ساندویچ پانل در مازندران

در این مقاله قصد داریم تولیدکنندگان ساندویچ پانل و کناف در استان مازندران – ساری را مورد ارزیابی قرار دهیم.در صورتی که تمایل دارید در مورد موضوع تولیدکنندگان ساندویچ پانل و کناف در استان مازندران – ساری اطلاعات بیشتری داشته باشید با ما در این مقاله همراه باشید.

ساندویچ پانل در استان مازندران:

ساندویچ پانل ماموت در  ساری یکی از انواع سازه های ساختمانی است که به صورت پیش ساخته عرضه می‌شود و این ساندویچ پانل پیش ساخته را می‌توان: در انواع ساختمان های مسکونی، تجاری، صنعتی، اداری، کارخانه ها،سوله ها،پالایشگاه ها،نیروگاه ها استفاده کرد.ساندویچ پانل در استان مازنداران به عنوان مصالح ساختمانی پیش ساخته همواره در شهرک های صنعتی و ساختمان ها و سوله های صنعتی این شهر استفاده می‌شود.

ساندویچ پانل ماموت در مازندران دارای نمایندگی های متعدد است که می توان گفت یکی از فعال ترین نمایندگی های ماموت در شهر ساری که پخش و سفارش گیری ساندویچ پانل در ساری را برعهده دارد. ساندویچ پانل در مازندران را می‌توانید در انواع ساندویچ پانل سردخانه ای که برای سردخانه ها استفاده می‌شود؛ مشاهده کنید این نوع پانل ها توان بالایی در ذخیره انرژی دارد، که این امر سبب می شود در هزینه ها نیز صرفه جویی شود.

ساندویچ پانل اتاق تمیز در مازندران:

از ساندویچ پانل اتاق تمیز در انواع اتاق های تحت بازرسی که در آن ها میزان آلاینده های معلق در هوا بسیار مهم است و کنترل می‌شود استفاده می‌شود.

ساندویچ پانل دیواری در ساری: برای پوشش دیوارها و ساخت پارتیشن و … استفاده می شود و کاربرد فراوانی در ساخت انواع دیوار ها و پارتیشن های جداسازی دارند. ساندویچ پانل سقفی در مازندران: ساندویچ پانل سقفی در انواع مختلف برای پوشش دهی سقف ها استفاده می شود و کاربرد دارد

ساندویچ پانل ارزان ماموت در ساری را از نمایندگی های ساندویچ پانل در استان مازندران تهیه کنید.

توجه به این موضوع خالی از لطف نیست که اگر شما ساندویچ پانل در ساری را توسط تیم مشاورین ماموت انتخاب کنید و سفارش دهید،شرکت ماموت در قبال ساندویچ پانل شما مسئول بوده و جوابگوست ولی در صورتی که شما به هر دلیل ساندویچ پانل ماموت در مازندران را خود انتخاب کنید و سفارش دهید،این شرکت هیچ مسئولیتی در مقابل مشکلات احتمالی پیش آمده از جمله ناهماهنگی با محیط را نخواهد پذیرفت.

موقعیت جغرافیایی استان مازندران:

مازندران استانی در شمال ایران و در کرانه‌های جنوبی دریای خزر است. پرجمعیت‌ترین شهر آن ساری و مرکز استان، و پرجمعیت‌ترین شهرستان آن بابل است. قله دماوند مرتفع‌ترین قله ایران در مازندران است،و در شهرستان آمل قرار دارد. این استان یکی از پرجمعیت‌ترین مناطق ایران از لحاظ تراکم جمعیتی است و دارای ۲۲ شهرستان است. مازندران از وسعتی معادل ۱٫۴۶ درصد ایران برخوردار است. صنایع مهم استان مازندران از نظر تامین مواد اولیه وابسته به کشاورزی و جنگل است. صنعت در این استان قدمت تاریخی بسیار بالایی دارد هرچند تاریخ دقیقی برای شروع صنعت نمی توان تعیین کرد ولی انسان ها پس از اینکه به قابلیت های اطراف خود پی بردند برای رفع نیازها ی خود دست به تولیدات زدند که شروع صنعت است.

صنایع مازندران را می توان به دو دسته : صنایع دستی و صنایع ماشینی تقسیم کرد در استان مازندران ، صنایعی در رشته های مختلف فعالیت دارند که مهمترین آنها صنایع نساجی می باشد.

مهمترین کارخانه های نساجی استان عبارتند از:

 • نساجی قائم شهر(نساجی شماره ۳ ،۲ ،۱، با تولید پارچه های پنبه ای و پشمی که تحت عنوان تولیدات نساجی مازندران به بازار عرضه می شود .)
 •  گونی بافی قائم شهر و محمود آباد
 •  فرش ماشینی مازندران(قائم شهر) البرز(بابلسر)
 • چیت سازی بهشهر( انواع پارچه کتانی )
 • اکریلتاب بهشهر(الیاف مصنوعی)
 • کارخانه پتو بافی مرینوس در آمل
 • کارخانه های پوشاک پوستی خزر خز در تنکابن
 • صنایع غذایی

مهمترین صنایع غذایی مازندران عبارتند از:محصولات گوشتی و لبنی و کنسروی کاله آمل که با نام های سولیکو در تهران فعالیت دارند. همچنین محصولات غنچه از قبیل:

 • روغن مایع و جامد (گیاهی و حیوانی )
 • کره
 •  صابون

می‌باشند، این دو محصول نه تنها در ایران شناخته شده و معتبر هستند بلکه در جهان نیز فروش و اعتبار دارند. محصولات این کارخانه ها به کشور های:اروپای شرقی، روسیه، قزاقستان، قرقیزستان، کشورهای حاشیه خلیج فارس، سوریه، لبنان، فلسطین، عربستان، کشورهای همسایه ایران و کشورهای شمال افریقا صادر می شود.

همچنین:کارخانه های شیر پاستوریزه ساری و کنسروسازی قائم شهر نیز از دیگر کارخانه های غذایی در مازندران هستند .صنایع دستی استان مازندران قدمت زیادی دارد شاید به طول دوران زیست انسان ها ، از مهم ترین صنایع دستی این استان: قالی بافی ، گلیم بافی ، حصیر بافی ، چادر شب ، جوراب پشمی ، نخ ریسی ، پارچه بافی ، نمد، زیلو، جاجیم ، ظروف گلی و وسایل چوبی است که مواد خام این محصولات از محل تهیه می شود .

موقعیت استراتژیک

 • قرار گرفتن آن در ساحل جنوبی بزرگترین دریاچه جهان موسوم به دریای خزر
 • همجواری با چهار کشور ساحلی این دریا یعنی: ترکمنستان، قزاقستان، روسیه و جمهوری آذربایجان از یک سو
 • قرار گرفتن در شمال کلان‌شهر تهران

از سوی دیگر سبب شده تا این استان از موقعیت استراتژیک خوبی برخوردار باشد. ساندویچ پانل در مازندران و راه های دریای برای حمل و نقل با کشورهای همسایه: امتیاز حمل و نقل دریایی با کشورهای همسایه از طریق:

 • منطقه ویژه و بندر قدیمی نوشهر
 • منطقه ویژه و جدید امیرآباد بهشهر
 • اسکله نفتی نکا در شرق مازندران

صورت می پذیرد.

همچنین وجود:

 • اتصال آن به شبکه سراسری راه آهن کشور
 • وجود فرودگاه‌های بین‌المللی
 • فرودگاه دشت ناز ساری
 • قدیمی ترین فرودگاه مازندران در نوشهر و ساری
 • برخورداری از سه جاده شوسه ارتباطی با استان تهران
 • اقدام به سرمایه‌گذاری در طرح در دست ساخت بزرگراه تهران ـ شمال (نوشهر)
 • با امکان دسترسی سریع با فاصله کوتاه ۱۲۰ کیلومتر ارتباط تهران ـ مازندران
 • عبور خطوط بین‌المللی فیبر نوری

شبکه ارتباطی بسیار قوی و گسترده‌ای را در مسیر کریدور بین‌المللی شمال ـ جنوب از هلسینکی(فنلاند) به بندر لاوان( روسیه) تا ساحل دریای مازندران فراهم آورده‌ است. و همچنین جاده بین‌المللی هراز در این استان باعث ترددهای بالایی شده‌ است.

از جمله شهر های معروف این استان می‌‌‌توان به شهر های زیر اشاره کرد:

آمل ، بابل ، بابلسر ، بهشهر ، جویبار ، چالوس ، کلاردشت ، رامسر ، ساری ، سوادکوه ، سیمرغ ، تنکابن ،عباس آباد ، فریدون کنار ، قائم شهر ، گلوگاه ، محمود آباد ، میان دورود ، نکا ، نوشهر ، نور

برای مشاهده لیست تمامی پروژه های ساندویچ پانل انجام شده در استان مازندران کلیک کنید

نمایندگی مجتمع صنعتی ماموت در مازندران:

مجتمع صنعتی ماموت در استان مازندران نیز همچون دیگر استان ها دارای نمایندگی های معتبر است که با انجام پروژه های بزرگ در استان، در زمینه های مختلف تجاری ، صنعتی و مسکونی با تولید انواع ساندویچ پانل، کانکس ، کناف و سوله به بازار این استان نیز راه پیدا کند. کانکس کارگری یا کارگاهی جهت استفاده در پروژه های عمرانی و کارگاهی که زمان محدودی دارند ساخته و معمولا برای استقرار کارگران و مهندسین و تکنسین ها استفاده می شود به دلیل این که زمان ساخت پروژه های عمرانی محدود است کانکس بهترین محل برای کارگران و افراد مشغول در آن پروژه می باشد . این نوع کانکس ها به دلیل این که محل اقامت کارگران ساخته می شود تا میزان اتلاف انرژی از دیواره های این کانکس به حداقل برسد ..

در مکان هایی که امکان ساخت کمپ وجود ندارد می توان از کانکس ها یا دیوار های پیش ساخته استفاده کرد که هزینه سازه را بسیار کاهش می دهند. این کانکس ها در پروژه های ساختمانی و پیمانکاران صنعت نفت و گاز و پتروشیمی، ارتش و سپاه و نیروی انتظامی، امداد جاده ای و سازمان های دولتی، جنگل بانی ها، تجهیز کارگاه ها و نیروگاه ها ، شهرداری ها و سازمان های حمل و نقل و راهداری، دانشگاه ها و مراکز آموزشی، ستاد حوادث غیر مترقبه، مراکز امداد و نجات جاده ای و پلیس راه ها، اورژانس، هلال احمر و بیمارستان صحرایی ،شرکت های آب و فاضلاب و شرکت های برق استفاده می گردد. در واقع می توان گفت که این کانکس ها یک کارگاه متحرک می باشد که جهت استقرار مهندسان و تکنیسین ها و کارگران در محـل پـروژه هـای عمــرانـی و سـاخـتـمـانـی را فراهم می‌کند. پس از پایان پروژه، می توان کانکس را به جای جدید منتقل کرد یا به فروش رساند. امروزه اکثر پیمانکاران منطقه آزاد عسلویه مجهز به کانکس های تولیدی ماموت هستند.

برای مشاهده لیست نمایندگان شرکت ماموت در استان مازندران کلیک کنید.

نمایندگی های ساندویچ پانل ماموت در سطح کشور و در شهرستان های استان مازندران :

نور – آمل –ساری – قائم شهر – بابل – بابلسر – بهشهر – فریدون کنار – سلمان شهر – بهنمیر – جویبار – رامسر – سوادکوه – محمودآباد – تنکابن – نکا – چالوس .

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از قیمت ساندویچ پانل و نکات مهم در خرید ساندویچ پانل به صفحه مربوطه در سایت ساندویچ پانل ماموت مراجعه فرمایید.

امیدواریم از خواندن مطلب تولیدکنندگان ساندویچ پانل و کناف در استان مازندران – ساری لذت برده باشید

دسته استان