شهرک صنعتی اشترجان

165088-663569

شهرک صنعتی اشترجان واقع در استان اصفهان و شهرستان فلاورجان می باشد که مساحت این شهرک صنعتی 304 هکتار است.
تعداد قراردادهای منعقد شده در این شهرک صنعتی 228 قرارداد است که از این 228 قرارداد 200 واحد به بهره برداری رسیده در این شهرک قرار دارد و 26 طرح در دست ساخت و اجرا می باشد.
این شهرک صنعتی در راه پیشبرد اهداف کشور و اشتغال زایی به پذیرش 6835 شغل رسیده است.همچنین از دیگر دستاوردهای این شهرک صنعتی در استان اصفهان رسیدن به مقام برتر به نسبت دیگر شهرک های صنعتی در سال 1390 بود به طوری که در سال 1390 در میان 300 شهرک صنعتی،شهرک صنعتی اشترجان شهرک نمونه کشور شناخته شد.
دلیل نمونه شدن این شهرک در کشور در درجه اول مکانیزم مدیریتی هیات امنا این شهرک بود به علاوه باید توجه داشت که اکثر ساختنمان ها در این شهرک صنعتی از ساندویچ پانل که دارای 3 لایه بوده و در دو لایه محافظ خود از ورق های آلومینیوم،ورق گالوانیزه،ورق آلوزینک و در لایه میانی و هسته آن از فوم تزریقی پلی یورتان،فوم پلی اورتان و…استفاده می کنند بهره می برد،زیرا با استفاده از این ساندویچ پانل ها تا حد زیادی می توان در وقت،هزینه های حرارتی برودتی،هزینه های نصب و …صرفه جویی کرد و بخاطر مقاومت در برابر رانش زمین و حریق این ساندویچ پانل های ماموت از درجه اطمینان بالاتری نسبت به دیگر محصولات برخوردارند.
فواصل شهرک صنعتی اشتر جان با مرکز استان 32 کیلومتر و تا نزدیکترین شهرستان 15 کیلومتر می باشد.
این شهرک صنعتی که در اصفهان کیلومتر32جاده اصفهان سیمان سپاهان قرار دارد دارای امکانات آب و برق و گاز و تلفن می باشد که در کنار این امکانات کامل اینترنت هم درگاهی است در دسترس.
در این شهرک صنعتی قریب بر 230 شرکت در حال فعالیت هستند و در کل این شهرک سیل عظیمی از جامعه جویای کار را در خود جای داده است.

ساندویچ پنل در فلاورجانشهرک های صنعتی استان اصفهانفروش کانکس در شهرک اشترجانفروش ورق گالوانیزه در شهرک صنعتی اشترجانقیمت ساندویچ پانل در شهرک صنعتی اشترجانساندویچ پانل در شهرک صنعتی اشترجانشرکت کبیر پانل در شهرک صنعتی اشترجانشرکت ماموت در شهرک صنعتی اشترجانورق گالوانیزهورق گالوانیزه رنگی

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.