ساندویچ پانل دیواری ماموت یکی دیگر از انواع تولیدات شرکت شناخته شده‌ و معتبر ماموت است که در صنایع گوناگون و بخصوص صنعت ساختمان کاربرد دارد و سبب افزایش بهره‌وری می‌گردد. ساندویچ پانل دیواری یک عایق حرارتی کامل است که در برابر حرارت و برودت مقاوم بوده و به علت وزن سبک به سادگی قابل حمل و نصب است. ساندویچ پانل‌ها در دو نوع ساندویچ پانل دیواری و ساندویچ پانل سقفی ساخته می‌شوند. در ادامه به بررسی ساندویچ پانل دیواری ماموت می‌پردازیم . ساندویچ پانل دیواری ماموت به لحاظ ابعاد دارای عرض 1.16 متر و طول ۱۲ متر می‌باشد.

ساختار ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل دیواری نوعی از مصالح ساختمانی می‌باشد که از دو لایه ورق، که ما بین آن‌ها فوم تزریق شده تشکیل شده است. جنس ورق‌های ساندویچ پانل دیواری می‌تواند آلومینیومی، آلوزینک و گالوانیزه باشد. ورق آلوزینک در پانل‌های دیواری علاوه بر ضد زنگ بودن از مقاومت بالا در برابر خوردگی برخوردار است و استحکام بالایی را برای پانل ایجاد می‌نماید.
اما با توجه به خواص فوق العاده خود دارای قیمتی مقرون به‌صرفه است و به دلیل عوامل نام برده شده ورق آلوزینک بیشتر از سایر ورق‌ها در تولید پانل ساندویچی استفاده می‌شود. ورق آلومینیومی در پانل‌های دیواری بیشترین دوام را دارد و برای محیط‌های مرطوب و اسیدی بسیار مناسب است. اما قیمت ورق آلومینیمی بالاتر از سایر انواع ورق‌ها است.
در ساندویچ پنل دیواری از فوم عایق پلی اورتان، پلی استایرن، پشم سنگ، پشم شیشه و XPS استفاده می‌شود و بهترین فوم مصرفی در پانل دیواری نیز فوم پلی اورتان می‌باشد. ساندویچ پانل دیواری از دو نوع ورق شیاردار و یا موج ریز به عرض یک حدود متر با طول‌های متفاوت ساخته شده است. استفاده از لبه‌های کشویی مانند در موقع نصب پانل‌ها سبب زیبایی و افزایش قدرت تحمل جداره‌ها(سقف و دیوارها) می‌گردد.
پانل ساندویچی دیواری در پروژه‌های مختلف به عنوان متریالی برای جداسازی فضاهای مسکونی، اداری و … به کار می‌رود و در دیوار پیش ساخته نیز کاربرد دارد. به دلیل چسبندگی بسیار خوب لایه عایق به لایه زیرین و لایه رویی، این سه جزء از یکدیگر جدا نشدنی بوده و به صورت یک شی یکپارچه عمل می‌کنند.

کاربرد ساندویچ پانل دیواری

از ساندویچ پانل دیواری معمولاً در سوله‌ها، کانکس‌ها، سردخانه‌ها، کارگاه‌ها و یا در هر مکانی که نیاز به عایق صوت و گرما وجود دارد و یا جهت ساخت دیوارها و پارتیشن بندی در مراکز اداری و تجاری استفاده می‌شود. از ترکیب ورق‌های ذکر شده در بالا جهت تولید پنل دیواری استفاده می‌شود.
برای نمونه می‌توان به پانل دیواری دو رو ورق آلوزینک، دو رو ورق گالوانیزه و یا یک رو گالوانیزه یک رو آلوزینک اشاره کرد که با ایجاد شیار بر روی آن‌ها استحکام ساندویچ پانل دیواری افزایش می‌یابد.
ساندویچ پانل دیواری دارای نر و مادگی برای نصب می‌باشد، که این امر باعث نصب آسان پانل‌ها می‌شود. هنگام نصب ساندویچ پانل دیواری این نر و مادگی‌ها در هم فرو رفته و امکان نفوذ آب را از بین می‌برند. با این ساختار و با تنظیم مناسب هسته لازم نیست که از سیلانت‌های اضافی استفاده شود.
ضخامت ساندویچ پانل دیواری بین ۴ الی 15 سانتی‌متر متغیر می‌باشد. برای انتخاب ضخامت ساندویچ پنل دیواری مهمترین معیار توجه به کاربری سازه است. برای کاربری‌های معمولی ضخامت 4 و 5 سانتی‌متر هم کارایی لازم را خواهد داشت اما برای کاربری‌های خاص بخصوص سردخانه‌ها به ساندویچ پانل با ضخامت‌های بیشتر احتیاج است.

 

کانکس ماموت

انواع ساندویچ پانل دیواری ماموت

انواع مختلفی از ساندویچ پانل دیواری به صورت پانل‌های پیش‌ساخته موجود هستند که برای اجرای دیوارهای ساختمان‌ها استفاده می‌گردند. انواع ساندویچ پانل دیواری را می‌توان در انواع مختلف طبق کاربرد و سلیقه مشتری تولید کرد. این ساندویچ پانل‌ها به صورت سفارشی توسط مشتری انتخاب و طبق نظر و سلیقه مشتری در اندازه، جنس و ضخامت مطابق با کاربرد سازه مورد نظر تولید می‌گردند.
بهترین و مطمئن‌ترین راه برای انتخاب ساندویچ پانل مشورت با کارشناسان ماموت است. زیرا این امر باعث می‌شود که با توجه به تجربه و علم این اشخاص در مورد ساندویچ پانل، بهترین نوع را با در نظر کردن کاربری و اقلیم پیشنهاد دهند. همچنین در انتخاب ساندویچ پانل به بودجه مشتری و سلیقه و طرح مورد نظر او نیز توجه خواهد شد.
انواع پانل دیواری مزیت‌ها و قابلیت‌های فوق العاده‌ای دارند. مقاومت بالا و وزن سبک از اصلی‌ترین ویژگی‌های این مصالح ارزشمند می‌باشند. در ادامه به اختصار توضیحی درباره انواع گوناگون ساندویچ پانل دیواری خواهیم داد.

ساندویچ پانل دیواری ساده

ساندویچ پانل دیواری ساده یکی از انواع پرکاربرد پانل دیواری می‌باشد که لایه‌ ورق بیرونی آن صاف و بدون هیچ گونه شیاری می‌باشد. در واقع این نوع ساندویچ پانل معمولی‌ترین نوع ساندویچ پانل دیواری است.

ساندویچ پانل دیواری طرح دار

ساندویچ پانل دیواری طرح‌دار با توجه به نوع طرح به زیرگروه‌های مختلفی تقسیم می‌شود. این دسته از ساندویچ پانل‌ها شامل ساندویچ پانل دیواری طرح سنگ، پانل دیواری طرح چوب و نیز ساندویچ پانل دیواری کرکره‌ای می‌باشند. انواع ورق ساندویچ پانل‌ها از جنس آلوزینک و یا گالوانیزه است که به صورت طرح دار و در رنگ‌های مختلف تولید می‌شوند.
انواع پانل دیواری طرح‌دار از جهت زیبایی شناسی بسیار مورد توجه معماران و طراحان است. طرح و رنگ این مصالح پایدار و ماندنی است و از کیفیت مناسبی برخوردار می‌باشد. به این نوع پانل‌ها ساندویچ پانل دکوراتیو نیز گفته می‌شود که در طراحی نمای دیوارهای داخل و خارج ساختمان کاربرد دارند. این دسته از پنل‌های دیواری خود شامل زیرگروه‌های متعددی هستند.

ساندویچ پانل دیواری پیچ مخفی

این محصول، فرآیند طراحی و تولیدی مشابه سایر پانل‌های ساندویچی دارد. در برخی موارد الزامات طراحی یا قواعد فنی مستلزم استفاده از نوعی ساندویچ پانل دیواری هستند که پیچ‌های به کار رفته در آن قابل رویت نباشد. در واقع نصب این ساندویچ پانل به گونه‌ای است که با قرارگیری در کنار هم، لبه‌ی یک پانل محل اتصال و پیچ پانل بعدی را می‌پوشاند. این نوع از ساندویچ پنل‌ها باعث زیبایی و کیفیت بالای سازه می‌شوند.

ساندویچ پانل دیواری پیچ مخفی
بسیاری دیگر از انواع ساندویچ پانل دیواری موجود هستند که در ذیل به صورت مختصر به هرکدام از آن‌ها اشاره می‌کنیم.
ساندویچ پانل دیواری با ورق آلوزینک: ساندویچ پانل دیواری با ورق آلوزینک را می‌توان یکی از بهترین ساندویچ پانل‌ها دانست، چرا که ورق آلوزینک کیفیتی مطمئن و گارانتی شده دارد. مقاومت و دوام این ورق توسط شرکت سازنده کره‌ای خود گارانتی شده است.
ساندویچ پانل دیواری با ورق آلومینیوم: یکی از انواع پانل‌های دیواری شرکت ماموت است که از لحاظ کیفیت بسیار خاص و ارزشمند است. پنل دیواری با ورق آلومینیومی قابلیت شستشوی مطلوبی ندارد و در صورت شستن آن لک آب بر روی پانل باقی می‌ماند.
ساندویچ پانل دیواری با ورق گالوانیزه: ورق گالوانیزه مقاومت قابل قبولی در برابر شرایط محیطی دارد و از جنبه قیمت ارزان‌تر از ورق آلوزینک و ورق آلومینیمی است. ساندویچ پانل گالوانیزه یکی از بهترین انتخاب‌ها در رده قیمتی پایین ساندویچ پانل است.
ساندویچ پانل دیواری طرح چوب با فایبرگلاس: ساندویچ پانل دیواری طرح چوب بسیار زیبا و شیک است و می‌توان آن را با طرح‌های متنوع برای ساخت ساختمان‌های اداری و تجاری و یا حتی مسکونی استفاده کرد و جداره‌هایی جذاب خلق نمود.
ساندویچ پانل دیواری با ورق‌ پلی کربنات: ورق پلی کربنات سطحی خاص و شیشه‌ای دارد. ساندویچ پانل پلی کربنات بسیار شفاف و شکیل است و برای مکان‌هایی که می‌خواهند از نور خورشید استفاده کنند بسیار مناسب است. از این نوع پانل بیشتر در گلخانه‌ها که نیازمند نور خورشید هستند و یا در داخل سوله‌های گلخانه‌ای استفاده می‌شود.
ساندویچ پانل دیواری با فوم تزریقی پلی اورتان: ساندویچ پانل پلی اورتان با استفاده از عایق پلی یورتان(PU) تولید می‌شود. این ماده عایقی بسیار مقاوم در برابر حرارت و رطوبت بشمار می‌رود. پانل دیواری پلی یورتان در دو نوع ساندویچ پانل دیر سوز و نسوز تولید می‌گردد. زیرا در دمای ۱۰۰۰ درجه به پایین فقط تغییر شکل می‌دهد. فوم پلی یورتان نسوز(PIR) مقاومت بالایی در برابر آتش‌سوزی دارد و به راحتی آتش نمی‌گیرد.
ساندویچ پانل دیواری پلی استایرن: در تولید این ساندویچ پانل از ماده پلی استایرن برای بخش هسته عایق استفاده شده است و دلیل نامگذاری آن هم همین است.
ساندویچ پانل دیواری XPS: این محصول از فوم فشرده تزریقی XPS ساخته می‌شود. این فوم بسیار فشرده می‌باشد به طوری که، حجم کمتری را اشغال می‌کند و باعث می‌شود که فضای مفید بیشتری در سازه باقی بماند.
ساندویچ پانل دیواری پشم سنگ: پانل دیواری پشم سنگ و یا همان پشم معدنی که از الیاف پشم سنگ در آن استفاده می‌شود، ساندویچ پانلی است که از سنگ‌های آتش فشانی آذرین تهیه می‌شود. این پانل قابلیت بازیافت دارد و نسوز است و در بالاترین رده لیست قیمت ساندویچ پنل قرار دارد. این ماده تا دمای ۱۰۰۰درجه تغییر شکل نمی‌دهد. به علاوه محیط نامناسبی برای رشد و نمو حشرات می‌باشد که این امر باعث می‌شود که حشرات به آن‌ نفوذ نکنند.
ساندویچ پانل پشم شیشه: یکی از انواع ساندویچ پانل دیواری، پانل پشم شیشه است. این نوع پانل از الیاف پشم شیشه تولید می‌شود که این الیاف سبب می‌شوند که ساندویچ پانل پشم شیشه در زمره گران ترین پانل‌ها در لیست قیمت ساندویچ پانل قرار گیرد. این متریال به صورت ساندویچ پانل دیر سوز و ساندویچ پانل نسوز استفاده می‌شود و شعله های آتش را در نقطه‌ای که آتش شروع شده است محدود خواهد کرد و از انتشار آتش جلوگیری می‌کند.
ساندویچ پانل دیواری دو رو نایلون: ساندویچ پانل دیواری دو رو نایلون قیمتی اقتصادی و به‌صرفه دارد که برای افرادی که می‌خواهند هزینه تمام شده ساخت و سازشان کم باشد مناسب است. لازم به ذکر است این نوع پانل دیواری توسط شرکت ماموت توصیه نمی‌شود.
ساندویچ پانل دیواری مینیاتوری: این نوع پانل دیواری ظاهری بسیار زیبا و شکیل دارد. این دیوار در برابر برودت و حرارت و تابش مستقیم نور خورشید بسیار مقاوم است و قابل شستشو و غیر قابل اشتعال می‌باشد. همچنین استفاده از آن نسبت به مصالح سنتی مقرون به‌صرفه‌تر است.
ساندویچ پانل دیواری صاف: پانل دیواری دو رو صاف بسیار زیبا و جذاب است. قابلیت جلوگیری از تجمع میکروب‌ها و قارچ‌ها را دارد. ضخامت پانل دیواری دورو صاف 4 تا ۱۵ سانتی‌متر است و برای بیمارستان‌ها، آزمایشگاه‌ها، سردخانه‌ها و مراکز درمانی قابل استفاده می‌باشد.
ساندویچ پانل دیواری نر و مادگی: این ساندویچ پانل در زمان نصب، کار نصابان ماموت را راحت‌تر خواهد کرد و در نهایت سازه استحکام بیشتری خواهد داشت. نر و مادگی‌های پانل دیواری باعث می‌شوند استقامت این مصالح بیشتر شود.
ساندویچ پانل دیواری سردخانه‌ای: با استفاده از این نوع ساندویچ پانل ماموت می‌توان سردخانه‌هایی با کارایی بسیار بالا و کمترین میزان اتلاف انرژی ساخت. استفاده از ساندویچ پانل دیواری سردخانه بهره‌وری انرژی بالایی به همراه دارد و باعث می‌شود که در هزینه‌های مصرفی انرژی صرفه‌جویی گردد.
ساندویچ پانل دیواری اتاق تمیز: برای ساخت اتاق تمیز تهیه می‌شود و از ورود آلاینده‌های معلق در هوا جلوگیری می‌کند. گرد و غبار، بخار آب، آلاینده‌ها، مواد شیمیایی و … هیچ کدام نباید وارد این اتاق‌ها شوند. افرادی که داخل این اتاق‌ها می‌شوند باید با لباس‌های مخصوص وارد شده و دوش هوا بگیرند. ساندویچ پانل اتاق تمیز بسیار مقاوم بوده و مواد شیمیایی بر آن‌ اثر نمی‌گذارند. این مصالح عایق حرارت، رطوبت، سرما، گرما و مواد شیمیایی نیز هست.

ساختار و مشخصات فنی ساندویچ پانل

همانند تمام پانل‌ها، ساندویچ پانل دیواری نیز از ۳ لایه اصلی تشکیل شده است:

 1. پوشش روی پانل
 2. هسته میانی پانل (فوم از جنس پلی اورتان و پلی استایرن که بهترین جنس فوم در این نوع پانل از جهت استحکام و مقاومت فوم پلی اورتان می‌باشد)
 3. پوشش پشت پانل

ساندویچ پانل دیواری عرض مفید 1.14 متر، عرض غیر مفید ۱٫۱۶ متر و طولی از ۲ تا 13.60 متر دارد و با ضخامتی از 4 سانتی‌متر تا 15 سانتی‌متر تولید می‌گردد.
ورق‌های مصرفی از نوع گالوانیزه و آلومینیومی و آلوزینک می‌باشند که بصورت دو رو ورق، یک رو ورق یک رو نایلون، دو رو نایلون تولید می‌شوند.

لایه‌های ساندویچ پانل

کاربرد ساندویچ پانل دیواری ماموت

ساندویچ پانل دیواری به دلیل سبک وزن بودن و سرعت بالا در نصب بسیار مورد استقبال سازندگان و پیمانکاران قرار گرفته است. استفاده از این نوع پانل‌ها علاوه بر استحکام سازه باعث زیبایی دیوارها نیز می‌شود. از ساندویچ پانل دیواری جهت ساخت خانه‌های پیش ساخته، اتاق حمل بار، پارتیشن بندی داخلی، پوشش سقف، کانتینرها، پوشش دیوار اتاق عمل، انواع کانکس، سوله ،پوشش دیواره‌های ساختمان‌های ورزشی و ورزشگاه‌ها، سالن‌های چندمنظوره، دیوارهای آزمایشگاه‌ها و سردخانه‌های ثابت و متحرک استفاده می‌شود.

مزایای ساندویچ پانل دیواری ماموت

 • عایق گرما، سرما، صوت و رطوبت
 • مقاومت در برابر باد و رانش و زلزله(نیروهای جانبی)
 • تنوع رنگ و طرح
 • متناسب با تمام شرایط آب و هوایی(اقلیم‌های مختلف)
 • بهداشتی و قابل شستشو
 • افزایش طول عمر سازه
 • قابلیت نصب مجدد
 • قابل فروش پس از اتمام کار
 • دوام در برابر نور مستقیم خورشید
 • قیمت به‌صرفه و اقتصادی
 • سرعت بالای نصب
 • تولید با کیفیت
 • مقاومت در برابر مواد شیمیایی،زنگ زدگی و خوردگی
 • مقاومت در برابر حشرات موزی
 • قابل بازیافت بودن
 • وزن سبک و ابعاد استاندارد

ساندویچ پانل دیواری در ساخت کانکس

همانطور که اشاره شد از ساندویچ پانل‌های دیواری در ساخت انواع کانکس‌ها استفاده می‌شود. علت این امر قیمت مناسب و استحکام و طول عمر بالای این پانل‌ها می‌باشد. بطور معمول یک کانکس باید حداقل ۵ سال طول عمر مفید داشته باشد. هرچند که با رعایت یکسری نکات درباره نحوه نگهداری انواع کانکس می‌توانید این میزان را تا ۱۰ برابر افزایش دهید. عوامل بسیار زیادی در افزایش طول عمر مفید کانکس نقش دارند. اولین مورد، استفاده از ورق مناسب برای ساخت کانکس می‌باشد. بطور مثال ورق گالوانیزه یا ساندویچ پانل آلومینیومی گزینه مناسبی برای ساخت کانکس هستند. یکی از بهترین موارد عایق جهت استفاده در ساخت دیوار ساندویچ پانل کانکس عایق پلی اورتان تزریقی است. عایق تزریقی پلی اورتان (پلی یورتان) به عنوان بهترین عایق گرما و سرما محسوب می‌شود. بنابراین از این عایق اغلب در ساخت دیوار ساندویچ پانل کانکس نگهبانی، کانکس مسکونی، کانکس کارگاهی و … به صورت گسترده استفاده می‌شود.

ساندویچ پانل دیواری در ساخت اتاق تمیز

اتاق تمیز به فضایی گفته می‌شود که از آن برای تولید مواد نیمه رسانا مانند ژرمانیوم، سیلیکون و یا تولیدات پزشکی مانند برخی لوازم تکنولوژیک آزمایشگاهی استفاده می‌شود. برای ساخت دیوار ساندویچ پانل اتاق تمیز بهتر است از عایق پلی اورتان استفاده شود. این پانل‌ها تحت عنوان پانل HPL شناخته می‌شوند. پانل‌های مدولار HPL که در ساخت اتاق تمیز استفاده می‌شوند علاوه بر دارا بودن خاصیت عایق در برابر سرما و گرما، کاملاً آب‌بندی هستند و از نفوذ هرگونه رطوبت به داخل اتاق تمیز جلوگیری می‌نمایند. لایه روکش ورق ساندویچ پانل HPL از جنس پلی وینیل کلوراید است که در برابر مواد اسیدی مقاومت بسیار بالایی دارد. این پانل‌ها که در ساخت دیوار ساندویچ پانل استفاده می‌شوند دارای رنگ ثابتی هستند و مواد اسیدی نمی‌تواند به این نوع از پانل‌ها آسیب جدی برساند. نصب سریع و قابلیت دمونتاژ (نصب مجدد) باعث شده تا خرید ساندویچ پانل دیواری بسیار مقرون به صرفه باشد. چرا که هر بار که نیاز به جابجای فضای کارتان داشته باشید به راحتی می‌توانید پانل‌ها را از هم باز نموده و در فضای دیگری مجدداً مورد استفاده قرار دهید. از طرف دیگر به دلیل عدم نیاز به تعمیرات دوره‌ای و یا رنگ آمیزی مجدد، برخلاف سایر مصالح ساختمانی هزینه نگهداری کمتری دارند.

 

سردخانه ماموت

قیمت ساندویچ پانل دیواری ماموت

نصب ساندویچ پانل دیواری به دلیل ساختار خاص آن بسیار آسان است. پانل‌های دیواری به گونه‌ای ساخته شده‌اند که هنگام قرار گرفتن کنار یکدیگر به صورت نر و ماده قفل می‌شوند.قیمت نصب ساندویچ پانل و قیمت هر مترمربع پانل دیواری بر اساس مشخصات فنی پانل دیواری که از سوی مشتری تعیین می‌شود مشخص می‌گردد. از دیگر پارامترهای محاسبه دیوار پیش ساخته نوع جنس فوم عایق ساندویچ پانل است که نقش هسته اصلی ساندویچ پانل را ایفا می‌کند. قیمت هر مترمربع ساندویچ پانل دیواری به نوع و متراژ آن بستگی دارد. با توجه به انتخاب نوع ورق مورد استفاده‌ در تولید ساندویچ پانل و اینکه از چه نوع آلیاژی باشد قیمت ساندویچ پانل مشخص می‌شود. به علت نوسانات هزینه‌ها قیمت در بازار هر لحظه تغییر پیدا می‌کند.
بنابراین قبل از خرید و یا سفارش ساندویچ پانل‌ها، شرایط باید سنجیده شود. ابتدا باید شرایط محیطی، متراژ، شرایط آب و هوایی و اقلیمی و موارد استفاده‌ی سازه‌ی مورد نظر را در نظر گرفت و بعد از آن اقدام به انتخاب و خرید ساندویچ پنل نمود. کارشناسان خبره‌ی ما بهترین مشاوران در این زمینه هستند. شرکت ماموت یکی از مهم‌ترین تولیدکنندگان ساندویچ پانل در ایران و خاورمیانه می‌باشد که با تکیه بر به روزترین تکنولوژی‌های دنیا انواع پانل‌های دیواری و سقفی را تولید می‌کند.

لیست قیمت ساندویچ پانل دیواری

تعیین قیمت ثابت برای دیوار ساندویچ پانل به دلیل وارداتی بودن مواد اولیه و نوسانات زیاد بازار ارز امکان‌پذیر نیست. بنابراین طبق جدولی که در تصویر ذیل مشاهده می‌نمایید می‌توانید بر اساس مشخصات ساندویچ پانل دیواری قیمت روز هر محصول را از طریق تماس با کارشناسان واحد فروش شرکت ماموت استعلام بگیرید.

شرکت ماموت

شرکت ماموت با بهره از مجهزترین دستگاه‌ها و تجهیزات سالیان زیادی است که به تولید انواع ساندویچ پانل پرداخته و در جهت رفع نیاز مشتریان(سازندگان و پیمانکاران) گام بر می‌دارد. تولید ساندویچ پانل سقفی جهت پوشش سقف سازه و ساندویچ پانل دیواری جهت پوشش دیوار سازه از مهم‌ترین اقدامات شرکت ماموت می‌باشد. از ویژگی‌های بارز این شرکت تحویل فوری ساندویچ پانل، ارائه لیست قیمت ساندویچ پانل و معرفی نصابان حرفه‌ای و تأیید شده می‌باشد. جهت اطلاع از قیمت ساندویچ پانل و مشخصات فنی انواع ساندویچ پانل شرکت ماموت به سایت مراجعه نمایید.
شرکت ماموت یکی از تولیدکنندگان ساندویچ پانل و سایر سازه‌های آماده نظیر کانکس و… است. این شرکت از سال ۱۳۷۰ و در زمینی به مساحت ۵۰ هزار مترمربع تأسیس شد و با توسعه مداوم و با احداث چندین کارخانه توانست مقیاس کار خود را افزایش دهد. مجتمع صنعتی ماموت امروزه در وسعتی بیش از ۱ میلیون مترمربع در حال فعالیت است. این شرکت با بهره از بروزترین تکنولوژی‌ها و به کارگیری نیروهای متخصص و آموزش دیده توانسته تبدیل به یکی از شرکت‌های شناخته شده در عرصه داخلی و خارجی شود و در سال‌های اخیر درصد بالایی از حجم صادرات کشور را از آن خود کند.
استقبال پیمانکاران صنعتی از خرید ساندویچ پانل برای استفاده در ساخت خانه‌های پیش‌ساخته دلیلی بر کارکرد و مزایای بسیار این محصول ضمن داشتن قیمت مناسب و اقتصادی است.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر از انواع ورق ساندویچ پانل به صفحه مورد نظر در سایت ساندویچ پانل ماموت مراجعه فرمایید.

دسته مقالات ساندویچ پانلبرچسب ها , , , ,

2 نظر ثبت شده برای “انواع ساندویچ پانل دیواری

 1. انواع پانل ها در ابعاد و ضخامت مختلف و متناسب با نیاز مشتری قابل تولید هستند و اغلب ساندویچ پانل دیواری به ضخامت 4 سانت برای ساخت سوله تولید می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *