ساندویچ پنل سقفی

ساندویچ پنل سقفی

انواع ساندویچ پنل سقفی

 ساندویچ پانل سقفی ساده

ساندویچ پانل سقفی پیچ مخفی

 

موارد استفاده از ساندویچ پانل سقفی

پوشش سقف و دیوار سوله

• پوشش دیوار و سقف انبار و سیلو

• پوشش سقف و دیوار سوله های ورزشی

پوشش سقف و پوشش دیوار انواع کانتینر حمل و نقل

• پوشش سقف و دیوارهای سردخانه های ثابت و متحرک

پوشش دهی سقف و دیوار ساختمان های پیش ساخته

• پوشش دهی سقف و دیوارهای  انواع کانکس از جمله کانکس های پیش ساخته

 

ورق های پانل

ورق آلومینیوم

ورق آلوزینک

ورق گالوانیزه رنگی یا بی رنگ

 

ویژگی های ساندویچ پانل

یک پانل مناسب و استاندارد در تمامی شرایط آب و هوایی و در هر نوع اقلیمی قابل استفاده می باشد. در تمامی مناطق مسکونی و غیر مسکونی، تمامی کارخانه ها، پوشش سقف و دیوار سوله ها و سازه های فضایی و … کاربرد فراوان دارد. پنل ها جهت استفاده در این موارد زمان بسیار کوتاهی لازم داشته و با استفاده از آنها برای ساخت سازه، هزینه بسیار کمتر از زمانی است که از مصالح سنتی استفاده می شود. آنها دارای مقاومت بالایی بوده و در برابر حوادثی نظیر رانش زمین کاملا ایمن می باشند.

طرح های متنوع و مختلف آن سبب می شود هرکسی با هر نوع سلیقه ای، آنچه مورد پسندش واقع می شود تهیه کند. سبکی و راحتی آنها در جابجایی و نصب ساندویچ پانل در مکان مورد نظر از ویژگی های بارز آن هاست. ساندویچ پانل ها قابلیت انعطاف پذیری بالایی داشته و عایق بسیار قوی در برابر حرارت، سرما، گرما، رطوبت و … می باشند.

 

شرکت ماموت

شرکت ماموت با استفاده از دانش کارشناسانی مجرب و متخصصین در تولید ساندویچ پانل سقفی و ساندویچ پانل دیواری، توانسته در کمتر از 7 روز کاری با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه، پانل هایی قابل بازیافت، قابل شستشو، مناسب برای تمامی شرایط آب و هوایی، مقاوم در برابر زلزله و حوادث طبیعی یا غیر مترقبه و … تولید نموده و با تنوع رنگ و طرح های بسیار رضایت شما مشتریان عزیز را جلب نماید.

معرفی برترین تولیدکننده سال 1395:
  • شرکت ماموت بزرگ ترین تولید کننده ساندویچ پانل در خاورمیانه

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است اطلاعات بیشتر اطلاعات بیشتر لیست قیمت لیست قیمت