استفاده از کانکس برای زائرسراهای بین راهی

در این مقاله به استفاده از کانکس برای زائرسرهای بین راهی به صورت کاملا فنی و تخصصی پرداخته شده است.

در این روزها که بسیاری از افراد به فکر مسافرت هستند وجود مکان هایی برای استراحت و تجدید قوای زائران ضروری است. البته افراد در کنار اینکه قصد دارند مکانی برای استراحت داشته باشند به دنبال مکان هایی هستند تا بتوانند هزینه های ناشی از مسافرت را نیز کاهش دهند. کانکس های سیار یکی از مکان هایی است که می تواند به خوبی پاسخگوی نیاز زائران باشد و علاوه بر فراهم نمودن فضایی برای استراحت زائران نفش مهمی در کاهش هزینه ها دارد. ساخت این نوع کانکس ها با استفاده از مواد اولیه مختلفی مانند ساندویچ پانل، پشم شیشه و ورق گالوانیزه صورت می گیرد.البته مواد مختلفی که برای این نوع کانکس ها استفاده می شود بسته به دلخواه کاربر قابل تغییر است.

شرکت های تولید کننده کانکس

در حال حاضر شرکت های مختلفی در زمینه تولید کانکس در حال فعالیت هستند. اما شرکت ماموت یکی از شرکت های معتبری است که با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا انواع کانکس ها را تولید و در اختیار مشتریان قرار می دهد. این شرت به تولید انواع کانکس اعم از کانکس ادرای، نگهبانی، ویلایی مهندسی و زائرسرا می پردازد و با تولید محصولاتی با کیفیت بسیار بالا و با قیمتی مناسب توانسته تحولی عظیم در صنعت ساختمان سازی به وجود آورد.

نحوه ساخت کانکس های زائرسرا

برای ساخت این محصول ابتدا بایستی به نوع کاربری آن توجه داشته باشید. در صورتی که قصد دارید از این نوع کانکس ها فقط به عنوان تکیه استفاده نمایید کانکس در متراژهای پایینی ساخته میشود و ساخت آنها در داخل کارخانه صورت می گیرد. این در حالی است که اگر بخواهید از این کانکس ها به عنوان مکانی برای استراحت یا نماز خواندن استفاده نمایید بهتر است در متراژ های بالا ساخته شوند. لازم به ذکر است که امکان ساخت کانکس ها در متراژ بالا در کارخانه وجود ندارد چراکه حمل آنها بسیار سخت خواهد بود. در چنین شرایطی قطعات مرتبط به کانکس مانند ساندویچ پانل سقفی و ساندویچ پانل دیواری به مکان مورد نظر انتقال داده شده و نصابان با تجربه اقدام به نصب این نوع سازه ها می نمایند.

مهمترین ویژگیهای ساخت کانکس زائرسرا

  • آماده سازی و تحویل آنها در سریعترین زمان ممکن
  • قیمت مناسب
  • طول عمر و استحکام بالای آنها
  • مقاومت بالای آنها در برابر باد و باران
  • قابلیت حمل آنها با جرثقیل
  • قابلیت طراحی فضای داخلی آنها متناسب با نقشه مورد نظر

نقش ساندویچ پانل در ساخت کانکس زائرسرا

معمولا برای دیوارها و سقف کانکس ها از متریال مختلفی می توان استفاده نمود.ساندویچ پانل یکی از رایج ترین مصالحی است که از آنها برای ساخت کانکس استفاده می شود. این نوع از مصالح، مصالح جدیدی هستند که امروزه صنعت ساخت و ساز را به طور کلی متحول نموده است و بسیاری از معماران به جای مصالح سنتی و قدیمی به استفاده از این نوع متریال روی آورده اند. معمولا متریالی مانند ورق آلومینیوم، فوم پشم شیشه، ورق گالوانیزه و فوم پلی یورتان متریالی هستند که بیشترین استفاده را در ساخت کانکس دارند.

جنس کف کانکس های زائرسرا

برای کف این نوع کانکس ها از کف پوش هایی از جنس نئوپان یا پلکسی که هر کدام مزایا و معایب مخصوص به خود را دارند، استفاده می شود. هر کدام از این کف پوش ها جذابیت و زیبایی خاصی دارند که استفاده از آنها بستگی به سلقیه و دلخواه مشتریان دارد.

جههت کسب اطلاعات بیشتر در مورد سازه های پیش ساخته ای مانند ساندویچ پانل و انواع کانکس اعم از کانکس دو طبقه، کانکس LSF و کانکس تاشو سایر کانکس ها می توانید به صفحه مربوطه در سایت مراجع نمایید یا از طریق شماره تماسهای درج شده در سایت با ما در ارتباط بوده و از کارشناسان فروش ما در این زمینه اطلاعات مورد نیاز را دریافت نمایید.

امیدوارم خواندن مطلب استفاده از کانکس برای زائرسرهای بین راهی برای شما مفید بوده باشد.

دسته کانکس