شهرک صنعتی هشتگرد

52140
شهرک صنعتی هشتگرد در استان البرز و شهرستان ساووجبلاغ در سال 1367 در شهر هشتگرد تاسیس شد.

شهرک صنعتی هشتگرد که در شمال شهرک ولیعصر از شرق به غرب و در امتداد اتوبان تهران-قزوین قرار گرفته است یکی از بزرگترین شهرک های صنعتی ایران می باشد.
این شهرک صنعتی با مساحت 250 هکتار در فاصله 90 متری پایتخت واقع شده است که این عمر خود دلیلی است برای فعالیت به صورت کارمند و یا کارفرما در این شهرک صنعتی است.

در این شهرک 150 واحد صنعتی مشغول به کار هستند که توسط ساندویچ پانل ماموت خود را از نظر امنیتی بخاطر استقامت بالای این ساندویچ پانل ها به طوری که در برابر رانش زمین و زلزله،باد،آتش،مواد شیمیایی و… مقاوم هستند،در اصل بیمه می کنند. این ساندویچ پانل ها با فواید بسیار در نصب اجرا و بازرسی  به عنوان مصالح ساختمانی پیش ساخته بسیار مناسب است،به علاوه ورق گالوانیزه که در این ساندویچ پانل ها استفاده می شود نیز نقطه قوت دیگر این ساندویچ پانل هاست.
در این شهرک صنعتی که بیش از 10000 نفر مشغول به کار هستند بسیاری از نیازمندی های شغلی شهرستان ساووجبلاغ تامین شده و کمک شایانی به اشتغال زایی این شهرستان شده است و یا شاید بتوان گفت دلیل این مهم که هشتگرد شهری است با موقعیت شغلی تقریبا زیاد این است.
این شهرک با توجه به قرار گرفتن در مسیر شاهراه ارتباطی و امکانات زیر بنایی خود، از ابتدا مورد توجه تولید کنندگان قرار گرفته است زیرا این نزدیک بودن به شاه راه ها باعث سهولت و مقرون به صرفه بودن ورود و خروج اجناس می شود،به علاوه به زودی ایستگاه های مترو هشتگرد شروع به کار می کنند و این امر باعث رفت و آمد راحت تر کارمندان و کارگران در سطح شهر می شود.

ورق گالوانیزه رنگیورق گالوانیزهقیمت ساندویچ پانل در شهرک صنعتی هشتگردفروش کانکس در شهرک صنعتی هشتگردساندویچ پنل در کرج شرکت کبیر پانل در شهرک صنعتی هشتگردساندویچ پانل در شهرک صنعتی هشتگردساندویچ پنل در هشتگرد شرکت کبیر پانل در شهرک صنعتی هشتگردشهرک صنعتی هشتگردشرکت ماموت در شهرک صنعتی هشتگردشهرک های صنعتی استان البرزفروش ورق گالوانیزه در شهرک صنعتی هشتگرد

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.