تعریف ورق آلوزینک_اطلاعات کامل

ورق آلوزینک فلز گالوانیزه نورد شده با ترکیب  55% آلومینیوم 43.4% روی و 1.6% سیلیکون است که با نام‌های تجاری مختلفی عبارتند از Galvalume، Aluzink و Zincalume شناخته می‌شود. و در تولید انواع ساندویچ پانل‌ها کاربرد دارد. به ساندویچ پانلی که در آن از ورق آلوزینک استفاده می‌شود ساندویچ پانل آلوزینک گفته می‌شود. ضخامت ورق‌های آلوزینک معمولا 5/.  میلی‌متر است اما ضخامت ورق‌های آلوزینک بستگی به نوع استفاده و سفارش مشتری دارد.

مزایای ساندویچ پانل آلوزینک Aluzinc

  • ورق aluzink بسیار نرم و سبک است.
  • این ورق از انعطاف پذیری بالایی برخوردار است.
  • جنس آنها به گونه ای است که دچار خوردگی نمی‌شوند.
  • به همین دلیل از آن برای ساخت بهترین ساندویچ پانل‌ها استفاده می‌کنند.
  • ورق آلوزینک یا aluzink از لحاظ مقاومت در مقایسه با ورق‌های فولادی دیگر در درجه بالاتری قرار می‌گیرد.
  • ورق‌های آلوزینک عمر زیادی دارند و از این لحاظ مصرف آنها بسیار مقرون به صرفه تر از سایر ورق هاست.

انواع ساندویچ پانل آلوزینک

همانطور که در پیش ذکر کردیم از آلوزینک در موارد زیادی از جمله ساندویچ پانل استفاده می‌شود که می‌توانند در انواع مختلفی از جمله ساندویچ پانل دیواری آلوزینک و ساندویچ پانل سقفی آلوزینک تولید شوند. این ورق در برابر ورق‌های فولادی مقاومت بسیار بیشتری دارد و درصورت ورود خط و خش به روی آن دچار زنگ زدگی نمی‌شود؛ همچنین به دلیل نحوه ساخت و کیفیت بالای این ورق‌ها از طول عمر بیشتری نیز برخوردار است.برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد تعریف ورق آلوزینک_اطلاعات کامل می‌توانید از طریق کارشناسان فروش با کارشناسان فروش ما در ارتباط بوده و از آنها اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

تعریف ورق آلوزینک- اطلاعات کامل آن به صورت تخصصی ارزیابی شده است.برای کسب آگاهی بیشتر در مورد تعریف ورق آلوزینک-اطلاعات کامل آن با ما در این مقاله همراه باشید.
دسته دسته بندی مقالات ورق