ساندویچ پانل در کرمانشاه

هدف از نوشتن این مقاله ذکر توضیحاتی در مورد تولیدکنندگان ساندویچ پانل و کناف در استان کرمانشاه است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص تولیدکنندگان ساندویچ پانل و کناف در استان کرمانشاه با ما در ادامه این مقاله همراه باشید.

ساندویچ پانل ماموت در استان کرمانشاه:

ساندویچ پانل از سه لایه تشکیل شده است :‌لایه ای با چگالی کم در بین دو لایه نسبتا نازک قرار دارد. این ساندویچ پانل‌ها وزن بسیار کم دارای بازدهی مکانیکی فوق العاده ای هستند.استحکام بسیار بالای ساندویچ پانل های شرکت ماموت از طریق فشرده سازی لایه های ساندویچ پانل روی فوم تزریقی آن به وجود می آید. ساندویچ پانل را می توان به دسته های مختلفی تقسیم کرد.که هر دسته بنا بر کاربرد و جنس مواد اولیه به کار رفته، در دسته های ساندویچ پانل قرار گرفته و نام گذاری می شود.به طور مثال ساندویچ پانل ماموت در کرمانشاه از نظر کاربرد به دو دسته:

تقسیم بندی می‌شود اما بر اساس نوع مواد و مصالح به کار رفته به انواع گوناگونی از جمله:

 • ساندویچ پانل سردخانه ای
 • ساندویچ پانل اتاق تمیز
 • ساندویچ پانل گالوانیزه
 • ساندویچ پانل آلوزینک
 • ساندویچ پانل آلومینیوم
 • ساندویچ پانل طرح چوب

دسته بندی می‌شوند. فوم عایق می تواند از جنس پلی استایرن ، پشم سنگ و یا پلی اورتان باشد که به دلیل مزایای فوم پلی اورتان معمولا برای ساندویچ پانل های استاندارد استفاده از فوم پلی اورتان معمول گردیده است.از مزایای عمده عایق فوم پلی اورتان ساندویچ پانل می توان به نسوز بودن ، سبکی ، مقاومت بالا و عایق حرارتی خوب بودن اشاره کرد که در محبوبیت ساندویچ پانل موثر بوده است.

ساندویچ پانل ماموت در کرمانشاه بیشتر در شهرک های صنعتی کرمانشاه کاربرد دارد و توسط نمایندگی های ماموت در شهر کرمانشاه عرضه می شود.می توان این ساندویچ پانل‌ها را که ذکر شد،از بیشترین سازه های پیش ساخته استفاده شده در کرمانشاه دانست.اما در این شهر ساندویچ پانل های دیگری نیز استفاده می شوند،ولی کمتر از سایر موارد ذکر شده است.در صورت تمایل می توانید آن‌ها را در ادامه مطلب شناخته و برای اطلاعات بیشتر به لینک های مرتبط در سایت مراجعه کنید.

از ساندویچ پانل در سازه‌های دیگری همچون:

استفاده می‌شود.انواع ساندویچ پانل در کرمانشاه نیز شامل:

 • ساندویچ پانل پلی اورتان
 • ساندویچ پانل پلی استایرن
 • ساندویچ پانل XPS
 • ساندویچ پانل پشم سنگ
 • ساندویچ پانل پشم شیشه

می‌باشد.که در این ساندویچ پانل های ماموت که ذکر شد از هسته ساندویچ پانل با همان جنس که به نام ساندویچ پانل مبدا شده است استفاده شده، به این صورت که مثلا فوم تزریقی پلی اورتان ، فوم تزریقی پلی استایرن ، فوم تزریقی XPS ، الیاف پشم شیشه و الیاف پشم سنگ هر کدام دارای خواص خاصی هستند که در جایی به کار برده می شوند. برای تهیه ساندویچ پانل ماموت و یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد ساندویچ پانل در کرمانشاه از طریق لینک تماس با ما با شرکت ارتباط برقرار کنید. استفاده از ساندویچ پانل در پوشش دیواره‌ها، سقف های کارخانه جات، هتل‌ها، ساختمان‌ها جهت زیبایی و بهره وری بیشتر و سرعت در ساخت بسیار کاربرد دارد.

استفاده از اسکلت فلزی جهت استحکام بیشتر سازه در ساخت انواع سازه‌ها که باعث تسریع در ساخت و کاهش هزینه‌ها می‌شود. از پوشش سوله در ساخت سوله های کارخانه هایی که نیاز به انبار مواد اولیه یا محصولات خود را دارند استفاده می‌شود. از کناف جهت پوشش دیوارها و سقف و جهت زیبایی بنا استفاده می‌شود و از دیوار های پیش ساخته به جای انواع دیوار های سنتی که هزینه و سرعت ساخت سازه را بسیار کاهش می‌دهد استفاده می‌شود همچنین کانکس نیز به جای ساخت منزل های مسکونی برای پروژه های کوتاه مدت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

موقعیت جغرافیایی استان کرمانشاه:

استان کرمانشاه از استان های غربی ایران به مرکزیت شهر کرمانشاه است. این استان در گذشته به دلیل این که بر سر راه‌هایی همچون راه ابریشم قرار داشته،از اهمیت بسیار بالای برخوردار است. صنعت این استان  در بین ۳۱ استان کشور در جایگاه ۱۸ ام است،و اکثر صنایع در مرکز این استان،شهر کرمانشاه واقع است. استان کرمانشاه با ۱۴شهرستان ، هفدهمین استان از نظر وسعت است. این استان در گذشته یکی از مراکز ساسانیان بوده است که از همین دوران آثار و بناهای زیاد و ارزشمندی در استان چون طاق بستان ، کتیبه بیستون و معبد آناهیتا به جا مانده است.

این استان در میانه ضلع غربی کشور استقرار دارد با کشور عراق دارای مرز مشترک است .بازارچه مرزی پرویز خان در سال ۱۳۸۷ رتبه نخست فعالیت را میان بازارچه های مرزی کسب کرد.قابل ذکر است که این استان از لحاظ رتبه بندی صنعتی در بین ۳۱ استان کشور رتبه هجدهم را داراست که ۶۰ درصد این صنایع در شهرستان کرمانشاه متمرکز شده است.کرمانشاه مرز کشاورزی ایران است و بیشترین درآمد اقتصادی کرمانشاه از این راه است در حوزه شهرستان کرمانشاه دو شهرک صنعتی وجود دارد،که بیش از ۲۵۶ واحد صنعتی و تولیدی در آن احداث شده است.

میزان صادرات مواد غذایی، مصالح ساختمانی و صنایع دستی کرمانشاه مقدار چشم گیری از صادرات کشور را شامل می شود استان کرمانشاه شهرک‌ها و نواحی صنعتی زیادی را داراست،که در آنها شرکت‌ها و کارخانه های بسیاری در زمینه های گوناگون اعم از:

 • مواد و محصولات شیمیایی
 •  ماشین آلات و تجهیزات
 • غذایی و آشامیدنی
 • صنایع فلزی
 • لاستیک و پلاستیک

و…مشغول به فعالیت هستند. بزرگترین صنعت کارخانه ای استان کرمانشاه تصفیه خانه نفت است که کارخانه آن در کنار رود قره سو ساخته شده است . قدیمی ترین کارخانه صنایع غذایی استان کرمانشاه ، کارخانه قند اسلام آباد غرب است و تنها کارخانه اسیدسیتریک خاورمیانه در این استان می باشد.

عمده ترین معادن این استان نیز عبارتند از : معدن آهن ، معدن سرب ، معدن گوگرد ، معدن آلومیت ، معدن کوارتزیت و … قابل بیان است که استان کرمانشاه نیز در استفاده از ساندویچ پانل و دیگر محصولات مجتمع ماموت بی بهره نبوده است.

از جمله صنایع این استان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پالایشگاه  کرمانشاه
 • پتروشیمی کرمانشاه
 • نیروگاه ۶۴۰ مگاواتی بیستون
 • مجتمع شیمیایی بیستون

و بسیاری از صنایع دیگر که در این استان در حال احداث است.

نمایندگی مجتمع صنعتی ماموت در کرمانشاه:

این شرکت تولید کننده و اجرا کننده انواع ساندویچ پانل ، دیوار پیش ساخته و … با چندین سال سابقه و کادری مجرب اقدام به فروش و نصب این سازه های آماده را در سطح کشور می‌نماید.برای مشاهده پروژه های ساندویچ پانل ماموت در سراسر کشور وارد لینک مربوطه شوید.

نمایندگی ساندویچ پانل ماموت در سطح کشور و در شهرهای استان کرمانشاه:

اسلام آباد غرب ، پاوه ، ثلاث باباجانی ، جوانرود ،دالاهو ، روانسر ، سرپل ذهاب ، سنقر ، صحنه ،‌قصرشیرین ، کرمانشاه ، کنگاور ، گیلان غرب ، هرسین می‌باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر از محصولات شرکت ماموت به صفحه مربوطه در سایت ساندویچ پانل سازان مراجعه فرمایید.

امیدوارم از خواندن مطلب تولیدکنندگان ساندویچ پانل و کناف در استان کرمانشاه بهره کافی را برده باشید. از همراهی شما سپاسگزاریم

دسته استان