شهرک صنعتی نجف آباد 2

1466452150DSC00771
شهرک صنعتی نجف آباد 2 که در سال 1386 در 240 هکتار  در استان تهران و شهرستان نجف آباد تاسیس شد با پتانسیل بالا برای اشتغال زایی و پیشبرد صنعت در کشور با یک مشکل مواجه است و آن هم مشکل ورودی و دسترسی به این شهرک می باشد.
شهرک صنعتی نجف آباد 2 که در حال رشد است با حل شدن مشکل دسترسی به شهرک با سرعت هر چه بیشتر رشد خواهد کرد اما در حال حاضر می توان به رکود این شهرک صنعتی اشاره کرد.
این شهرک صنعتی که روز به روز در حال پیشرفت است در آن می توان از ساندویچ پانل استفاده کرد تا از استقامات و ماندگاری بالای این سازه پیش ساخته اطمینان داشت.زیرا در این نوع از مصالح پیش ساخته که بیشتر برای مراکز صنعتی شهرک های صنعتی و ساختمان ها و سوله های صنعتی و شیمیایی استفاده می شود به دلیل داشتن سه لایه که دو لایه پوششی آن را میتوان ورق گالوانیزه،ورق آلوزینک،ورق آلومینیوم به انتخاب خود استفاده کنید و از فواید بسیار زیاد این ساندویچ پانل های ماموت بهره برد.
این شهرک صنعتی با داشتن خبرنامه مسیر را برای کارمندان و مالکان هموار کرده است زیرا تمام اطلاعات لازم در این شهرک را در بر دارد و از تمام اخبار کارکنان و مالکان را با خبر مب کند.این شهرک صنعتی برای هزینه شارژ و …خود یک جریمه تعیین کرده است که در صورت قصور از طرف هر یک از مالکان و پرداخت دیر هنگام،تمام معوقه ها شامل جریمه ای معادل 30% خواهند شد.
امکانات شهرک صنعتی نجف آباد 2 شامل استخر،برنامه نرمش صبحگاهی،تصویه خانه،شبکه فاضلاب پساب شهر و عملیات مانور و اطفاء حریق از لحظه صفر آتش سوزی،تست سلامت جسمی یه صورت رایگان توسط پزشک برای پرسنل و همچنین برنامه پاک سازی و جمع آوری زباله شهرک توسط کارمندان و افراد داوطلب می باشد.
از کارخانجات مهم شهرک صنعتی نجف آباد 2 به سامان ذوب اسپادانا می توان اشاره کرد.

ساندویچ پنل در نجف آّبادشهرک های صنعتی استان اصفهانفروش کانکس در شهرک نجف آباد 2فروش ورق گالوانیزه در شهرک صنعتی نجف آباد 2قیمت ساندویچ پانل در شهرک صنعتی نجف آباد 2ساندویچ پانل در شهرک صنعتی نجف آباد 2شرکت کبیر پانل در شهرک صنعتی نجف آّباد2شرکت ماموت در شهرک صنعتی نجف آباد 2ورق گالوانیزهورق گالوانیزه رنگی

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.