اصفهان صنعت
اصفهان صنعت

شرکت اصفهان صنعت توسط مهندسین خلاق اصفهان در سال 1387 در شهر اصفهان تاسیس شد.

این شرکت ابتدا صرفا واردکننده کانکس های پیش ساخته از کشور های خارجی بود اما رفته رفته در سال 1390 اقدام به تولید کانکس در کنار واردات کانکس نمود.

با شدت گرفتن تحریم ها و افزایش قیمت دلار قیمت کانکس های وارداتی این شرکت به سرعت افزایش یافت به صورتی که دیگر قابل رقابت با شرکت های تولید کننده داخلی نبود. پس این شرکت از واردات کانکس صرف نظر کرد و اقدام به افزایش تولید کانکس های خود نمود اما به دلیل عدم تخصص کافی و عدم انعطاف پذیری در این زمینه موفق نبود و تعداد کانکس های این مجموعه در طول سال کمتر از 200 کانکس است که در مقایسه با سایر شرکت ها ، تولید بسیار کمی است

همانطور که در مطالب سایت مشاهده کردید کانکس های ساخته شده با ساندویچ پانل بهترین نوع کانکس است اما هزینه ساخت این کانکس ها بسیار زیاد است و برای مصارف شخصی امکان خرید و سفارش ان وجود ندارد.

بسیاری از مشتریان نیاز به کانکس های اماده دارند که در کمترین زمان ممکن اماده تحویل باشد اما این شرکت به دلیل نداشتن خط انبوه تولید و نداشتن جایگاهی برای انبار کانکس ها امکان براورده کردن نیاز این گونه مشتریان را نداشته.

شرکت های تولید کننده کانکس:

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.