ساندویچ پانل در قزوین

sandwich-panel-new

ساندویچ پانل در قزوین از مصالح ساختمانی بسیار پر اهمیت است که به آن خواهیم پرداخت،اما قبل است لازم است بدانیم که شهر قزوین یکی از قدیمی ترین شهر های ایران است که قدمت آن به 10000 سال قبل بر می گردد،این شهر و استان در اصل دارای شهرک های صنعتی فراوانی است مانند شهرک صنعتی آبیک،شهرک صنعتی حیدریه و شهرک صنعتی کاسپین و ….تمام شهرک های صنعتی قزوین از ساندویچ پانل ماموت استفاده می کنند.
این شهرک های صنعتی به دلایل فراوانی چون ضد زلزله و حریق بودن ساندویچ پانل آن را انتخاب می کنند.ساندویچ پانل عایق بسیار قوی سرما و گرماست و به همین دلیل برای صرفه جویی در مصرف انرژی در طولانی مدت به خصوص در سردخانه ها و گرم خانه ها بسیار کاربرد دارد.
ساندویچ پانل همچنین عایق قوی صوت و حرارت و رطوبت است که دلیل استفاده در ساخت ویلاهای پیش ساخته در شمال کشور را همین موضوع توجیح خواهد کرد زیرا از ورود رطوبت،حشرات،اتلاف انرژی های حرارتی و…جلوگیری می کند.
ساندویچ پانل به دلیل دقت بالایی که در ورود و خروج آلاینده ها،گرد و غبار و سرما و گرما به داخل ساختمان دارد در ساختمان ها و سوله های صنعتی و تولیدی بسیار استفاده میشود.
بخصوص در تولیدی ها به دلیل نسوز بودن در شهر قزوین از ساندویچ پانل ماموت بسیار استفاده می شود.
ساندویچ پانل در استان قزوین بسیار پر کاربرد است بنابراین شرکت ماموت در پخش و نصب ساندویچ پانل ماموت در قزوین بسیار فعال بوده و در این شهر شناخته شده می باشد.
ساندویچ پانل ارزان در شهر قزوین بیشتر به صورت ساندویچ پانل دیواری و سقفی دیده می شود، به همین دلیل است که از انواع ساندویچ پانل سقفی و دیواری استفاده می کنند به طوری که می توان انواع ساندویچ پانل را در این شهر دید.

ساندویچ پانل ماموتساندویچ پانلساندویچ پنلساندویچ پنل ماموتشرکت ماموتساندویچ پانل در استان قزوینساندویچ پانل در قزوین ساندویچ پانل در شهر قزوینساندویچ پانل ماموت در استان قزوینساندویچ پانل ماموت در شهر قزوینساندویچ پانل ماموت در قزوینساندویچ پانل ارزانساندویچ پانل سقفیساندویچ پانل دیواریپانل ماموت در استان قزوینپانل ماموت در قزوین

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.