کانکس بلیط فروشی

معرفی کانکس بلیط فروشی

کانکس های بلیط فروشی، سازه هایی مخصوص هستندکه قابلیت نصب در استگاههای اتوبوی و سراسر شهر را دارند و همانگونه که از اسم آنها مشخص است به منظور فروش بلیط مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع از کانکس ها در ابعاد و اندازه های متفاوتی قابل تولید هستند. این نوع از کانکس ها با هدف جلوگیری از تجمع و هرج ومرج و شلوغی و ایجاد نوعی نظم و صرفه جویی در زمان به منظور صدور بلیط کاربری دارد. در گذشته برای ساخت این نوع کانکس از ورق های سنگین و بدون عایق استفاده می کردند اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی کانکس های بلیط فروشی با استفاده از سبک ترین ورق ها و با کیفیت ترین نوع عایق ها ساخته می شود که موجب می شود این نوع کانکس ها در برابر سرما و گرما مقاومت بسیار بالایی داشته و در مدت زمانی کوتاهی دچار زنگ زدگی یا خوردگی نشود.

این نوع از کانکس ها در دو مدل ثابت و (متحرک) چرخ دار قابل تولید هستند. نوع ثابت این نوع کانکس ها برای زمانی استفاده می شود که نخواهیم کانکس ها را جابه جا نماییم. اما از نوع متحرک این نوع کانکس ها زمانی استفاده می شود که قصد داشته باشیم از آنها در زمان کوتاه مثل نمایشگاههای فصلی و بازارهای موقت استفاده نماییم. در این صورت می توان آنها را به راحتی به مکان های دیگر جابه جا نمود. این نوع از کانکس ها کاربری های دیگری دارد که از میان این کاربری ها می توان به راهنمای گردشگران در اماکن عمومی، استادیوم های ورزشی، سالن های سینا و تئاتر و نگهبانی داخل پارک ها و فضاهای مسکونی و تجاری استفاده نمود.

این نوع از کانکس اگر در ابعاد بزرگ تری ساخته شوند، به عنوان مکانی برای آسایش متصدیان و رانندگان قابل استفاده هستند که البته این امر بستگی به ابعاد کانکس دارد. اما در برخی از مواقع این نوع کانکس ها در ابعاد کوچکتری ساخته می شوند در این حالت این سازه فقط به منظور فروش بلیط مورد استفاده قرار می گیرند و جایی برای استراحت رانندگان و متصدیان نیست.

مشخصات فنی کانکس های بلیط فروشی

شاسی این نوع از کانکس ها ساخته شده از تیرآهن نمره 14 تا 18 بوده و برای قسمت اسکلت این نوع کانکس ها از پروفیل های سنگین به ابعاد 40*40 و 40*80 می توان استفاده نمود. قسمت بیرونی این نوع کانکس ها از کامپوزیت بوده و عایقی که برای آنها استفاده شده است از جنس پلی استایرن است. عایق پلی استایرن نوعی عایق است که از استحکام و دوام بسیار خوبی برخوردار هستند و می تواند این نوع سازه را در برابر انواع آسیب دیدگی محافظت نماید.

همچنین داخل این نوع کانکس ها با استفاده از پی وی سی پوشش داده شده است. درب های این سازه از نوع آلومینیوم و پنجره ها از جنس upvc و دو جداره می باشد.

کانکس بلیط فروشی

امکانات کانکس بلیط فروشی

  • سیم کشی برق و تلفن
  • کلید و پریز و جعبه مینیاتوری
  • چراغ های ال ای دی کم مصرف
  • سرویش بهداشتی، آبدارخانه

قیمت کانکس بلیط فروشی

همانند هر نوع کانکس دیگری نمی توان برای این نوع از کانکس ها قیمت مشخصی در نظر گرفت. قیمت این نوع کانکس ها بسته به فاکتورهای متفاوتی مانند ابعاد، طرح و رنگ، کیفیت متریال به کار رفته و مجموعه امکاناتی که برای ساخت آنها در نظر گرفته شده است، تعیین می شود. بدیهی است هر چه طرح کانکس پیچیده تر باشد و برای ساخت آن از امکانات بیشتری استفاده شده باشد، هزینه نهایی کانکس هم به همان میزان بالاتر خواهد رفت.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت کانکس بلیط فروشی و انواع سازه های پیش ساخته مانند ساندویچ پانل، ورق، فوم و سایر متعلقات می توانید از طریق شماره تماسهایی که در سایت درج شده است با ما در ارتباط بوده و از کارشناسان فروش ما در این زمینه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

دسته کانکس