قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل ماموت بر اساس جنس ورق و عایق استفاده شده در ساندویچ پانل و همچنین ضخامت و چگالی فوم تعیین می شود.

ساندویچ پانل دارای 3 لایه است: 1 لایه فوم و عایق که در بین 2 لایه ورق تزریق میشود که باعث به وجود امدن ساختاری مقاوم در برابر گرما و سرما و فشار است.

وجه تمایز ساندویچ پانل شرکت ماموت و سایر شرکت های موجود را میتوان در مواد اولیه درجه 1 و دستگاه های بروز و جدید این شرکت دانست که توسط این کادر آموزش ساندویچ پانل تولید میشود.

در انتخاب ساندویچ پانل باید به نکاتی توجه کرد و مواردی را مد نظر قرار داد تا بهترین ساندویچ پانل برای پروژه شما انتخاب شود

ابتدا باید به کاربرد  و مصرف آن را مورد بررسی قرار داد اینکه این ساندویچ پانل برای چه کاری مورد استفاده کرده است.به عنوان مثال اگر قصد راه اندازی سردخانه یا انبار را دارید باید از ساندویچ پانل های مخصوصی مانند ساندویچ پنل سردخانه استفاده کنید.

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل:

به دلیل نوسانات بازار و همچنین تنوع محصولات امکان ارائه قیمت نهایی و تمام شده به صورت دقیق نیست .برای دریافت قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل کلیک کنید.

بزرگترین تولید کننده ساندویچ پانل :
  • شرکت ماموت بزرگ ترین تولید کننده ساندویچ پانل در خاورمیانه

    شرکت ماموت برندی است که در سال 1370 و در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در چند سال اخیر به عنوان بزرگ ترین شرکت در این حوزه مشغول فعالیت استاطلاعات بیشتر لیست قیمت