دنیای ماموت نخستین و بزرگ‌ترین تولیدکننده انواع ساندویچ پانل و سازه‌های عایق پیش ساخته در منطقه غرب آسیا است. این شرکت با کیفیت‌ترین انواع ورق و فوم عایق را در تولید محصولات خود به کارگرفته و طی بیش از 30 سال، با عرضه تولیداتی باکیفیت جهانی توانسته اعتماد خریداران را جلب نماید و به محبوب‌ترین برند در زمینه تولید عناصر پیش‌ساخته تبدیل شود.

مهم‌ترین محصولات دنیای ماموت

شرکت ماموت طیف وسیعی از محصولات صنعتی و تولیدات پیش‌ساخته را تولید می‌نماید. در حال حاضر مهم‌ترین محصولات تولیدی ماموت عبارتند از:

  • انواع ساندویچ پانل
  • انواع کانکس
  • اتاق‌های ایزوله

شرکت ماموت به‌عنوان تأمین کننده مصالح پیش‌ساخته با بسیاری از پروژه‌های مهم ساخت در ایران و سایر کشورهای خاورمیانه همکاری داشته است. مشخصات و تصاویر برخی از سازه‌هایی که با ساندویچ پانل دیواری و ساندویچ پانل سقفی ماموت ساخته شده‌اند در سایت ماموت قابل مشاهده است.
تمام تلاش تیم ما در این شرکت، درج قیمت‌های به‌‌روز شده در سایت می‌باشد. لیست‌های قیمت ساندویچ پانل و سایر محصولات ماموت در بازه‌های زمانی مشخص به‌روزرسانی می‌شوند. در صورت تمایل به دریافت قیمت روزانه انواع ساندویچ پانل، کانکس و اتاق حمل بار دنیای ماموت و همچنین ثبت سفارش و خرید هر یک از انواع محصولات ماموت می‌توانید از طریق شماره تماس‌های مندرج در سایت با تیم کارشناسان فروش ماموت در تماس باشید. خرید تولیدات ماموت ضامن بهره‌وری بالا و دستیابی به بیشترین بازدهی ممکن است.

 

دسته مقالات ساندویچ پانل