کانکس شرکت ماموت با نوآوری که همواره بزرگ‌ترین کلید موفقیت می‌باشد طراحی و ساخته شده است. انواع کانکس و پیچیده‌ترین سازه‌های صنعتی، توسط مجتمع صنعتی ماموت طراحی و به وسیله ساندویچ پانل‌های مناسب ساخته می‌شوند.
انواع کانکس شرکت ماموت
کانکس‌ها یا اتاق‌های از پیش ساخته (دیوارهای پیش ساخته) به اتاقک‌هایی با جنس‌های مختلف از جمله ساندویچ پانل گفته می‌شود؛ که برای اقامت، انجام کار، نگهبانی و یا... در شرایط آب و هوایی و مکان‌های جغرافیایی استفاده می‌شود.

انواع کانکسconex

از مزیت‌های اصلی کانکس‌ ماموت امکان طراحی متناسب با هر فضا و مکان و بازیافت مواد اولیه می‌باشد. طراحی کانکس شرکت ماموت می‌تواند با توجه به نیاز مشتری تغییر کند و در ابعاد و اندازه‌های مختلف ساخته شود. کانکس می‌تواند به عنوان محل اقامت و سکونت مطرح باشد و جابجایی آن جز امتیازات به حساب می‌آید. از دیگر امتیازات ساخت کانکس‌ها زمان ساخت آن‌ نسبت به سازه‌های ثابت مسکونی است؛ که می‌توان این محصولات را در بازه زمانی بسیار کمتری تولید، و در محل مورد نظر نصب کرد.
استفاده از ساندویچ پانل در تولید و ساخت کانکس‌ها باعث کیفیت هرچه بهتر و مقاومت بیشتر این سازه‌ها در برابر زلزله شده و سبب پایداری بهتر سازه می‌شوند. قابلیت شست و شو کف، دیوارها و سقف نیز از دیگر مزایای پانل ساندویچی در کانکس شرکت ماموت می‌باشد.
مهمترین دلیل استفاده از یک کانکس خاصیت آماده بودن آن و همچنین سرعت نصب بالا و قابل استفاده بودن آن می‌باشد. زیرا فقط کافی است شما یک کانکس را که در حیطه کاری شما می‌باشد، سفارش دهید و در صورت اختصاصی نبودن طرح کانکس و اندازه‌های آن، می‌توانید در کسری از زمان و در طول چند ساعت آن را در محل مناسب نصب نمایید و بلافاصله از آن استفاده نمایید.

دسته کانکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.