شهرک صنعتی خوانسار

شهرک صنعتی خوانسار

شهرک صنعتی خوانسار

 

1-73شهرک صنعتی خوانسار در مساحت 69 هکتار است،این شهرک صنعتی که در استان اصفهان قرار دارد در شهرستان خوانسار موفق شده است تا با جذب سرمایه گذار های زیادی در زمره شهرک های صنعتی تازه کار که در پیشبرد اهداف خود موفق بوده اند قرار گیرد.
شهرک صنعتی خوانسار با هدف پیشبرد اهداف ملی وارد عرصه صنعت شده است که دو هدف در این بین از همه بیشتر اهمیت دارد،اول اشتغال زایی و دوم پیشرفت صنعت در کشور.
شهرک صنعتی خوانسار از 69 هکتار تمام آن 69 هکتار را به فاز عملیاتی خود انتقال داده است که از این 69 هکتار عملیاتی 39 هکتار آن در زمره بخش صنعتی این شهرک صنعتی قرار دارد.
تعداد واحدهای به بهره برداری رسیده این شهرک 19 واحد است که تقریبا اکثر این واحد های صنعتی از ساندویچ پانل ماموت بهره می برند،شرکت ماموت یکی از شرکت های سازنده سازه های پیش ساخته است که به دلیل قدمت بالای فعالیت این شرکت و اعتمادی که از محصولات این شرکت برای مردم ایجاد شده است یکی از محبوب ترین و مطمئن ترین شرکت های توزیع ساندویچ پانل است.
ساندویچ پنل در انواع مختلف با کاربردهای مختلف تولید می شود و در کل دو لایه محافظ از ورق آلوزینک،ورق آلومینیوم یا ورق گالوانیزه دارد و در هسته آن از مواد مختلفی استفاده می شود که بسته به مواد هسته ساندویچ پانل نوع آن تغییر می کند.

 • ساندویچ پانل دیواری
 • ساندویچ پانل سقفی
 • ساندویچ پانل اتاق تمیز
 • ساندویچ پانل سردخانه ای
 • ساندویچ پانل پشم سنگ
 • ساندویچ پانل پشم شیشه
 • ساندویچ پانل پلی استایرن
 • ساندویچ پانل پلی یورتان

این شهرک صنعتی که در خوانسارکیلومتر5جاده خوانسارگلپایگان قرار دارد دارای امکانات برق،گاز و تلفن است،فاصله این شهرک صنعتی تا مرکز استان 162 کیلومتر و تا نزدیکترین شهرستان 5 کیلومتر می باشد.
در این شهرک صنعتی 34 قرار داد منعقد شده است و 5 طرح در حال ساخت و ساز وجود دارد،این شهرک صنعتی با پیشرفت روز افزونش 328 شغل تا کنون ایجاد کرده است.

ساندویچ پنل در شهرستان خوانسارشهرک های صنعتی استان اصفهانفروش کانکس در شهرک صنعتی خوانسارفروش ورق گالوانیزه در شهرک صنعتی خوانسارقیمت ساندویچ پانل در شهرک صنعتی خوانسارساندویچ پانل در شهرک صنعتی خوانسارشرکت کبیر پانل در شهرک صنعتی خوانسارورق گالوانیزهورق گالوانیزه رنگیورق گالوانیزه در اصفهانورق گالوانیزه در هشرک صنعتی خوانسار

معرفی برترین تولیدکننده سال 1395:
 • شرکت ماموت بزرگ ترین تولید کننده ساندویچ پانل در خاورمیانه

  شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است اطلاعات بیشتر اطلاعات بیشتر لیست قیمت لیست قیمت