ساندویچ پانل در اذربایجان غربی

ساندویچ پانل ماموت در استان آذربایجان غربی:

در این مقاله در مورد تولیدکنندگان ساندویچ پانل و کناف در استان اذربایجان غربی – ارومیه توضیح داده شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تولیدکنندگان ساندویچ پانل و کناف در استان اذربایجان غربی – ارومیه می‌توانید با ما در این مقاله همراه باشید.

ساندویچ پانل در ارومیه هنوز نیاز به معرفی دارد. در این شهر می توان با شناخت ساندویچ پانل، صنعت ساخت و ساز را در این شهربه پیشرفت فراوانی رساند. که با وجود ساندویچ پانل ماموت در سازه های این شهر بخصوص در شهرک های صنعتی می توان خیالی آسوده از بابت امنیت و ایمنی در سازه‌ها داشت. ساندویچ پانل در شهر ارومیه از بهترین مصالح ساختمانی است.که می تواند با مصالح ساختمانی سنتی گذشته رقابت کند. و بدون شک در این رقابت پیروز میدان ساندویچ پانل ماموت است.

ساندویچ پانل‌ها به صورت:

ساندویچ پانل های سقفی و دیواری در بین ساندویچ پانل‌ها توسط شرکت ماموت با کیفیت بیشتری ارائه می شوند. و همچنین ساندویچ پانل ماموت دارای مرحله بازرسی است که مرحله بازرسی ساندویچ پانل یا همان بررسی فقط توسط شرکت ماموت برای مشتریان فراهم آمده است. بررسی ساندویچ پانل به این صورت است،که بعد از نصب،بازرس شرکت ماموت برای بازرسی ساندویچ پانل ماموت در ارومیه در محل حاضر می شود و به تمام پروژه و همچنین تک تک ساندویچ پانل‌ها و یا  دیوار و سقف‌ها رسیدگی می کند و در صورت هرگونه مشکل آن را حل کرده و به امور مربوطه رسیدگی می کند، و پس از اطمینان از سلامت سازه آن را به مشتری تحویل می دهد.

ساندویچ پانل های ماموت در انواع ساندویچ پانل:

  • ساندویچ پانل گالوانیزه
  • ساندویچ پانل آلوزینک
  • ساندویچ پان آلومینیوم
  • ساندویچ پانل با پوشش فایبرگلاس
  • ساندویچ پانل طرح چوب

وجود دارند که این موارد گفته شده از انواع ساندویچ پانل هستند. که از نظر دو لایه محافظ هسته ساندویچ پانل این نام‌ها را گرفته اند. ساندویچ پانل شفاف که در لایه های محافظ آن برای پوشش از ، شیشه و یا پلی کربنات استفاده می شود.ساندویچ پانل های فوق از نظر لایه های محافظ در ساندویچ پانل نامگذاری شده اند . ولی ساندویچ پانل از انواع مختلفی نیز تشکیل می شوند: به طور مثال ساندویچ پانل های ذیل از نظر هسته ساندویچ پانل این نام‌ها را گرفته اند :

  • ساندویچ پانل پلی اورتان که به عنوان عایق در این ساندویچ پانل از فوم تزریقی پلی اورتان استفاده شده است. این نوع عایق صوتی و حرارتی بسیار بهتری می باشند. ساندویچ پانل پلی اورتان خود به دو نوع تقسیم می‌شود. پایه پلی استر،پایه پلی اتر ساندویچ پانل با فوم پلی اورتان بدلیل دو برابر بهره وری انرژی نسبت به پلی استایرن در رده بهترین ساندویچ پانل ها به لحاظ خواص مکانیکی و حرارتی قرار دارد. عایق استفاده شده از نوع پلی یورتان سخت است. که این ساختار پلی اورتان را در ردیف بهترین عایق‌های حرارتی قرار می‌دهد. در ساندویچ پانل پلی اورتان امکان تغییر خواص عایق برای کاربرد های گوناگون وجود دارد به عنوان مثال به وجود آوردن پوشش ضد خوردگی حالت ارتجاعی و لاستیکی (الاستومری) تبدیل به فوم سخت به عنوان عایق عالی
  • ساندویچ پانل در آذربایجان غربی از نوع پلی استایرن که در این ساندویچ پانل از فوم تزریقی پلی استایرن برای ساخت هسته ساندویچ پانل استفاده شده است.
  • ساندویچ پانل پشم شیشه که در این ساندویچ پانل ماموت از عایقی با الیاف پشم شیشه برای تهیه ساندویچ پانل استفاده می شود.تا بتوان در برابر حرارت بیشترین مقاومت را در ساندویچ پانل ایجاد کرد
  • ساندویچ پانل پشم سنگ از الیاف پشم سنگ که نوعی از الیاف است،که از سنگ بازالت تهیه می شود که سنگی است آتش فشانی که این عایق نیز مانند: پشم شیشه در برابر حرارت بسیار مقاوم است،تا جایی که ساندویچ پانل نسوز نام گرفته است.

ساندویچ پانل ماموت در آذربایجان غربی از نوع XPS که در تهیه آن از فوم تزریقی بسیار نازک و فشرده XPS استفاده می شود که فوم فوق بسیار با دوام و در عین حال سبک و کم حجم است و با طول عمر  بالایی که دارد می توان آن را در بیشتر مصارف استفاده کرد. به این ترتیب تمام ساندویچ پانل های ذکر شده را می توانید از نمایندگی های ساندویچ پانل ماموت در آذربایجان غربی تهیه کنید .و از ساندویچ پانل در آذربایجان غربی بهره ببرید.

باید توجه داشت که دو نوع دیگر به نام :ساندویچ پانل سردخانه ای و ساندویچ پانل اتاق تمیز نیز وجود دارند. در اکثر مکان های این شهر از سازه های آماده همچون ساندویچ پانل ، کناف، کانکس، اسکلت فلزی، پوشش سوله و دیوار پیش ساخته استفاده شده است.اکثر سازه‌ها و کارخانه های شرکت های شهرک های صنعتی های این استان دارای پوشش ساندویچ پانل هستند و جهت ساخت سوله های خود از اسکلت فلزی شرکت ماموت استفاده نموده اند.

مجتمع  صنعتی ماموت با چندین دهه تجربه موفق وبا ارائه محصولات آماده با کیفیت بالا مانند سازه‌های پیش ساخته توانسته بازارهای ایران و خاورمیانه را در اختیار بگیرد.

موقعیت جغرافیایی استان آذربایجان غربی:

استان آذربایجان غربی، از دیرباز یکی از مراکز مهم سیاسی و اقتصادی کشور و معبر نفوذ اقـوام مختلـف و محـل نـزاع امپراتـوری‌هـای عصر باستان و کشورهای معاصر بشمار می‌رفته است.ارومیه یکی از کلان‌ شهرهای ایران، مرکز استان آذربایجان غربی و شهرستان ارومیه در شمال غربی ایران که در منطقه آذربایجان واقع شده است.

استان آذربایجان غربی به مرکزیت ارومیه یکی از ۳۱ استان ایران است. از لحاظ جمعیت و وسعت ، این استان هشتمین استان پرجمعیت ایران  و سیزدهمین استان بزرگ کشور محسوب می‌شود. این استان دارای چندین شهرک صنعتی در شهر های مختلف است،از مهم‌ترین این شهرک‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

شهرک صنعتی ارومیه، خوی ،سلماس ، نقده ،مهاباد ،اشنویه ،بوکان ،میاندوآب ،شاهین دژ ،ماکو ،پیرانشهر ،سردشت ، تکاب، شوط.

وضعیت اقتصاد این استان معمولا بر پایه کشاورزی است،علاوه بر این وجود ایلات بخش دامداری این استان را قوت بخشیده است.این استان نیز مانند:اکثر استان‌های دیگر دارای معادنی است،اما وضعیت تعداد این معدن نسبت به دیگر استان‌ها کم است.از جمله معدن این استان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: معادن استان آذربایجان غربی، معدن مصالح و سنگ های ساختمانی، گرانیت،میکا،زرنیخ، تالک، تراورتن، طلا، خاک نسوز و پوکه معدنی اشاره کرد.

استان آذربایجان غربی یکی از مناطق کوهستانی کشور است، که توپوگرافی متنوع و گسترده‌ای را داراست. در سراسر ناحیه هم مرز آن با کشور ترکیه و عراق‌، کوههای مرتفع برف‌ گیری از شمال به جنوب کشیده شده است.کناره شرقی این استان دریاچه ارومیه قرار گرفته است. بر اساس آخرین سرشماری سال ۹۰ جمعیت این استان از مرز ۳ میلیون نفر گذشت. تقریبا ۴ در صد جمعیت کشور را استان آذربایجان غربی به خود اختصاص داده است .و هشتمین استان کشور از لحاظ جمعیت می باشد. استان آذربایجان غربی به علت قرار گرفتن در عرض جغرافیایی نسبتا بالا و وجود کوههای بلند در آن، استانی سردسیر است. دمای هوای این استان در تابستان معمولا از ۴۰ درجه سانتی گراد تجاوز نمی کند و در زمستان گاهی به ۳۰- درجه نیز می رسد آب و هوای این استان در زمستان بسیار سرد وبارش برف سنگین است. این استان یکی از مناطق مستعد کشاورزی می باشد و علاوه بر این وجود ایلات و عشایر در دامداری استان نقش قابل توجهی دارد. این استان از نظر بهره‌برداری منابع معدنی نسبت به دیگر استانهای کشور در وضعیت مطلوبی قرار ندارد.

بررسی ترکیب کارگاه های موجود  نیز نشان می‌دهد که دو گروه صنعتی کانیهای غیرفلزی و غذایی – داروئی در بین سایر صنایع بالاترین تعداد میزان اشتغال را دارد. از جمله معادن این استان می‌توان معدن مصالح ساختمانی و سنگهای ساختمانی، گرانیت، میکا، زرنیخ، تالک، تراورتن، طلا، خاک نسوز و پوکه معدنی را برشمرد. پتانسیل‌های استان آذربایجان‌ غربی با برخورداری از موقعیت ممتاز جغرافیایی به دلیل هم‌مرز بودن با ۳ کشور عراق، ترکیه و جمهوری ‏آذربایجان و نزدیکی به کشور ارمنستان از یک‌سو و تنوع قومیتها، وسعت کوهستانی، منطقه مستعد برای کشاورزی‏ و دامداری و مبادلات مرزی از سوی دیگر، از توانمندیهای اقتصادی بسیار مناسبی برخوردار ساخته است. موقعیت ممتاز و منحصر به فرد استان آذربایجان‌ غربی، ظرفیت‌‏ها و پتانسیل‌های ویژه ای نصیب این استان کرده است.

استان آذربایجان با بهره مندی از ۶ بازارچه و ۸ گمرک مـرزی در مرز مشترک با سه کشور ، عبور تنها راه ترانزیتی جاده‌‌ای و راه‌آهن کشور به ترکیه و اروپا از استان و استقرار بر روی کریدور شرقی و غربی ، عبور خط لوله گاز ایران- ترکیه- اروپا از استان برای صدور و ترانزیت نفت و گاز، وجود فرودگاه بین المللی ارومیه و فرودگاه خوی و فرودگاه در حال احداث ماکو، وجود منطقه آزاد تجاری صنعتی ماکو و منطقه ویژه اقتصادی سلماس موقعیت اقتصادی ویژه ای را از آن خود کرده است.

از جمله موارد استفاده کانکس در این شهر می‌توان کانکس های نگهبانی یا کانکس های bts  که در سراسر شهر برای استفاده شهروندان قرار گرفته اشاره کرد.اکثر سازه‌ها و کارخانه های شهرک های صنعتی این استان دارای پوشش ساندویچ پانل هستند و از اسکلت فلزی شرکت ماموت جهت ساخت سوله های خود استفاده کرده اند. از جمله شرکت های ارائه دهند محصولات آماده مانند ، ساندویچ پانل، دیوار پیش ساخته، سوله و اسکلت فلزی و … شرکت ماموت است که با چندین دهه تجربه توانسته بازار ایران و خاورمیانه را در اختیار خود بگیرد. از جمله شهر های مهم این استان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

شهرستان اشنویه ، ارومیه ، بوکان ، پیرانشهر ، تکاب ، خوی ، چالدران ، چایپاره ، شوط ، پلدشت ، سردشت ، سلماس ، شاهین دژ ، ماکو ، مهاباد ، میانواب  و نقده

برای مشاهده پروژه های ساندویچ پانل ماموت در سراسر کشور کلیک کنید.

نمایندگی مجتمع صنعتی ماموت در آذربایجان غربی:

نمایندگی ساندویچ پانل ماموت در سطح کشور و در شهرستان های مختلف اعم از :

شهرستان ارومیه،شهرستان اشنویه ، شهرستان نقده  ،شهرستان پیرانشهر، شهرستان خوی، شهرستان چالدران ، شهرستان سردشت ، شهرستان سلماس ، شهرستان صایین‌ دژ (شاهین دژ) ، شهرستان ماکو ، شهرستان مهاباد ، شهرستان میاندوآب، شهرستان بوکان

نمونه ای از اسامی  شهرک‌ها و نواحی  صنعتی:

استان ناحیه صنعتی میرآباد، ناحیه صنعتی باروق ، شهرک صنعتی ارومیه ۱، شهرک صنعتی ارومیه ۲ ، شهرک صنعتی ارومیه ۳، شهرک فن آوری الکترونیک و صنایع غذایی ارومیه

و دهها شهرک صنعتی دیگر نمایندگی شرکت ماموت در شهرستان های استان آذربایجان غربی :

بوکان، مهاباد، میاندوآب، سلماس، نقده، پیرانشهر، تکاب، ماکو، سردشت، شاهیندژ، اشنویه، قره ضیا الدین  ارومیه، خوی

جهت کسب اطلاعات بیشتر از لیست تولید کنندگان ساندویچ پانل به صفحه مربوطه در سایت ساندویچ پانل سازان مراجعه فرمایید.

از همراهی شما سپاسگزاریم

دسته استانبرچسب ها , , , ,