شهرک صنعتی نجم آباد

1161856

شهرک صنعتی نجم آباد که بالغ بر 20 سال معلق بود،در تاریخ 96/2/12 کلنگ زنی شد.
شهرک صنعتی های فراوانی از دولت تدبیر به بعد کلنگ زنی شده است یا در صورت ورشکست شروع دوباره شروع به فعالیت کرده اند که این شهرک یکی از آن دست آوردهه می باشد.
شهرک صنعتی نجم آباد یکی از پنجمین شهرک صنعتی دولتی است و یکی از 6 شهرک صنعتی ای که به حالت تعلیق در آمده بودند و در حال حاضر شروع به فعالیت در استان البرز کرده و کلنگ زنی شده اند.
عملیات عمرانی شهرک صنعتی نجم آباد به صورت رسمی از ماه مبارک شعبان شروع خواهد شد.
شهرک صنعتی نجم آباد دارای 500 هکتار مساحت است که امید می رود که مانند فاز یک این شهرک صنعتی به مساحت 80 هکتار،بقیه فازهای این شهرک صنعتی نیز راه اندازی شوند و مورد استقبال سرمایه گذاران قرار گیرند زیرا شهرک های صنعتی استان البرز از موقعیت صنعتی بسیار خوبی برخوردارند.
فاز اول این شهرک صنعتی حدودا 400 میلیارد ریال سرمایه لازم دارد زیرا هر متر مکعب شهرک صنعتی 1 میلیون هزینه برای ساخت نیاز دارد.
این شهرک صنعتی به دلیل شرایطی که برای پذیرش سرمایه گذار در نظر گرفته است(پذیرش صنایع با فناوری بالا و دوست دار محیط زیست که مصارف آن ها از آب کم باشد) احتمال می رود که پذیرای مشاغل و صنایع تولیدی باشد.

به دلیل اینکه در صنایع تولیدی با استفاده از ساندویچ پانل های دیواری و سقفی ماموت می توانیم به تکنولوژی مناسب با نصب و طراحی و اجرای ساده دست یابیم می توان گفت که ساندویچ پانل پیش ساخته بهترین گزینه است زیرا ضد آتش هم در انواع این ساندویچ پانل موجود است و ورق های این ساندویچ پانل قابل انتخاب بوده که ورق گالوانیزه در آن ها از اهمیت بیشتری برخوردار است زیرا عمومیت بیشتری دارد.

ساندویچ پانل پشم سنگ یکی از انواع ساندویچ پانل است که ما به تولیدی ها پیشنهاد می کنیم زیرا می تواند با جلوگیری از پخش آتش از پیش روی آن و آتش سوزی کارخانه ها و شرکت ها را در امان نگه دارد.
جذب نیرو در فاز 1 این شهرک صنعتی که از نظر ترانزیتی در موقعیت مناسبی قرار دارد تا به امروز حدود 15000 نفر تخمین زده شده است.

ساندویچ پنل در نجم آبادشهرک های صنعتی استان البرزفروش کانکس در شهرک نجم آبادفروش ورق گالوانیزه در شهرک صنعتی نجم آبادقیمت ساندویچ پانل در شهرک صنعتی نجم آبادساندویچ پانل در شهرک صنعتی نجم آبادشرکت کبیر پانل در شهرک صنعتی نجم آبادشرکت ماموت در شهرک صنعتی نجم آبادورق گالوانیزهورق گالوانیزه رنگی

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.