ پانل پیچ مخفی:

ساندویچ پانل پیچ مخفی کاربردهای مهمی در زندگی روزمره ما دارد از جمله آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • استفاده در انواع کانکس‌ها
  • استفاده در سردخانه های صنعتی
  • استفاده در اتاق تمیز
  • استفاده در پوشاندن سقف های شیروانی
  • استفاده در ساختمان های پیش ساخته
  • استفاده در آشیانه های هواپیما

مجتمع صنعتی ماموت:

مجتمع صنعتی ماموت با به کارگیری تکنولوژی روز دنیا در زمینه تولید ساندویچ پانل و فروش ساندویچ پانل در رتبه اول بین شرکت های دیگر قرار گیرد.مجتمع صنعتی ماموت در زمینه ساخت انواع اتاق های یخچال دار و حمل بار، سوله، کانکس و کانتینر توانسته فعالیت خود را به بهترین نحو ممکن به اجرا در بیاورد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از تولید کنندگان معتبر ساندویچ پانل به صفحه مربوطه در سایت ساندویچ پانل ماموت مراجعه فرمایید.

از همراهی شما سپاسگزاریم

ساندویچ پانل پیچ مخفی

دسته مقالات ساندویچ پانلبرچسب ها ,