ساندویچ پانل در تهران

ساندویچ پانل ماموت در استان تهران

در مطالب سایت درباره ساندویچ پانل و انواع ان توضیحاتی دادیم. ساندویچ پانل در تهران را می توان در انواع مختلف یافت کرد.ساندویچ پانل ماموت در تهران به صورت مصالح ساختمانی پیش ساخته استفاده می شود.به طوری که می توانید آن‌ها را برای ساخت سازه های پیش ساخته استفاده کنند.ساندویچ پانل پیش ساخته به صورتی استفاده می شود.می توان آن را برداشته و در محل دیگر قرار داد (این مورد در مورد کانکس‌ها و اتاق های حمل بار صدق می کند).همچنین می توان سازه های پیش ساخته را جدا کرده و حمل کنید.در محل دیگر دوباره آن‌ها را نصب کنید .پس در مجموع ساندویچ پانل‌ها دارای خاصیت جابه جایی هستند.همچنین این پانل ماموت‌ها به دلیل اینکه بسیار سبک هستند.به راحتی و با سرعت بالایی نصب و راه اندازی می شوند.تولید این مصالح ساختمانی پیش ساخته در تهران و نصب ساندویچ پانل در تهران، به سرعت انجام می‌گیرد. و این امر به دلیل وزن کم این ساندویچ پانل است.پس از ورود ساندویچ پانل به ایران که این پانل ماموت در تهران اول وارد شد.

صنعت ساخت و ساز در ایران سرعت بالایی گرفت.که به همین دلیل ساختمان های زیادی هر چه سریع تر به بهره برداری رسیدند.این امر باعث شد که اکثر کارخانجات در شهرک صنعتی های تهران به سرعت بهره برداری شوند و ایجاد شغل نیز سرعت گرفت.ساندویچ پانل در تهران را می توان به انواع دیواری و سقفی تقسیم بندی کرد که هر دو نوع فوق به عنوان سازه پیش ساخته برای دیوار و سقف پیش ساخته استفاده می شود.پوشش دیوار‌‌ها را ساندویچ پانل دیواری و پوشش سقف‌ها را ساندویچ پانل سقفی می نامند. در مجموع پانل ماموت دارای سه لایه و یا در برخی مواقع به در خواست مشتری شامل دو لایه نیز می باشد.برای سفارش ساندویچ پانل می بایست به صورت حضوری از مشاوره مشاورین ماموت به صورت رایگان استفاده کنید.یا به صورت تلفنی و یا اینترنتی ، سوالات خود را مطرح نموده و از مشاوره رایگان شرکت ماموت بهره مند شوید.

مشاورین ماموت به دلیل تجربه و تخصص بالا در زمینه پانل‌ها می‌توانند شما را به بهترین نحو راهنمایی کرده و بهترین پیشنهاد را برای نصب به شما ارائه دهند.ثبت سفارش ساندویچ پانل در صورتی که توسط مشاورین ماموت در تهران انجام شود، پانل شما شامل تعهد برای سلامت در نصب و تولید می شود.بازرسی ساندویچ پانل توسط بازرسان ساندویچ پانل در پایان مراحل نصب انجام می شود تا از بروز هرگونه مشکل احتمالی جلوگیری شود.پس از ثبت سفارش، مرحله تولید ساندویچ پانل سفارشی آغاز می شود. در این مرحله طبق اندازه‌ها، ضخامت، طرح و رنگ و جنس مورد نظر مشتری ساندویچ پانل در کارخانه تولید می شود.در این مرحله مصالح ساختمانی پیش ساخته آماده شما به محل مورد نظر ارسال می شود.در اینجا شما می توانید نصابان ماموت را انتخاب کنید و یا خودتان نصاب ساندویچ پانل آورده و سازه پیش ساخته خود را نصب و اجرا نمایید.در صورت نصب ساندویچ پانل توسط تیم نصابان شرکت ماموت که بسیار در این کار تجربه و تخصص دارند ، به صورت کاملا دقیق و حرفه ای نصب شده و پس از آن توسط تیم بازرسان ماموت بررسی ساندویچ پانل انجام می شود.در این مرحله پروژه پیش ساخته به مشتری تحویل داده می شود.انواع ساندویچ پانل را می توانیم از نظر مواد اولیه به کار رفته در آن به دسته های ذیل تقسیم کنیم.به طوری که به دو دسته لایه بیرونی و میانی تقسیم می شوند.

تولید کنندگان ساندویچ پانل در تهران

ساندویچ پانل دیواری در تهران

ساندویچ پانل در تهران به وسیله نمایندگی های ماموت در تهران قابل ارائه است.شما می توانید از نظر:

 • تلفنی
 • حضوری
 • ایمیل شرکت

با مشاورین ماموت تماس گرفته مشکلات ، نظرات ، سفارش و یا مشاوره در مورد ساندویچ پانل را دریافت نمایید و می توان آن‌ها را با توجه به شرایط و نیاز های محل مورد نظر خود تهیه کنید.ساندویچ پانل دیواری در همه کاربری‌ها و همه اقلیم های منطقه  ای قابل عرضه است.و تیم نصابان ماموت می توانند ساندویچ پانل ماموت دیواری را در :انواع سایز‌ها با انواع هسته ورق های بیرونی ساندویچ پانل برای مشتریان عزیز نصب و اجرا کنند.نصب ساندویچ پانل دیواری در تهران را می توانید به دست تیم نصابان ماموت بسپارید.و با اطمینان کامل و اعتماد این سازه یا پروژه پیش ساخته خود را تهیه و اجرا کنید

لازم به ذکر است که ساندویچ پانل دیواری از سه لایه تشکیل شده است که دو لایه آن ورق های فلزی یا چوبی و یا از جنس پلی کربنات هستند و یک لایه آن لایه میانی و همان هسته ساندویچ پانل است.ساندویچ پانل های دیواری را می توان به شکل ساندویچ پنل دیواری ساده، ساندویچ پانل دیواری پیچ مخفی، ساندویچ پانل دیواری نر و مادگی، ساندویچ پانل دیواری دو رو نایلون و ساندویچ پانل دیواری اتاق تمیز وجود دارند.ساندویچ پانل‌ها را می توان با ورق آلوزینک ، ورق گالوانیزه، ورق آلومینیوم ، ورق فایبرگلاس، ورق پلی کربنات یا شیشه سفارش داد(لایه های بیرونی آن‌ها را) در هسته این ساندویچ پانل‌ها می توان از پلی‌اورتان ، پلی استایرن ، فوم  XPS ، پشم معدنی و پشم شیشه استفاده کرد.

لایه‌های بیرونی ساندویچ پانل:

ورق آلوزینک بر اساس ساخت لایه های بیرونی ساندویچ پانل‌ها بهترین انتخاب است.زیرا شامل گارانتی می باشد و همچنین به صورت ضد زنگ نیز استفاده می شود.ورق آلومینیوم در این بین به صورت ضد زنگ استفاده می شود.اما در صورت برخورد با آب ، لکه های آب بر روی آن می ماند و به صورت غیر قابل شستشو باید استفاده شود.ساندویچ پانل گالوانیزه از انواع ساندویچ پانل است که به دلیل اینکه ورق بیرونی آن از ارزان ترین انواع می باشد، بسیار استفاده می شود.اما نمی توان آن را در لایه های بیرونی ویلا پیش ساخته در شمال کشور استفاده کرد.زیرا این ورق قابل زنگ زدن می باشد و مقاومت آن در برابر زنگ آهن و فشار و .. کمتر از موارد قبلی می باشد.ساندویچ پانل با ورق فایبرگلاس (که برعکس تصورات عموم عایق رطوبت و آب است.و با برخورد با آب دچار مشکل نخواهد شد،که به آن ساندویچ پانل طرح چوب نیز می گویند.ساندویچ پانل با ورق پلی کربنات و یا شیشه که در هر دو این ورق‌ها هدف زیبایی محیط و داشتن نور و ویو خارجی است.

لایه میانی ساندویچ پانل:

 • هسته ساندویچ پانل را می توان از عایق پلی اورتان ( پلی اورتان )
 •  پلی استایرن
 •  XPS
 • پشم سنگ
 • پشم شیشه

تهیه کرد.در این بین سه عایق نسوز و غیر قابل اشتعال است:

ساندویچ پانل پلی اورتان

ساندویچ پانل پشم شیشه

ساندویچ پانل پشم سنگ

تولید کنندگان ساندویچ پانل در تهران

فروشنده ساندویچ پانل در تهران

ساندویچ پانل ماموت در تهران توسط فروشندگان زیادی عرضه می‌شود.نمایندگان ماموت و همچنین فروشندگان ماموت در تهران سفارش های ساندویچ پانل را از مشتری می‌گیرند،و کارخانه ماموت برای تولید تحویل می‌دهند.کارخانه و شرکت ماموت با توجه به:رنگ، طرح، ضخامت و اندازه ساندویچ پانل های سفارش داده،شروع به تولید ساندویچ پانل‌ها می‌کند.فروشندگان ساندویچ پانل در تهران علاوه بر سفارش گیری باید در صورت لزوم برای توجیه مشتری و صاحبان صنعت قادر باشند.تا تمامی اطلاعات مربوط به این سازه پیش‌ساخته و اطلاعات لازم در مورد هر یک اعم از فواید،مشخصات و…را بتوانند به مشتری بدهند.فروشنده ساندویچ پانل در تهران بسیار زیاد و نمایندگان در تعداد قابل توجه به کار مشغول هستند.اما باید توجه داشت،که برای سرعت بخشیدن به کار خود و جلوگیری از هرگونه نقض قوانین چه در تولید،چه در نصب و…بهتر از نمایندگان ساندویچ پانل در سطح کشور ،ساندویچ پانل خود را تهیه کنید.ساندویچ پانل توسط فروشندگان ماموت در بسیاری از شهرها بخصوص در تهران به فروش می‌رسد. به‌ طوری که ساندویچ پانل ماموت در تهران یکی از پرکاربرد ترین مصالح ساختمانی در صنعت ساخت و ساز شده است.از دلایلی که فروشندگان ساندویچ پانل در تهران به آنها اشاره می‌کنند،و ساندویچ پانل را به مشتریان خود معرفی می کنند،این است که :

 • ساندویچ پانل ماموت در برابر زلزله و آتش سوزی مقاوم بوده
 • ارزان و به صرفه
 • مقاوم در برابر پوسیدگی و خوردگی
 • مقاوم در برابر تغییرات شرایط جوی
 • مقاومت فیزیکی و مکانیکی بالا

ساندویچ پانل در بعضی از انواع خود ساندویچ پانل نسوز یا دیر سوز دارد.که در نوع خود منحصر به فرد بوده و کمک شایانی در پیشبرد ایمنی ساختمان‌ها کرده است.ساندویچ پانل عایق صوت و رطوبت،حرارت (سرما و گرماست)،ساندویچ پانل غیر قابل نفوذ توسط گرد و غبار،حشرات،آلاینده های غیر مجاز،مواد شیمیایی و …،ساندویچ پانل بسیار مقاوم با طول عمر بالا به طوریکه می توان بر روی ساندویچ پانل نوع سقفی آن راه رفت.

قیمت ساندویچ پانل در تهران

قیمت ساندویچ پانل ماموت را در تهران همانطور که گفتیم می توانیم با توجه به المان های زیادی از جمله:

 • نوع ورق های بکار رفته در ساندویچ پانل
 • نوع هسته ساندویچ پانل
 • ضخامت ساندویچ پانل
 • تراکم فلز در ساندویچ پانل
 • اندازه ساندویچ پانل
 • طرح ساندویچ پانل
 • نقشه و اندازه های پروژه
 • نوع خاک
 • میزان مواد مصرفی مثل:اسکلت بندی سازه، فلاشینگ‌ها و…(مورد آخر فقط برای برآوردقیمت ساندویچ پانل در تهران برای ساره های پیش ساخته است)

ساندویچ پانل ماموت در انواع مختلف را می‌توان با قیمت های مختلف با توجه به نوع دو رو ورق یا یک رو ورق و طرح و اندازه و ضخامت مورد نظر مشتری تهیه کرد.

ساندویچ پانل‌ها می توانند در انواع  ساندویچ پانل با ورق آلوزینک یا ورق آلومینیوم یا ورق گالوانیزه ، ورق فایبرگلاس یا پلی کربنات و یا شیشه تهیه شوند. که این موارد نام برده ، برای ورقه های پوشاننده هسته ساندویچ پانل است.هسته ساندویچ پانل را می توان از جنس پلی ایورتان ، پلی استایرن ، فوم XPS ، پشم شیشه و پشم سنگ در نظر گرفت. که هر کدام از این هسته‌ها یک ضخامت اورجینال و استاندارد توسط شرکت ماموت برایشان تعریف شده که بهتر است از آن استفاده شود ولی در صورت نیاز شما می توانید ساندویچ پانل را به صورت کاملا سفارشی تهیه کنید.بنابراین باید توجه شما را به این موضوع نیز جلب کنیم و برای بار چندم خاطر نشان شویم که پانل ماموت به صورت استاندارد دارای دو لایه ورق پوشاننده و یک هسته پانل ساندویچ ماموت است اما شما می توانید این استاندارد را نقض کرده و ساندویچ پانل در تهران خود را دو لایه و یا یک رو ورق سفارش دهید .( که این مورد اصلا توصیه نمی شود.)

برای مشاهده پروژه های انجام شده شرکت ماموت در سراسر کشور اینجا کلیک کنید.

ساندویچ پانل ماموت در تهران

موقعیت جغرافیایی استان تهران

استان تهران به مرکزیت شهر تهران، با وسعتی حدود ۱۲٬۹۸۱ کیلومتر مربّع، بین ۳۴ تا ۳۶٫۵ درجهٔ عرض شمالی و ۵۰ تا ۵۳ درجهٔ طول شرقی واقع شده‌ است. این استان از شمال به استان مازندران، از جنوب به استان قم، از جنوب‌ غربی به استان مرکزی، از غرب به استان البرز و از شرق به استان سمنان محدود است. جمعیت این استان در سال ۱۳۹۲، ۱۲٬۴۲۵٬۰۰۰ نفر بوده‌ است.
مرکز این استان شهر تهران است. شهر تهران پایتخت کشور ایران نیز به‌ شمار می‌رود.استان تهران با بیش از ۱۲ میلیون نفر جمعیت، ۱۷/۵ درصد جمعیت کل کشور را در خود جای داده‌ است.از این میزان، ۱۲، ۲۵۲ هزار نفر در مناطق شهری و ۱، ۱۶۱ هزار نفر در مناطق روستاییِ آن ساکن هستند. ۶۳/۶ درصد از جمعیت شهری استان تهران در شهر تهران و مابقی در ۴۴ شهر دیگر استان ساکن هستند.

وجود رودخانه‌های همیشگی مانند:

 • رودخانه کرج
 •  رودخانه جاجرود
 •  رود لار
 •  حبله رود
 •  رود شور یا ابهررود
 • طالقان‌رود

موجب شده تا استان تهران از لحاظ منابع آب کمبودی نداشته باشد. بیشترین رودخانه‌های استان از کوههای البرز سرچشمه می‌گیرند. باید بیان کرد که ۲۰درصد صنایع کشور در استان تهران مستقر است،که از این ۲۰ درصد می توان به شهرک های صنعتی بسیاری مانند:

 • شهرک صنعتی پشوا
 •  شهرک صنعتی فیروز کوه
 •  شهرک صنعتی پرند
 •  شهرک صنعتی زاگرس
 •  شهرک صنعتی عباس آباد
 •  شهرک صنعتی شمس آباد
 •  شهرک صنعتی نصر آباد
 • شهرک صنعتی خوارزمی

اشاره داشت .شرکت های زیادی در زمینه های متنوع در این شهرک های صنعتی در تهران مشغول به فعالت‌نید .از جمله شرکت های موفق که به لحاظ ارزیابی های انجام شده و احراز شاخصه های لازم از جهت ارتقا سطح کمی و کیفی تولیدات ، در بازارهای داخلی و خارجی ، میزان صادرات ، افزایش سطح اشتغال ، جایگاه تحقیق و توسعه در فرایند تولید و چند معیار دیگر که به عنوان واحدهای نمونه و برتر سال معرفی شدند . می توان شرکت های زیر را نام برد :

شرکت های ابر بسپار آرمان ، آراپژوهش ، پارس آسفالت دماوند ، پویا پلیمر سهند ، تهران دلتا ، تولید مواد معدنی ، ایران ، داروسازی ابوریحان ، فرآرده های غذایی سمیه ، ایلیا استیل و صدها شرکت دیگر.قابل ذکر است که در بسیاری این شرکت‌ها و صنایع و کارخانجات استان تهران از ساندویچ پانل و دیوار پیش ساخته و کانکس اسکلت فلزی و پوشش سوله و کناف استفاده شده است.

نمایندگی مجتمع صنعتی ماموت در تهران

شرکت ماموت از جمله معروف ترین شرکت‌ها در زمینه تولید و اجرای این سازه های پیش ساخته است.
این شرکت امکان ساخت ساندویچ پانل و دیوار پیش ساخته و انواع کانکس های باکیفیت کارگری ، فروشگاهی ، نگهبانی و مهندسی را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ارائه می دهد. افرادی که در این شرکت کار می‌کنند دارای چندین سال تجربه و بسیار آموزش دیده هستند.

در این استان صنایع زیادی در حال احداث و راه اندازی هستند که می توان در ساخت این بناها و در شهرک های صنعتی و شرکت‌ها از سازه های آماده نظیر ساندویچ پانل و کانکس و دیوار پیش ساخته و … شرکت ماموت استفاده کرد .ساندویچ پانل های ماموت از انواع ورق گالوانیزه طرح دار ، آلوزینک و ورق آلومینیوم تولید می شوند .این ساندویچ پانل‌ها از محصولات پرکاربرد در صنعت سوله و ساختمان هستند . از محاسن استفاده از ساندویچ پانل ماموت می‌توان به مقاومت در برابر زلزله ، سرعت و دقت در ساخت ، قابلیت بازیافت و تقلیل مصالح مصرفی ، افزایش عمر مفید ساختمان و تاسیسات و نیز به صرفه بودن اقتصادی در مقایسه با مصالح سنتی اشاره کرد .

نمایندگی شرکت ماموت در شهرستان های استان تهران :

دماوند – اسلامشهر – فیروز کوه – پردیس – ری – رباط کریم –شمیرانات – تهران –ورامین – پاکدشت – پیشوا – شهریار – ملارد – قدس – بهارستان – قرچک

معرفی شهرک های صنعتی استان تهران:

شهرک صنعتی پیشوا در شهرستان ورامین استان تهران در ۳۸۰ هکتار واقع شده است.

شهرک صنعتی خرمشهر و سالاریه در استان تهران واقع در شهرستان ورامین در ۷۰۴ هکتار است.

شهرک صنعتی خوارزمی شهرستان پاکدشت در استان تهران به مساحت ۳۴۴ هکتار واقع شده است.

شهرک صنعتی شمس آباد در استان/شهرستان تهران به مساحت ۲۸۹۱ هکتار است.

شهرک صنعتی ده حسن در استان تهران شهر رباط کریم و روستای تاریخی ده حسن قرار دارد.

شهرک صنعتی زاگرس و گلبرگ در استان تهران و شهر اندیشه با مساحت  ۱۵۱/۸۵ هکتار می باشد.

شهرک صنعتی عباس آباد در استان و شهرستان تهران در ۱۰۲۹ هکتار بنا شده است.

شهرک صنعتی علی آباد در استان و شهرستان تهران در ۳۷۰ هکتار قرار دارد.

شهرک صنعتی فیروزکوه در ۲۰۵ هکتار مساحت واقع در استان و شهرستان تهران می باشد.

شهرک صنعتی نصیرآباد در ۲۴۳ هکتار در استان و شهر تهران واقع است.

شهرک صنعتی پرند در استان و شهرستان تهران واقع شده و مساحت این شهرک صنعتی ۳۵۸ هکتار می باشد.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شهرک های صنعتی استان تهران روی نام شهرک های صنعتی کلیک کنید.

 

دسته استانبرچسب ها , ,