ساندویچ‌پانل دیواری وسقفی:

 

 

درباره انواع ساندویچ‌پانل سقفی دیواری
ساندویچ‌پانل سقفی و دیواری:به طور کلی  به دو دسته تقسیم بندی میشوند ۱ ساندویچ‌پانل سقفی ۲  دیواری که این دو نوع  خود نیز دارای انواع بسیاری می‌باشند که در این مطلب سعی در معرفی بیشتر انواع پانل را داریم البته به صورت کلی .خب ابتدا شما باید بدانید که ساندویچ‌پانل چیست به همین منظور باید مقاله‌ای که درباره ساندویچ‌پانل در سایت قرار گرفته مطالعه کنید تا به درک و فهمی کلی از ساندویچ‌پانل دست پیدا کنید.حال که درباره آن اطلاعاتی کسب کردیم نوبت به توضیح انواع آن میرسیم:

۱سقفی:

این نوع ساندویچ‌ دارای انواع خاصی است که عایق های مختلفی دارد و به دلیل اینکه سقف در سازه ها به خصوص سازه‌های ساندویچ‌پانل بسیار اهمیت بالایی دارد به همین دلیل باید نسبت به شرایط جوی و منطقه ای انتخاب شود و همچنین نسبت به نوع کاربرد باید در آن از عایق های مخصوص به خود ساندویچ‌پانل استفاده بشود که دارای انواع خاص خود می‌باشدبرای مثال ساندویچ‌پانل پلی‌اورتان پلی‌استایرن و …  . به این منظور مشاوران و متخصصان ما در کنار یک دیگر هستند تا بتوانند به شما در ساخت سازه ها و سفارش آن ها کمک کنند .

ویابرای ارتقاء سازه خود به شما مشاوره بدهند که بتوانید نهایت استفاده و کارایی را از سازه های خود ببرید . نکته دیگر درباره ساندویچ‌پانل سقفی این است که شما می‌توانید از آن برای سقف های ساختمان های خود استفاده کنید تا دوام بیشتری پیداکنند و همچنین این سازه های ساندویچ‌پانلی جایگذین بسیار خوبی برای ایزوگام و انواع عایق های متفرقه و فرسوده می‌باشند و استفاده از آن به طول عمر سازه شما می‌افزاید.

۲ دیواری:

ساندویچ‌پانل دیوار هم مانند  سقفی دارای انواع خاص عایق می‌باشد که بستگی به نوع کاربرد مورد استفاده قرار می‌گیرد.این نوع از پانل تنها برای سازه هایی مورد استفاده قرار می‌گیرد و همچنین در بسیار از سازه های دیگر کاربرد مفید و عالی دارند برای مثال در ساختن انواع ماشین های یخچالی از دیواره‌های آن  و سقف های آن  استفاده می‌شود که به دلیل عایق بودن این سازه ها بسیار کار آمد و همچنین در مصرف انرژی بسیار صرفه جویی می‌شود.

این امر سبب می‌شود در ابتدا سوخت کمتر وانرژی کمتری مصرف شود و همچنین کمتر به دستگاه ها فشار بیاید.به صورت کلی اگر بخواهیم مقایسه کنیم سازه ها را با انواع عایق‌ها و… اولویت خاصی را دارند که این موضوع از کارآمدی آن ها و همچنین به علت این که این نوع سازه‌ها از نظر کلی به اثبات رسیده و کار خود را پس داده که این امر خود نیز باعث می‌شود نگرانی خاصی راجب این موضوع پیش نیاید.

 

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • شرکت ماموت بزرگ ترین تولید کننده ساندویچ پانل در خاورمیانه

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است اطلاعات بیشتر لیست قیمت