کانکس شرکت ماموت

کانکس شرکت ماموت

کانکس شرکت ماموت

انواع کانکس شرکت ماموت

انواع کانکس شرکت ماموت

کانکس ها یا اتاق های از پیش ساخته(دیوار های پیش ساخته) به اتاقک هایی با جنس های مختلف از جمله ساندویچ پانل گفته میشود که برای اقامت یا انجام کار یا نگهبانی یا …در شرایط آب و هوایی و مکان های جغرافیایی استفاده میشود.

کانکس شرکت ماموت

کانکس شرکت ماموت

زمانی که شما میخواهید در یک جا سکونت موقت داشته باشید هانه پیش ساخته بهترین گزینه است :

  • زمان صرف شده در ساخت کانکس ها از مزیت های وی|ه ای سازه است . زمانی که برای ساخت خانه صرف میکنید قابل مقایسه با کانکس نیست.
  • جابجایی یا بازیافت مواد به کار رفته درون سازه از موارد مهم کانکس ها میباشد
  • کانکس را میتوان با کمترین قیمت در طرح ها و نقشه های مختلف تهیه کرد

بسیاری از مشتریان کانکس نیاز به کانکس های اماده و فوری دارند که کانکس های اماده برای این گروه از مشتریان بهترین گذینه میباشد

کانکس آماده  کانکسی میباشد که در ابعاد و اندازه های مختلف در کارگاه تولید میشوند.

کانکس آماده با تیپ و طرح های مختلف در کارخانه طراحی و ساخته میشوند که این کانکسها بصورت کاملا آماده در کارگاه موجود بوده و آماده بارگیری و حمل میباشند.

این شرکت دارای بیشترین تعداد کانکس های اماده در کشور و خاورمیانه است

چرا کانکس:

بالا بودن عمر مفید کانکس – ضد زلزله بودن کانکس – ایین بودن هزینه نگهداری – زیبایی ظاهری – سیار بودن و قابلیت حمل و نقل آسان – پایین بودن قیمت و قابل فروش بودن آن بعد از اتمام کار

مزایای کانکس:

اکانکس شرکت ماموتز مزیت های اصلی کانکس ها امکان طراحی متناسب با هرفضا و مکان و بازیافت مواد اولیه می باشد. طراحی کانکس ها می تواند با توجه به نیاز مشتری تغییر کند و در ابعاد و اندازه های مختلف ساخته شود.کانکس می تواند به عنوان محل اقامت و سکونت مطرح باشد و جابجایی آن جز امتیازات مطرح آن می باشد.از دیگر امتیازات ساخت کانکس ها زمان ساخت آن ها نسبت به سازه های ثابت مسکونی می باشد که در بازه زمانی بسیار کمتری این سازه ها ساخته می شوند. از جمله موارد دیگر استفاده از مواد سبک باعث کیفیت هرچه بهتر و مقاومت بیشتر این سازه ها در برابر زلزله باشد و پایداری بهتری نسبت به ان از خود نشان دهند. قابلیت شست و شو کف دیوارها و سقف از مزایای دیگر کانکس هامی باشد.

مهمترین دلیل استفاده از یک کانکس نیز خاصیت آماده بودن آن و همچنین با سرعت قابل نصب و استفاده بودن می باشد. زیرا فقط کافی ست شما یک کانکس را که در حیطه کاری و مورد استفاده شما می باشد، سفارش دهید و در صورت اختصاصی نبودن طرح کانکس و اندازه های آن، می توانید در کسری از زمان و در طول چند ساعت آن را در محل مناسب نصب نمایید و بلافاصله از آن استفاده نمایید.

 انواع کانکس: