ساندویچ پانل

ساندویچ پانل چیست

برای آشنایی با مشخصات فنی ساندویچ پانل در آغاز کار باید بدانیم که ساندویچ پانل چیست؟
پانل ها یا acp متشکل ازترکیب بسیار سبک که از دو طرف لایه عایقی را در بر گرفته و این عایق می تواند از جنس پلی اورتان، پلی استایرن، پشم شیشه، پشم سنگ، اکس پی اس می باشد.ویژگی های منحصر به فرد ساندویچ پانل ها سبب کارایی بالای آنها شده، بطوریکه در موارد مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از آنها در موادی چون سردخانه ها، سالن های ورزشی، سازه های پیش ساخته، ویلا ها، پوشش سقف و پوشش دیوار یک سازه، کانکس، کانتینر ها، استخرها و … کاربرد بسیاری دارد. پنل ها مزایای بسیاری دارند از جمله ویژگی های مهمی که باعث شده پنل ها بسیار مورد توجه عموم قرار بگیرد این است که قابل بازیافت به محیط زیست هستند و باعث آلودگی محیط نمی شوند. در یک پانل فوم میان دو ورق بصورت فشرده تزریق شده و سبب جلوگیری از ورود هوای گرم و سرد، رطوبت، حشرات موذی و … به داخل یک سازه می شود.
برای آشنایی با  اندازه و ابعاد ساندویچ پانل مطالب زیر را مطالعه نمایید.

 

ورق های ساندویچ پانل

جنس ورق های یک پنل از آلومینیوم، آلوزینک، گالوانیزه می باشد.در مقایسه با ساندویچ پانل سقفی با ساندویچ پانل دیواری می توان گفت،جنس ورقهای ساندویچ پانل سقفی از آلوزینک می باشد که شامل ترکیباتی نظیر روی، سیلیکون، آلومینیوم بوده و ضخامتشان بین ۴ الی ۱۰ سانتی متر و طولشان از ۲ تا ۱۲ متر می باشد، عرض آنها برابر ۱٫۱۶ سانتی متر و عرض مفیدشان برابر ۱٫۰۱ سانتی متر است. ضخامت ساندویچ پانل دیواری بین ۴ تا ۱۵ سانتی متر متغییر بوده و دارای عرضی به اندازه ۱٫۰۸ سانتی متر و عرض مفیدی برابر ۱٫۰۱ سانتی متر است. وزن ساندویچ پانل ها بر اساس موادی که در تهیه آنها بکار رفته و وزن عایق و ورق بکار رفته متفاوت است.

 

انواع ساندویچ پانل

پانل dns
مدل شیاردار یا dnd
مدل پیچ مخفی یا pro

 

از موارد نام برده بالا مدل پیچ مخفی به چند دسته تقسیم می شود:

پیچ مخفی شیار درشت rp3
پیچ مخفی بدون شیار rpo
پیچ مخفی میکرو dns

 

شرکت ماموت

این شرکت با بهره مندی از دانش نیروی کار کارآزموه و با استفاده از مجهزترین دستگاه های تولید ساندویچ پانل توانسته طی سالهای طولانی انواع ساندویچ پانل را تولید کند و با نصب سریع و راحت آنها به نیاز مشتریان خود پاسخ گوید.
تحویل فوری ساندویچ پانل در کمترین زمان ممکن از ویژگی های بارز شرکت ماموت است که توانسته براحتی با برنامه ریزی دقیق به اهداف خود که مهمترین آن جلب رضایت مشتری است دست یابد. قیمت نصب ساندویچ پانل با توجه به مواردی متفاوت است که برای آگاهی از آن می توانید به سایت مراجعه نمایید.

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • شرکت ماموت بزرگ ترین تولید کننده ساندویچ پانل در خاورمیانه

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است اطلاعات بیشتر لیست قیمت