شهرک صنعتی پرند

 

IMG13013159

شهرک صنعتی پرند یکی از شهرک های صنعتی استان تهران/شهرستان تهران است که مساحت کلی آن 358 هکتار می باشد.
در این شهرک صنعتی که حدود 448 قرار داد منعقد گردیده . 268 طرح در حال ساخت است،بسیاری از واحدهای صنعتی بخاطر مزایای خوب ساندویچ پانل ماموت اعم از ضد حریق،عایق قوی حرارت،مقاومت بالای این ساندویچ پانل های پیش ساخته در برابر زلزله،از این مصالح ساختمانی پیش ساخته بهره برده اند.
همان طور که میدانید وجود شهرک های صنعتی که خارج از شهرها تاسیس می شود کمکی شایان در جهت اشتغال زایی و همچنین پیشبرد صنایع کشور است و این شهرک صنعتی پپرند هم تلاش خود را برای این مهم انجان داده و تا به امروز حدود 3737 شغل را ایجاد کرده است.
این شهرک صنعتی با 142 واحد صنعتی در آن تا فرودگاه 15 کیلومتر،تا راه آهن 500 کیلومتر،تا مرکز استان 40 Km و تا نزدیکترین شهرستان 2 کیلومتر فاصله دارد.
امکانات این شهرک صنعتی که در آن بسیار از ورق گالوانیزه استفاده شده شامل آب و تلفن می شود.
شهرک صنعتی پرند واقع در استان تهران در کیلومتر 40 جاده ساوه،10 کیلومتری رباط کریم در باند جنوبی جاده قرار دارد لازم به ذکر است که این شهرک صنعتی با گمرک 20 کیلومتر فاصله دارد.

ساندویچ پنل در پرندشهرک های صنعتی استان تهرانفروش کانکس در شهرک پرندفروش ورق گالوانیزه در شهرک صنعتی پرندقیمت ساندویچ پانل در شهرک صنعتی پرندساندویچ پانل در شهرک صنعتی پرندشرکت کبیر پانل در شهرک صنعتی پرندشرکت ماموت در شهرک صنعتی پرندورق گالوانیزهورق گالوانیزه رنگی

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.