ساندویچ پانل دیواری ماموت:

این محصول همانند سایر پانل های ساندویچی دیواری طراحی و تولید شده است این نوع دیوار برای مصارف ساختمانی و سوله استفاده می شود .دارای شیار های مخفی می باشد مقاوم در برابر حرارت و برودت بوده سبک و به سادگی قابل نصب است. به لحاظ ابعاد دارای عرض ۱متر و طول ۱۲ متر می‌باشد.پانل دیواری مصالح پیش ساخته و آماده برای پوشش دیوارها می باشد.پانل دیواری یا همان ساندویچ پانل دیواری متشکل از سه لایه اصلی است. ساندویچ پانل نوعی از مصالح ساختمانی می باشد که از دو لایه ورق که ما بین آنها فوم تزریق شده تشکیل شده است. ساندویچ پانل در دو نوع ساندویچ پانل دیواری و ساندویچ پانل سقفی ساخته می شود.در این بخش ما به معرفی ساندویچ پانل دیواری پرداخته ایم .

پانل دیواری نوعی مصالح پیش ساخته ساختمانی می باشد که از دو ورق که مابین آنها فوم تزریق شده تشکیل شده است.
این نوع مصالح را که جهت پوشش دیوار به کار می رود ساندویچ پانل دیواری می نامند.جنس ورق های ساندویچ پانل دیواری از ورق آلومینیوم ، آلوزینک و گالوانیزه می باشد. ورق آلومینیوم در پانل های دیواری ضد زنگ بوده و برای محیط های مرطوب بسیار مناسب می باشد. ورق آلوزینک در پانل های دیواری علاوه بر ضد زنگ بودن از مقاومت بالا و خوردگی پایینی برخوردار می باشند.
اما به علت مقاومت بالاتر و درصد خوردگی پایین تر قیمتی مقرون به صرفه دارد. از ورق آلوزینک بیشتر از ورق های دیگر استفاده می شود زیرا ورق هایی هستند که مقاومت بالایی در برابر زنگ زدن داشته و در مقابل رطوبت زنگ نزده و به دلیل قیمت مناسب آنها بیشترین کاربرد را دارند.در ساندویچ پانل دیواری از فوم عایق پلی اورتان یا پلی استایرن و یا ورقه های پشم سنگ استفاده می شود. بهترین فوم مصرفی در پانل دیواری فوم پلی اورتان می باشد.
ساندویچ پانل دیواری از دو نوع ورق شیاردار و یا موج ریز به عرض یک متر و طول متفاوت ساخته شده است. استفاده از لبه‌های کشویی مانند در موقع نصب پانل‌ها سبب زیبایی و افزایش قدرت تحمل دیواره‌ها می گردد. پانل دیواری در پروژه‌های مختلف به عنوان متریالی برای جداسازی فضاهای اداری و دیوار پیش ساخته نیز استفاده می گردد. به دلیل چسبندگی بسیار خوب لایه عایق به لایه زیرین و لایه رویی، این سه جزء از یکدیگر جدا نشدنی بوده و بصورت یک شیء یکپارچه عمل می‌نمایند. از ساندویچ پانل دیواری  معمولا در سردخانه ، کارگاه و یا در هر مکانی که نیاز به عایق صدایی و گرما دارد و یا جهت ساخت دیوارها و پارتیشن بندی در مراکز اداری و تجاری نیز مورد استفاده قرار می گیرد. جهت این کار از ترکیب ورق‌ها نظیر دو رو ورق آلوزینک، دو رو ورق گالوانیزه و یا یک رو گالوانیزه یک رو آلوزینک استفاده می شود و با ایجاد شیار بر روی آنها به استحکام بیشتر ساندویچ پانل دیواری می توان افزود.

ساندویچ پانل دیواری

پانل دیواری بر خلاف ساندویچ پانل سقفی از فراز و نشیب های کمتری برخوردار می باشد. پانل های دیواری دارای نر و مادگی  برای نصب می باشند که این امر باعث نصب آسان پانل‌ها می شود. هنگام نصب ساندویچ پانل دیواری این نر و مادگی‌ها در هم فرو رفته و امکان نفوذ آب را از بین می برد.ساختار نر و مادگی پانل های دیواری با شکل گیری مناسب قفل‌ها، تنگی و سختی را فراهم می کند.با این ساختار و با تنظیم مناسب هسته لازم نیست که از سیلانت های اضافی استفاده شود و به طور کامل باعث می شود که پیچ و مهره‌ها را ساده تر کند. ضخامت پانل دیواری بین ۴ الی  ۲۰ سانتی متر متغیر می باشد. برای لایه میانی این نوع ساندویچ پانل معمولا از فوم های پلی استارین ، پلی اورتان و همچنین فوم xps  استفاده می شود.بهترین نوع فوم مصرفی در ساندویچ پانل دیواری فوم پلی اورتان می باشد.

شرکت ماموت یکی از تولید کنندگان ساندویچ پانل و سایر سازه های آماده نظیر کانکس و ... است.این شرکت از سال ۱۳۷۰ و در زمینی به مساحت ۵۰ هزار متر مربع تاسیس شد و با گسترش  روز افزون و با احداث چندین کارخانه توانست در وسعت مجتمع صنعتی را به ۱ میلیون متر مربع افزایش داد. این شرکت با به کارگیری بهترین و جدیدترین تکنولوژی‌ها و به کار گیری نیروی متخصص و آموزش دیده  توانست تبدیل به یکی از شرکت های شناخته شده در عرصه داخلی و خارجی شود و در سال های اخیر درصد بالایی از صادرات کشور را از آن خود کند.

استقبال پیمانکاران صنعتی برای خرید ساندویچ پانل برای استفاده در ساخت خانه های پیش ساخته دلیلی بر کاربرد و مزایای بسیار این محصول ضمن داشتن قیمت مناسب و ارزان آن است.

انواع ساندویچ پانل دیواری ماموت:

انواع ساندویچ پانل دیواری به صورت پانل های پیش ساخته موجود است.که برای دیوارهای سازه و ساختمان‌ها استفاده می گردد. انواع ساندویچ پانل دیواری را می توان در انواع مختلف طبق کاربرد و سلیقه مشتری تهیه کرد. این ساندویچ پانل‌ها به صورت سفارشی توسط مشتری انتخاب و طبق نظر و سلیقه مشتری در اندازه ، جنس و ضخامت مورد نظر تولید می شوند. انواع ساندویچ پانل دیواری و سقفی را می توان در انواع مختلف که به صورت جداگانه در ذیل به آن‌ها اشاره می کنیم تهیه کرد.انتخاب ساندویچ پانل در بهترین حالت توسط مشاورین ماموت انجام می شود. زیرا این امر باعث می شود،که با توجه به تجربه و علم این اشخاص در انواع ساندویچ پانل بهترین مورد برای کاربری و اقلیم کاربر در نظر گرفته شود.همچنین در انتخاب ساندویچ پانل به بودجه مشتری و سلیقه و طرح مورد نظر او نیز توجه خواهد شد.

انواع پانل دیواری مزیت‌ها و قابلیت های فوق العاده ای دارند. مقاومت آن‌ها نسبت به تک تک اجزای تشکیل دهنده بسیار بیشتر بوده و سبک نیز می باشند.مزیت دیگر پانل های ساندویچی سرعت و سهولت در نصب و اجرا می باشد. ساندویچ پانل ماموت با عایق های پلی اورتان، پشم سنگ ، پشم شیشه و یا پلی استایرن تولید می شوند. کاربرد ساندویچ پانل امروزه بسیار گسترده شده و در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت ماموت با توجه به درخواست مشتری انواع پانل دیواری را در ضخامت و ابعاد مختلف عرضه می کند. در ادامه به اختصار توضیحی درباره هر نوعی از ساندویچ پانل دیواری خواهیم داد.

انواع ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل دیواری ساده:

ساندویچ پانل دیواری ساده از انواع پانل دیواری می باشد که لایه های ورق بیرونی آن صاف و بدون هیچ گونه شیاری می باشند.
در واقع این نوع ساندویچ پانل معمولی ترین نوع ساندویچ پانل دیواری است.

ساندویچ پانل دیواری طرح دار:

ساندویچ پانل دیواری طرح دار با توجه به نوع طرح به زیرگروه های مختلف تقسیم می شود.این دسته از ساندویچ پانل‌ها شامل ساندویچ پانل طرح سنگ ، ساندویچ پانل طرح چوب و نیز ساندویچ پانل دیواری کرکره ای می باشند. انواع ورق ساندویچ پانل‌ها از جنس آلوزینک و یا گالوانیزه است که به صورت طرح دار و در رنگ های مختلف تولید می شوند. انواع پانل دیواری طرح دار از جهت زیبایی شناسی بسیار مورد توجه معماران و طراحان است. طرح و رنگ این مصالح پایدار و ماندنی نیز می‌باشد و از کیفیت مناسبی برخوردار است. به این نوع پانل‌ها ساندویچ پانل دکوراتیو نیز گفته می شود. این دسته از پانل‌ها خود شامل زیرگروه های متعددی هستند. از آن جهت به آن‌ها دکوراتیو گفته می شود که در طراحی و نمای دیوارهای داخل و خارج ساختمان قابل کاربرد هستند.

ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل دیواری پیچ مخفی:

این محصول همانند سایر پانل های ساندویچی دیواری طراحی و تولید شده است. در برخی موارد پس از نصب ساندویچ پانل دیواری پیچ های به کار رفته در آن قابل رویت نمی باشد. درواقع نصب این ساندویچ پانل به گونه ای است که با قرار گیری در کنار هم لبه‌ی یک پانل محل اتصال و پیچ پانل بعدی را می پوشاند.از انواع پانل دیواری، این محصولات باعث زیبایی و کیفیت بالای سازه می شوند.بسیاری دیگر از انواع ساندویچ پانل دیواری موجود هستند که در ذیل به صورت مختصر به آنها اشاره می‌کنیم:

 • ساندویچ پانل دیواری با ورق آلوزینک: ساندویچ پانل دیواری با ورق آلوزینک را می توان یکی از بهترین ساندویچ پانل‌ها دانست.زیرا این ساندویچ پانل‌ها از انواع ساندویچ پانل هستند که می توان ورق آن‌ها را گارانتی نمود زیرا این ورق از طرف شرکت سازنده کره ای خود گارانتی شده است.
 • ساندویچ پانل دیواری با ورق آلومینیوم: یکی از پانل ماموت های ارزان است و غیر قابل شستشو است.دلیل این امر این است که در صورت شستشو، لکه های آب روی این ورق‌ها می ماند.
 • ساندویچ پانل دیواری با ورق گالوانیزه: این ورق مقاوم است.اما ضد زنگ نیست،و به همین دلیل در رده متوسط قیمتی قرار دارد.ساندویچ پانل گالوانیزه یکی از بهترین انتخاب‌ها در رده قیمتی پایین ساندویچ پانل است.
 • ساندویچ پانل دیواری طرح چوب با فایبرگلاس: این ساندویچ پانل طرح چوب بسیار زیبا و شیک است.می توان آن را با طرح های متنوع برای ساخت ساختمان های اداری و تجاری و یا حتی مسکونی استفاده کرد.
 • ساندویچ پانل دیواری با ورق‌های پلی کربنات: به صورت خاص و شیشه ای است.و این ساندویچ پانل شفاف هم شکیل و هم مناسب برای مکان هایی که می خواهند نور وارد آن شوند. که یکی از همان انواع ساندویچ پانل شفاف است.بیشتر در گلخانه‌ها برای داشتن نور خورشید در داخل سوله گلخانه ای استفاده می شود و می توان از آن بهترین استفاده‌ها را نمود.
 • ساندویچ پانل دیواری با فوم تزریقی پلی اورتان: به صور مختلف با عایق پلی اورتان تهیه می شود.این عایق بسیار مقاوم است به طوری که عایق حرارت و رطوبت است،و در دو نوع ساندویچ پانل دیر سوز و نسوز تولید می‌گردد .زیرا در دمای ۱۰۰۰ درجه به پایین فقط تغییر شکل می دهد و تحت تاثیر آتش قرار می گیرد.
 • ساندویچ پانل دیواری پلی استایرن: این ساندویچ پانل که می توان آن را بخاطر هسته ساندویچ پانل نام گذاری کرد از هسته پلی استایرن بهره می برد.
 • ساندویچ پانل دیواری xps : از فوم فشرده تزریقی XPS ساخته می شود.این فوم بسیار فشرده می باشد به طوری که حجم کمتری را اشغال می کند و باعث می شود که فضای مفید بیشتری در سازه باقی بماند.
 • ساندویچ پانل دیواری پشم سنگ: یا همان پشم معدنی که از الیاف پشم سنگ در آن استفاده می شود، ساندویچ پانلی است که از سنگ های آتش فشانی آذرین تهیه می شود، که این بازمانده سنگ‌ها الیاف پشم سنگ را خواهند ساخت ،قابل بازیافت به طبیعت و نسوز است. این ساندویچ پانل نسوز در بالاترین رده لیست قیمت از نظر گران بودن قرار دارد. تا دمای ۱۰۰۰ درجه تغییر شکل نمی‌دهد. به علاوه محیط نامناسبی برای نمو و رشد حشرات می باشند که این امر باعث می شود که حشرات به آن‌ها نفوذ نکنند.
 • ساندویچ پانل پشم شیشه: یکی از انواع ساندویچ پانل دیواری، پانل پشم شیشه است.این نوع پانل از الیاف پشم شیشه تولید که این الیاف جزو گران ترین پانل‌ها در لیست قیمت ساندویچ پانل است و به صورت ساندویچ پانل دیر سوز و ساندویچ پانل نسوز استفاده می شود شعله های آتش را در نقطه ای که آتش شروع شده است،حفظ خواهد کرد. و به جایی غیر از آن نفوذ نخواهد کرد. این نوع پانل ماموت قابل برگشت به طبیعت است.
 • ساندویچ پانل دیواری دو رو نایلون: ساندویچ پانل دیواری دو رو نایلون نیز از انواع بسیار بسیار ارزان می باشد که توسط شرکت ماموت توصیه نمی شود.
 • ساندویچ پانل دیواری مینیاتوری: این نوع دیوار برای مصارف متفاوت بسیار زیبا و شکیل می باشد خصوصیات این دیوار می توان دارای طرح و رنگ متنوع در برابر برودت و حرارت بسیار مقاوم مقاوم در برابر نور خورشید قابل شستشو و غیر قابل اشتعال دارای توجیه اقتصادی در مقابل مصالح سنتی دارای قابلیت جابجایی مناسب برای سردخانه و اتاق‌های تمیز دارای قابلیت افزایش عمر مفید کارخانه‌ها و مشاغل سوله‌ها دارای قابلیت باز یافت به مواد بازیافتی و قابلیت تبدیل و تغییر کاربری به سادگی قابل نصب می باشد .
 • ساندویچ پانل دیواری صاف: پانل دیواری دو رو صاف بسیار زیبا و جذاب است.قابلیت جلو گیری از تجمع میکروبها و قارچ‌ها را دارد. مقاو مت بالا در برابر پوسیدگی و خوردگی را دارد. ضخامت ۳ تا ۱۵ سانتی متری دارد برای بیمارستانها و آزمایشگاهها و مراکز درمانی قابل استفاده می باشد. برای ساخت سردخانه‌ها قابل استفاده می باشد. برای کارخانه های تولید دارو و واکسن بسیار مناسب می باشد. مقاوم در برابر حرارت و برودت است .مقاومت در برابر نور خورشید می باشد.ضد قارچ و کپک و باکتری و آلودگی های محیطی است.مقاوم در برابر اشعه ماورای بنفش می باشد.
 • قابل شستشو و مقاوم دربرابر زلزله است.ضد خش ، عایق صوتی ،عایق رطوبتی می باشد. باعث زیبا شدن سازه و نمای بیرونی و جلوه بیشتر سازه می شود. بسیار سبک و قابل حمل می باشد و نصب آسان است .ساندویچ پانل از سه نوع عایق تشکیل شده است.
 • ساندویچ پانل دیواری نر و مادگی: این ساندویچ پانل در زمان نصب، کار نصابان ماموت را راحت تر خواهد کرد و کار چفت تر می شود.زیرا این نر و مادگی‌ها باعث می شوند استقامت این ساندویچ پانل‌ها بیشتر شود.
 • ساندویچ پانل دیواری سردخانه ای: با استفاده از این نوع ساندویچ پانل ماموت می توان سردخانه‌ها را تهیه و نصب کنیم.
 • این سردخانه‌ها پس از گذشت مدت زمان کمی باعث می شوند که در هزینه های مصرفی انرژی صرفه جویی شود.
 • ساندویچ پانل دیواری اتاق تمیز: برای ساختار اتاق تمیز تهیه می شود که از ورود آلاینده های معلق در هوا جلوگیری می کنند.گرد و غبار ، بخار آب ، آلاینده‌ها ، مواد شیمیایی و … هیچ کدام نباید داخل این اتاق‌ها شوند.افرادی که وارد این اتاق‌ها می شوند باید با لباس های مخصوص وارد شده و دوش هوا بگیرند. ساندویچ پانل اتاق تمیز بسیار مقاوم بوده و مواد شیمیایی بر آن‌ها اثر نمی‌گذارد عایق حرارت، رطوبت، سرما و گرما و مواد شیمیایی نیز هستند.

ساختار و مشخصات فنی ساندویچ پانل:

همانند تمام پانل‌ها، ساندویچ پانل دیواری نیز از ۳ لایه تشکیل شده است:
۱)پوشش روی پانل ، ۲)هسته میانی پانل(فوم از جنس پلی اورتان و پلی استایرن که بهترین نوع فوم در این نوع پانل از جهت استحکام و مقاومت فوم پلی اورتان می‌باشد) ۳) پوشش پشت پانل .عرض مفید ۱/۱۴ متر و عرض غیر مفید ۱٫۱۶ متر و طول از ۲ تا ۱۳/۶۰ متر با ضخامت از ۳ سانتیمتر تا ۲۰ سانتیمتر ورق های مصرفی از نوع گالوانیزه و آلومینیوم و آلوزینک می باشد که بصورت دو رو ورق، یک رو ورق یک رو نایلون، دورو نایلون تولید می شود.

مشخصات فنی ساندویچ پانل دیواری

 

کاربرد ساندویچ پانل دیواری ماموت:

ساندویچ پانل دیواری به دلیل سبک وزن بودن و سرعت بالا در نصب بسیار مورد توجه قرار گرفته است.استفاده از این نوع پانل‌ها علاوه بر استحکام سازه باعث زیبایی دیوارها نیز می شود. از ساندویچ پانل دیواری جهت ساخت خانه های پیش ساخته، اتاق حمل بار، پارتیشن بندی داخلی،، پوشش سقف و کانکس انبار، کانتینرها، پوشش دیوار اتاق عمل ، انواع کانکس، سوله ، پوشش دیواره های ساختمان های ورزشی، دیوارهای ورزشگاه‌ها و سالن‌ها، دیوارهای آزمایشگاه‌ها و نمازخانه‌ها و سردخانه های ثابت و متحرک استفاده می شود.

ساندویچ پانل دیواری

مزایای ساندویچ پانل دیواری ماموت:

 • عایق گرما ، سرما ، صوت و رطوبت
 • مقاومت در برابر باد و رانش و زلزله
 • قیمت پایین و تنوع رنگ
 • مناسب برای تمام اقلیم‌ها
 • بهداشتی و قابل شستشو
 • افزایش طول عمر سازه
 • قابلیت نصب مجدد
 • قابل فروش پس از اتمام کار
 • در برابر نور خورشید مقاومت بیشتری از خود نشان می دهد
 • در برابر مصالح قدیمی و سنتی به صرفه و ارزان است
 • سرعت بالا و دقت بسیار زیاد آن در ساخت بسیار مورد توجه است
 • مقاومت در برابر مواد شیمیایی و زنگ زدگی و حشرات موزی
 • قابل بازیافت هستند  و کمترین آسیب را به محیط زیست می‌زنند.
 • حمل و نقل آسان و سهولت در نصب و راه اندازی و وزن کم که خود باعث کاهش هزینه‌ها و صرفه جویی در زمان می‌شود

جهت دریافت قیمت ساندویچ پانل دیواری کلیک کنید

ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل دیواری در ساخت کانکس:

همانطور که اشاره شد از پانل های دیواری ساندویچ پانل در ساخت انواع کانکس‌ها استفاده می شود. علت این امر قیمت مناسب و استحکام و طول عمر بالای این پانل می باشد. بطور معمول یک کانکس باید حداقل ۵ سال طول عمر مفید داشته باشد. هرچند که با رعایت یکسری نکات درباره نحوه نگهداری انواع کانکس می توانید این میزان را تا ۱۰ برابر افزایش دهید. عوامل بسیار زیادی در افزایش طول عمر مفید کانکس نقش دارند. اولین مورد استفاده از ورق مناسب برای ساخت کانکس می باشد. بطور مثال ورق گالوانیزه یا ساندویچ پانل آلومینیوم گزینه مناسبی برای ساخت کانکس است. یکی از بهترین موارد عایق مورد استفاده در ساخت دیوار ساندویچ پانل کانکس عایق پلی اورتان تزریقی است. عایق تزریقی پلی اورتان ( پلی اورتان ) به عنوان بهترین عایق گرما و سرما محیوب می‌شود. بنابراین از این عایق اغلب در ساخت دیوار ساندویچ پانل کانکس نگهبانی و مسکونی بسیار استفاده می شود.

ساندویچ پانل دیواری در ساخت اتاق تمیز:

اتاق تمیز به فضایی گفته می شود که از آن برای تولید مواد نیمه رسانا مانند ژرمانیوم و سیلیکون و یا تولیدات پزشکی مانند مانند برخی لوازم تکنولوژیک آزمایشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد. برای ساخت دیوار ساندویچ پانل اتاق تمیز بهتر است از عایق پلی اورتان ( پلی اورتان ) استفاده شود. این پانل‌ها که تحت عنوان پانل HPL شناخته می شوند. پانل های مدولار HPL که در ساخت اتاق تمیز استفاده می شوند علاوه بر دارای بودن خاصیت عایق در برابر سرما و گرما، آببند کامل هستند و از نفوذ هر گونه رطوبت به داخل اتاق تمیز جلوگیری می نمایند. لایه روکش ورق ساندویچ پانل HPL از جنس پلی و ینیل کلوراید است که در برابر مواد اسیدی مقاومت بسیار بالایی دارد. این پانل‌ها که در ساخت دیوار ساندویچ پانل استفاده می شود دارای رنگ ثابتی هستند و مواد اسیدی نمی تواند به این پانل آسیب جدی برساند. نصب سریع و قابلیت دمونتاژ ( نصب مجدد ) باعث شده تا خرید ساندویچ پانل دیواری را بسیار مقرون به صرفه نماید. چرا که هربار که نیاز به جابجای فضای کاری تان داشته باشید به راحتی می توانید پانل‌ها را از هم باز کنید و در فضای دیگری مجدد مورد استفاده قرار دهید. از طرف دیگر به دلیل عدم نیاز به تعمیرات دوره ای و یا رنگ آمیزی مجدد برخلاف سایر مصالح ساختمانی هزینه نگهداری کمتری دارند.

ساندویچ پانل دیواری اتاق تمیز

قیمت ساندویچ پانل دیواری ماموت:

نصب ساندویچ پانل دیواری به دلیل ساختار خاص بسیار آسان می باشد. پانل های دیواری به گونه ای ساخته شده اند که هنگام قرار گرفتن کنار یکدیگر به صورت نر و ماده قفل می شوند.قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل دیواری بر اساس مشخصات فنی پانل دیواری که از سوی مشتری تعیین می شود مشخص می گردد. از دیگر پارامتر های محاسبه دیوار پیش ساخته نوع جنس فوم ساندویچ پانل می باشد که نقش محور اصلی ساندویچ پانل را ایفا می کند. قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل دیواری به نوع و متراژ آن بستگی دارد. با توجه به انتخاب نوع ورق مورد استفاده‌ی تولید ساندویچ پانل که از چه نوع آلیاژی باشد قیمت ساندویچ پانل مشخص می شود . به علت نوسانات هزینه‌ها و قیمت بازار هر لحظه تغییر پیدا می کند.

بنابراین قبل از خرید و یا سفارش ساندویچ پانل‌ها شرایطی باید سنجیده شود . در مورد شرایط محیطی ، متراژ ، شرایط آب و هوایی و اقلیمی و موارد استفاده‌ی سازه‌ی مورد نظر و بعد از آن انتخاب ساندویچ پانل مناسب می توان با کارشناسان خبره‌ی این زمینه مشاوره کرد. شرکت ماموت یکی از مهمترین تولید کنندگان ساندویچ پانل در ایران می باشد که با تکیه بر به روزترین تکنولوژی های دنیا انواع پانل های دیواری و سقفی را تولید می کند.

ساندویچ پانل دیواری

لیست قیمت ساندویچ پانل دیواری:

تعیین قیمت ثابت برای دیوار ساندویچ پانل به دلیل وارداتی بودن مواد اولیه در تولید و ساخت آنها با نوسانات بازار امکان پذیر نیست. بنابراین طبق جدولی که در تصویر ذیل مشاهده می نمایید می توانید بر اساس مشخصات ساندویچ پانل دیواری قیمت روز این محصول را از طریق تماس با کارشناسان واحد فروش شرکت ماموت گروپ استعلام بگیرید.

لیست قیمت ساندویچ پانل دیواری

 

مشخصات ساندویچ پانل سقفی و دیواری

شرکت ماموت:

شرکت ماموت با مجهزترین دستگاه‌ها سالیان بسیاری است به تولید انواع ساندویچ پانل پرداخته و در جهت خدمت رسانی به مشتریان این محصول با نهایت سعی خود در این مسیر گام برمی دارد.تولید ساندویچ پانل سقفی جهت پوشش سقف سازه و ساندویچ پانل دیواری جهت پوشش دیوار سازه از مهمترین تولیدات شرکت ماموت می باشد. از ویژگی های بارز این شرکت تحویل فوری ساندویچ پانل و ارائه لیست قیمت نصب ساندویچ پانل می باشد. جهت اطلاع از قیمت ساندویچ پانل و مشخصات فنی ساندویچ پانل شرکت ماموت به سایت مراجعه نمایید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از انواع ورق ساندویچ پانل به صفحه مورد نظر در سایت ساندویچ پانل ماموت مراجعه فرمایید.

از همراهی شما سپاسگزاریم

انواع ساندویچ پانل دیواری

دسته مقالات ساندویچ پانلبرچسب ها , , , ,

2 نظر ثبت شده برای “انواع ساندویچ پانل دیواری

 1. انواع پانل ها در ابعاد و ضخامت مختلف و متناسب با نیاز مشتری قابل تولید هستند و اغلب ساندویچ پانل دیواری به ضخامت 4 سانت برای ساخت سوله تولید می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.