اتاق حمل بار نیسان:

اتاق حمل بار نیسان به باکسی می گویند که روی شاسی نیسان سوار می شود.به دلیل ویژگی هایی نظیر مقاومت بالا،سبک بودن برای حمل و نقل کالاهای تولیدی، مواد غذایی، مصالح و ماشین آلات استفاده می شود.

این نوع اتاق‌ها، اتاقی به اندازه ی شاسی نیسان است،که روی این شاسی سوار می‌شود و از این اتاق برای حمل و نقل کالا های کوچک ، بین شهری و کالاهای روزانه استفاده می شود.

این اتاق‌ها دارای وزن کم بوده و آنتی باکتریال هستند .اتاق حمل بار نیسان ماموت دارای دیواره‌ها ، سقف و کف یک تکه هستند که باعث کاهش اتلاف انرژی می شوند .هنگام آسیب رسیدن به اتاق می‌توان با رزین مخصوص آن را ترمیم کرد .شرکت ماموت با استفاده از ساندویچ پانل در ساخت اتاق حمل بار نیسان توانسته کیفیت و امنیت را در کنار هم ارائه دهد.

اتاق حمل بار نیسان

انواع اتاق حمل بار ماموت:

کامیون های حمل قایق: برای حمل بارهای نظیر قایق که حمل و جابه جایی آن‌ها سخت است از این نوع کامیون‌ها استفاده می شود.به دلیل اینکه بتواند به عنوان کشنده برای حمل این (قایق) گونه محصولات استفاده کرد.

کامیون های یخچال دار:کامیونی است که دارای یخچالی است .محصولات غذایی و کالاها را در دمای خاص نگهداری می کند.میکسرها از کامیون میکسر برای حمل سیمان تر استفاده می شود.

مشخصات اتاق حمل بار نیسان ماموت:

اتاق حمل بار نیسان از ساندویچ پانل دو رو ورق با عایق پلی اورتان ساخته شده است.ضخامت آن ۲۵ میکرون می باشد.دارای درب دو لنگه که درب عقب با ضخامت ۸۰ میلی متر از جنس ساندویچ پانل است.

عایق بندی آن از نوع p.v.c است و این قابلیت را دارد تا مقدار قابل توجهی باعث افزایش حجم و کاهش وزن شود.ابعاد داخلی اتاق حمل بار با طول ۲۳۷۰ میلی متر و عرض ۱۷۰۰ میلی متر و ارتفاع ۱۴۰۰ میلی متر می باشد.اتاق حمل بار کامیونت به جعبه ای که بر روی کامیونت نصب می شود.

این جعبه قابلیت حمل مواد غذایی را دارا می باشد.ابعاد داخلی اتاق حمل بار کامیونت به ارتفاع ۱۸۵۰ میلی متر، طول ۳۱۴۰ میلی متر و عرض ۱۹۲۰ میلی متر است.از انواع آن می توان به باری فلزی، باری چوبی فلزی، مشبک فلزی، بالابر، تانکر، یخچال، سقف چادری، سقف فلزی و … اشاره کرد.این اتاق باید در اندازه های استاندارد انتخاب شود.منظور از اندازه استاندارد طول شاسی آن می باشد.تریلی جزء ماشین های سنگین که برای باربری استفاده می شود.بار این ماشین حدود ۱۰ تن و اجازه تردد و باربری در خارج از شهر را دارد.

برای حمل بارهایی که نیاز به بسته بندی ندارند.دارای حجم بالایی هستند مانند حمل خودرو‌ها و وسیله های سنگین استفاده می شود.تریلی دارای ابعادی به طول (۱۳/۶۰-۱۰) متر و عرض (۲/۵۰-۲/۴۰) متر و ارتفاع (۱/۴۰ -۱/۷۰) می باشد.اتاق حمل بار کامیون از وسایل نقلیه است که به منظور حمل بار از آن استفاده می شود.

شرکت ماموت:

این شرکت برای برطرف نمودن نیاز مشتریان خود هر روزه در تلاش است.درجه کیفیت محصولات خود را بالا برده است.انواع ساندویچ پانل سقفی و ساندویچ پانل دیواری با بهترین و بالاترین کیفیت را تحویل دهد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از اتاق حمل بار کامیون به صفحه مربوطه در سایت ساندویچ پانل ماموت مراجعه فرمایید.

از همراهی شما سپاسگزاریم

اتاق حمل بار نیسان

دسته اتاق حمل باربرچسب ها , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *