شهرک صنعتی اشتهارد

اشتهاردض

شهرک صنعتی اشتهارد واقع در استان البرز با مساحتی بالغ بر 1363 هکتار  یکی از بزرگترین شهرک های صنعتی استان البرز در شهر کرج واقع شده است.
این شهرک صنعتی دارای 820 واحد صنعتی بهره برداری شده است و 629 طرح  که در حال ساخت می باشد و تا به امروز 21000 شغل در آن ایجاد شده است که این عدد نشان دهنده عظمت این شهرک صنعتی و پویایی آن می باشد.
در این شهرک صنعتی عظیم از ساندویچ پانل ماموت استفاده شده است که با توجه به بهره گیری از ورق گالوانیزه رنگی می توان گفت هم از نظر ظاهر و از نظر مقاومت و عایق بودن بسیار مناسب اند.

به دلایل زیادی شهرک های صنعتی این چنینی ساندویچ پانل را به عنوان مصالح پیش ساخته خود انتخاب می کنند مثل سبک بودن ساندویچ پانل که از این رو نصب و اجرای ساندویچ پانل سریع تر و راحت تر انجام می پذیرد و یک دلیل عمده دیگر غیر قابل اشتعال بودن این ساندویچ پانل هاست البته همه نوع آن این مزیت را ندارند اما در برخی می توانید خاصیت ضد اشعال بودن را مشاهده کنید که این عمر خود یکی از بهترین مزیت های ساندویچ پانل به شمار می رود.

فواصل حائز اهمیت این شهرک صنعتی :
53 کیلومتر فاصله تا فرودگاه
75 کیلومتر فاصله تا راه آهن
75 کیلومتر فاصله تا مرکزاستان
75 کیلومتر فاصله تا نزدیکترین شهرستان
50 کیلومتر فاصله تا گمرک
1100 کیلومتر فاصله تا نزدیکترین بندر

شهرک صنعتی اشتهارد در اتوبان کرج،محور بوئین زهرا،شهر ماهدشت،شهر اشتهارد، 5 کیلومتر بعد از شهر اشتهارد قرار دارد و از نظر دسترسی به راه های ارتباطی بسیار مناسب است و به همین دلیل کارفرما و کارمند هر دو از راحتی بیشتری برخوردارند.

این شهرک صنعتی گه در فاصله 123 کیلومتری شهر تهران قرار دارد،دارای امکاناتی است از جمله :

  • آب
  • برق
  • گاز
  • تلفن
  • اینترنت
  • پست فشار قوی
  • تصویه خانه فاضلاب

ساندویچ پنل در کرجشهرک های صنعتی استان البرزفروش کانکس در شهرک اشتهاردفروش ورق گالوانیزه در شهرک صنعتی اشتهاردقیمت ساندویچ پانل در شهرک صنعتی اشتهاردساندویچ پانل در شهرک صنعتی اشتهاردشرکت کبیر پانل در شهرک صنعتی اشتهاردشرکت ماموت در شهرک صنعتی اشتهاردورق گالوانیزهورق گالوانیزه رنگی

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.