شهرک صنعتی خوارزمی

خوارزمی

در شهرستان پاکدشت واقع در استان تهران شهرک صنعتی خوارزمی قرار دارد. شهرک صنعتی خوارزمی بالغ بر 344 هکار مساخت دارد که در این شهرک 45 واحد در حال فعالیت هستند.
در بخش صنعتی،شهرک صنعتی خوارزمی توانسته است تا به درجات بالایی رسیده و با ایجاد 871 شغل گامی بزرگ در جهت اشتغال زایی و جذب نیرو بردارد.
تعداد قراردادهایی که در این شهرک بسته شده 178 و تعداد طرح های در حال ساخت 57 طرح می باشد
در این بین لازم به ذکر است که ساندویچ پانل دیواری و سقفی یکی از موارد بسیار حائز اهمیت در شهرک های صنعتی و سوله ها و ساختمان های صنعتی می باشد. در این ساندویچ پانل ها بسیار از انواع ورق گالوانیزه، آلوزینک و آلومینیوم استفاده می شود که برای شهرک های صنعتی ورق گالوانیزه ماموت بیشتر توصیه می شود.
شهرک صنعتی خوارزمی واقع در استان تهران و شهرتان پاکدشت را به آدرس کیلومتر 50 بزرگراه اما رضا(ع) است.

ساندویچ پنل در پاکدشتشهرک های صنعتی استان تهرانفروش کانکس در شهرک خوارزمیفروش ورق گالوانیزه در شهرک صنعتی خوارزمیقیمت ساندویچ پانل در شهرک صنعتی خوارزمیساندویچ پانل در شهرک صنعتی خوارزمیشرکت کبیر پانل در شهرک صنعتی خوارزمیشرکت ماموت در شهرک صنعتی خوارزمیورق گالوانیزهورق گالوانیزه رنگی

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.