ساندویچ پانل ماموت در یزد

ساندویچ پانل ماموت در یزد:

در این مقاله در مورد تولیدکنندگان ساندویچ پانل و کناف در استان یزد توضیحاتی در اختیار شما قرار داده ایم. برای اطلاعات بیشتر در مورد تولیدکنندگان ساندویچ پانل و کناف در استان یزد با ما در ارتباط باشید.

همان طور که می‌دانید ساندویچ پانل از سه لایه تشکیل شده که دو لایه محافظ و بیرونی از جنس ورق فلزی است که یک لایه فوم عایق را در بر گرفته است. در مطالب سایت درباره ساندویچ پانل و انواع آن توضیحاتی دادیم. این سازه نوعی سازه آماده محسوب می شود. انواع دیگر سازه های آماده نظیر اسکلت فلزی ، پوشش سوله ، کناف ، کانکس و دیوار پیش ساخته است که از این سازه ها می توان در ساخت ساختمان، سوله و کارخانه استفاده کرد به صورتی که هزینه و زمان ساخت را بسیار کاهش می دهد که بهره وری بیشتری نسبت به سازه های سنتی دارد.

انواع ساندویچ پانل:

ساندویچ پانل را به لحاظ فوم میانی به دسته های زیر تقسیم بندی می کنند:

 • ساندویچ پانل پلی استایرن
 • ساندویچ پانل پلی اورتان
 • ساندویچ پانل پشم سنگ
 • ساندویچ پانل پشم شیشه
 • ساندویچ پانل XPS

از نظر دو لایه محافظ به دسته های زیر تقسیم بندی می شود:

 • ساندویچ پانل گالوانیزه
 • ساندویچ پانل آلوزینک
 • ساندویچ پانل آلومینیوم
 • ساندویچ پانل با ورق فایبرگلاس
 • ساندویچ پانل پلی کربنات

ساندویچ پانل در یزد بیشتر به دلیل ضد زلزله بودن کاربرد دارد زیرا ساندویچ پانل مقاوم در برابر رانش زمین است و در برابر باد و باران و فشار زیاد بسیار مقاوم است. ساندویچ پانل در نوع پشم سنگ،پشم شیشه،پلی اورتان به صورت نسوز و دیر سوز قابل استفاده است. ساندویچ پانل ارزان ماموت را افراد مختلف با قشر مالی متفاوت می توانند استفاده کنند زیرا ساندویچ پانل را به صورت ساندویچ پانل دست دوم و یا ساندویچ پانل به صورت قسطی در یزد نیز می توان تهیه کرد. برای تهیه ساندویچ پانل قسطی و ساندویچ پانل دست دوم می توانید با شماره های شرکت که در لینک تماس با ما قرار دارد استفاده کنید.

موقعیت جغرافیایی استان یزد:

استان یزد یکی از استان‌های ایران به مرکزیت شهر یزد است. این استان در مرکز ایران قرار گرفته است. در فصول بهار و تابستان، آب و هوای بیشتر مناطق استان، گرم و خشک و در فصول زمستان و پاییز سرد و نسبتاً مرطوب است. در برخی از منابع، بنای اولیهٔ برخی از شهرهای استان را به:

 • سلیمان پیامبر
 • ضحاک
 • اسکندر مقدونی
 • ابراهیم پیامبر

نسبت داده‌اند. آثاری چون دست افزارهای به دست آمده از دره‌های شیرکوه، نگاره‌های کوه ارنان و سفال‌های منقوش قلعهٔ میبد نشان‌دهندهٔ تمرکز مدنیت یزد در گذشته در چهار منطقهٔ استان هستند: مهریز و فهرج، یزد، اشکذر، میبد و اردکان.

نمایندگی ساندویچ پانل ماموت در استان گلستان:

ساندویچ پانل در یزد را می‌توان در بهترین حالت از نمایندگی‌های ماموت در شهر و استان یزد تهیه کرد.و یا در صورتی که نمایندگی ماموت در یزد،در دسترس نباشد،می‌توان از طریق لینک تماس با ما در سایت ساندویچ پانل ماموت، ساندویچ پانل مورد نظر خود را سفارش دهید.و یا برای اطلاعات بیشتر در مورد ساندویچ پانل در یزد با مشاورین ماموت تماس حاصل فرمایید،و اطلاعات لازم را دریافت کنید.توجه داشته باشید،که شرکت قادر به گذاشتن قیمت ساندویچ پانل در یزد نیست،زیرا ساندویچ پانل دارای مواد اولیه ای برای ساخت و تولید است. که تمامی این مواد اولیه در بازار با نوسان قیمت مواجه می‌شوند. و به همین دلیل در صورتی که قیمت در سایت قرار گیرد،باید هر روز آپدیت شود و این امر کار ما را بسی دشوار خواهد کرد.

در مرکز این استان صنایع بسیاری در حال ساخت و راه اندازی هستند . می توان در ساخت این بنا و ساختمان ها از سازه های آماده نظیر ساندویچ پانل و کانکس و دیوار پیش ساخته و … استفاده کرد. از جمله شرکت هایی که در زمینه ساندویچ پانل و دیوار پیش ساخته و کانکس در استان لرستان فعالیت دارد می توان به شرکت ماموت اشاره کرد . این شرکت امکان ساخت ساندویچ پانل و دیوار پیش ساخته و کانکس های باکیفیت با بهترین مواد اولیه موجود در بازار و با قیمت مناسب را دارد . افرادی که در این شرکت کار می کنند دارای چندین سال تجربه و بسیار آموزش دیده هستند در زیر برخی از شهر های مهم استان یزد را مشاهده می کنید

یزد ، اردکان ، بافق ، میبد ، اشکذر ، بهاباد ، تفت ، ابرکوه ، مهریز ، خاتم

برای مشاهده پروژه های انجام شده شرکت ماموت در سراسر کشور اینجا کلیک کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از انواع ساندویچ پانل ها و نمایندگی ساندویچ پانل ماموت در استان ها به صفحه مورد نظر در سایت ساندویچ پانل ماموت مراجعه فرمایید.

با ما همراه باشید

دسته استان