ویدیو آموزش نصب پانل

یکی از ویژگی های مهمی که ساندویچ پانل را از سایر سازه ها متمایز میکند سهولت نصب است . این پانل به راحتی و سرعت میتواند نصب شود البته در نصب ساندویچ پانل باید به نکاتی توجه نمود که میتوانید در این صفحه(نکات مهم در نصب ساندویچ پانل) بخوانید.

 

در عین سهولت در نصب به دلایلی که در زیر مشاهده میکنید پیشنهاد میشود که نصب توسط نصابان معتبر انجام شود:

 

  • کیفیت بالای نصب: نصابانی که در سایت معرفی شده اند دارای چندین سال تجربه در نصب ساندویچ پانل هستند و پانل های نصب شده توسط این افراد دارای عمر مفید بالایی میباشند.
  • کاهش هزینه ها: در نصب پانل میزان بسیار کمی دور ریزی پانل وجود دارد. اما درصورتی که توسط افراد مجرب نصب نشود میزان دور ریزی و در نهایت هزینه ساخت بسیار افزایش خواهد یافت
  • تضمین:یکی از مزیت های نصب ساندویچ پانل توسط افراد مجرب و معتبر میتوان به تضمینی اشاره کرد که پس از انجام کار داده میشود. درصورتی که پانل در مدت معینی پانل های نصب شده دچار مشکل شود ، تعمیر خواهند شد.

جهت دریافت لیست قیمت ساندویچ پانل کلیک کنید

نحوه نصب ساندویچ پانلمراحل نصب ساندویچ پانلویدیو آموزشی نصب پانل ساندویچیساندویچ پانل شرکت ماموتتولید کننده ساندویچ پنلقیمت ساندویچ پانل های دیواری و سقفینصابان معتبر ساندویچ پانل

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • مجتمع صنعتی ماموت برترین تولید کننده ساندویچ پانل

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت است.